• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

21. januára 2017 
@jakelina Majka aj ja som si ich kúpila, neodolala som :grinning:, by som ich rada vyskúšala, ale tento týždeň mám toho tááááák veľa, že budem rada, že som :stuck_out_tongue_closed_eyes:. Vonku krásne teplo a ja mám tri torty z toho dve dvojposchodové, tak nudiť sa nebudem. Orchidejky máš pekné, išlo to tak ľahko ako v tom videu?
20. aug 2012 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ma triafa slak pri tych fasirkach.......kaslem na to, ze cez 100.....urobim 90 a zbytok v zime:slight_smile:))
20. aug 2012 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lamps ano šlo to krásně jak na tom videu. Vykrojit, šup drátek, ale nešlo mi to vytahovat, jak to tam ukazovali, že to přilepovali na prst, já jsem to nadzvedla párátkem a vytáhla tak. :wink:
20. aug 2012 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky :slight_smile: prepacte ze sa miesam medzi vas odbornicky, ale som uuuplny zaciatocnik a chcem sa opytat mam doma kupeny marcipan ako ho najlepsie rozvalkat ..na com, na ako tenko a ako naniest na tortu okruhlu? ked chcem navrch dat este nejake ozdobky ako ich tam prilepim? nechce sa mi citat tolko s tran dozadu verim ze mi pomozete :slight_smile:) dakujem :wink:
20. aug 2012 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina no ja budem skúšať budúci týždeň, chalani mi idú do tábora, budem mať doma len baby a nemám žiadnu tortu, tak sa môžem hrajkať :grinning:
20. aug 2012 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@susan007 valcekom:slight_smile:) na cukre alebo solamyle, ozdoby lepit vodou alebo alkoholom.ako tenko to zavisi aj od marcipanu.........btw, ja kym som urobila prvu tortu, tak som mesiac studovala kde kade na nete................
20. aug 2012 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aduskatt já to válečkem přenášet neumím, jsem asi trotl. Já pod to dám obě ruce - nadzvednu a přenesu celé na dort. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. aug 2012 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jakelina ja som odpovedala na otazku ako rozvalkat:slight_smile:) aj ja prenasam rukami:slight_smile:
20. aug 2012 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aduskatt aha, já jsem myslela, že píšeš o přenášení. Já to kolikrát vidím na nějakém videu, jak to namotají na ten váleček a přenesou a mně to nejde. Já nahoře ani dole skoro nikdy nepodsypávám, tak se mi to lepí. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
20. aug 2012 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina ja to nesiem jak kocka mlade a natiahnem tak divno vselijak ale ide mi:slight_smile:)
20. aug 2012 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aduskatt tak jsi šikovnější, budu muset trénovat.
20. aug 2012 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt
@jakelina
ja síce nemám takú prax ako vy, ale ináč ako rukami by som to ani nevedela preniesť na tortu :slight_smile:
20. aug 2012 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@muffinka8
@jakelina
@aduskatt tak já zas jedině válečkem:slight_smile:)
20. aug 2012 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jakelina prosím, kterou vykrajovačkou jsou dělané orchidejky, jsou krásné
20. aug 2012 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina
@aduskatt
jasne pokukam este na nete, dakujem kocky :slight_smile: len niekedy je to lepsie pocut nazivo ci ako to mam povedat od skusenych :slight_smile:
20. aug 2012 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte dievcata idem po radu prosim ked robite mafinky kolko pytate za kus dakujeeeem.
20. aug 2012 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petkaa28 ďakujem Peťka :wink: totiž netuším koľko pýtať.. blbá otázka, pýtaš na kilá, alebo podľa náročnosti? Lebo za napr to srdce by som si isto toľko nevypýtala ako za túto poslednú, hoci by mali rovnakú váhu.. tak neviem ako, lebo mám ďalšiu objednávku a neviem koľko vypýtať :grinning:
20. aug 2012 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvojtanikova otvorený školský batoh plný hračiek je hlúposť? :sweat_smile:
20. aug 2012 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievcata pozdravujem a rychlo pridavam moju vcerajsiu nocnu :slight_smile: Mojej tete k 80-tym narodeninam....
20. aug 2012 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (43)
@petkaa28 no my tu v KE nemame Ikeu :frowning2: .Mna ani nenapadlo, ze to môze byt take problem zohnat biele kovysoke kosicky na muffiny :angry:
20. aug 2012 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daducha já je kupuju v papírnictví, ale nějak extra vysoké nejsou. Ale vyšší než ty vzorované jsou a pak bývají velké košíčky v balení polotovar na muffiny, ale to ti asi moc nepomůže. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. aug 2012 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@njonja krásná je
20. aug 2012 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@njonja krásna
20. aug 2012 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka parádna korytnačka
@ajka82 krásne postavičky
@itka79 krásna
@janulkamartinko krásnučké topánočky
20. aug 2012 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jakelina krásny kvietok
@wera.g nádherná
@miciatko krásna kabelka
@mates22 krásna tortička
@huxy krásna
20. aug 2012 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@benjik krásne tortičky @larah krásnučká @lokalistin krásnučká
20. aug 2012 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lussy23 děkuji moc :wink:
20. aug 2012 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@njonja suprova
@lussy23 dakujem :grinning:
20. aug 2012 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wera.g dakujem ten napad sa mi paci, len neviem celkom ako by som to zrealizovala. Ozaj, ale napadlo mi, ze maly chce ako darcek Lego, tak keby som urobila tortu akoze Lego - robili ste dakto? viem ze existuju obrazky aj navody, ale skusal to dakto z vas? a ako by som tam zakomponovala ten motiv skoly?
20. aug 2012 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok