• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

22. septembra 2017 
@dm1 dakujem za nazor.Ja stale vaham.Asi skoncim len u fal.marcipanu alebo skusim 1x salkovy marcipan.Kupila som teraz neake obrovske v lidly tak mozno to risknem.Vraj je super na ozdoby
8. júl 2010 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zdenallicka krasna a ta kvietkova je ako luka rozkvitnuta :slight_smile:
ozaj a barbinu ste niektora nerobila, zeby ste mi hodili na inspiraciu nejake? dakujem :slight_smile:
8. júl 2010 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 uz sa tesim na foto torticky :dizzy_face: a co ste robili? mne sa s tymi cukrikmi prave robilo najlepsie. asi to je fakt o technike, o zvyku a neviem o com este. RDI si dievcata na TOM velmi pochvaluju a mne sa s nim robi horsie nez s MMF :unamused:

@bianca ja som este nerobila, tak neporadim :frowning2:
8. júl 2010 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisa.b ja som nad RDI dlho uvazovala lebo skoro vsade ju mali v akcii a nakoniec som nekupila.

inak dnes mi pribudla dalsia torta na august.Hrozne sa tesim.
8. júl 2010 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bianca ja jsem ten salkovy delala - potahovani a des, blbe se mi s tim delalo a navic to bylo hnusne na chut :frowning2: ja teda nikdy vic :sweat_smile:

ale ted jsem zkousela mlecnou hmotu a to slo bezva.. zatim teda jen ruze :slight_smile:
8. júl 2010 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne dnes tiez pribudla dalsia torta - svadobna na buduci tyzden, takze budem piect dve :sweat_smile: a este jedna na august pre jednorocneho drobca :slight_smile: vcera tiez jedna este na koniec jula... ak to takto pojde dalej, tak budem musiet zrusit album na FB :grinning:

@bianca mozno kym miniem celych 6 kil, tak sa s nou skamaratim natolko, ze inu uz ani pouzivat nebudem :grinning: kazdopadne by som z nej nejake kvety ci figurky nemodelovala. na to si idem zarobit MMF
8. júl 2010 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@beruska2x diky za varovanie :fearful: to teda neskusam :confused:

@sisa.b a je makka?Ja som niekde citala ze pridavaju prask.cukor alebo skrob
8. júl 2010 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=8585

tohle je ta ml. hmota... z ni mi ruze sly super :wink: a dala jsem tam med misto sirupu...
8. júl 2010 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja prave potah budu delat z MMf ale ozdoby z tehle hmoty , slo mi to lip..
8. júl 2010 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne sa super robi s K2 a WI :slight_smile:
8. júl 2010 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
WI chi zkusit :wink: pry to jde dobre :wink: ale zase doma ji neudelas, kdyz narychlo potrebujes :grinning:
8. júl 2010 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
baby, vsetky vase torty vyzeraju uplne uzasne. vzdy po vikende si to tu okuknem a tajne zavidim oslavencom :grinning: . robite krasne torticky.
8. júl 2010 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@beruska2x waw neskutocne ruze.Davala si pol.mlieko?A v takom mnozstve ako pise pani?
8. júl 2010 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
beruska krasne su tie ruzicky. Ja som skusala tiez mliecnu hmotu, chutovo bola fantasticka, ale roztekala sa mi, nevedela som s nou nic urobit, neviem co som zle spravila
8. júl 2010 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@henikav davala si olej?MNe sa rozliala ta s olejom :unamused:
@bianca dekuji, jsou to moje prvni :wink: popravde nemela jsem doma sus. mliko tak jsou delane z Bebilonu a dalala jsem si jen 1/2 mnozstvi, chtela jsem to zkusit :wink: a jeste mi trosek zbyl...
ale bylo to snad nejsi nez jsme cekala, 1 den jsme udelala hmotu, pak jsem ji nahrala, dala trosek cukru a slo mi to vyvalet super bez podsypani - je takova mastna tim maslem takze to nei zaprasene cukrem nebo Solamylem.....
mam na to silikonovy val i valecek...
ja budu pict na pristi vykend, pak na srpen 2x v zari maji nasi vyroci svadby a pak nic az babi vnarozky v rijnu... uplne se na to klepu :grinning:
8. júl 2010 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bianka uz si ani nepamatam, idem pozriet ten receptik, uz je to davnejsie a teraz ani nie som doma ale na dovolenke, takze recepty nemam pri sebe, ale myslim ze to bolo z mimibazaru
jezis vikend :astonished: uz jdu asi radsi spat :grinning:
@beruska2x to si robis srandu ze prve ze?

@henikav v pohode.Ja som prave kukala na MMB .cz kde som mala ulozeny recept od Arielll a vymazala ho :confused:
8. júl 2010 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bianca to nedelam ciegro pianiero :wink:
8. júl 2010 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@beruska2x tak to si v mojich ociach super giga sikovna :confused: :confused: :confused:
8. júl 2010 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bianca to je stestim uvidim jak to pujde priste, chystam se na gerbery a kopretinky :wink: a myslim ze se ta hmota bude i dobre barvit...

dobrou :dizzy_face:
8. júl 2010 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@beruska2x ty ale ty si ma teraz fakt dostala.ASi zajtra malej potiahnem trochen mlieka (pijeme pl Bebiko u nas hami)
8. júl 2010 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak moja prva skusenost s RDI dost negativna. prvy raz mam zvlneny potah na torte :frowning2: a zrvona na torte pre cudzich :pensive: teraz som vdacna za tych milion kvetiniek, co na nej chcel mat.
potah sa mi hrozne natahoval a trhal ako zuvacka, pritom som podsypala solamylom. odkedy mam novu podlozku na valkanie, tak mmf vzdy na prve rozvalkanie, toto som musela 4x prevalkavat :unamused: zvysne dve poschodia celkom ok, ale to som musela nechat riadne hrube. takze nepoleti von oknom, ako som povodne planovala, ale viac nekupujem. nechapem, ako sa s tym moze niekomu dobre pracovat
8. júl 2010 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
aj ja som robila tortičku,vďaka tejto temičke a vaším radám..........nechcela som ju sem dať,na vás nemám,ale pre začiatok,toto bola tretia poťahovaná....... :wink:

a o mesiac chcem skúsiť tú kittynu,čo som tu pýtala obrázok... :slight_smile:
8. júl 2010 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisa.b mozno sa skamaratite :wink:

@lucula73 krasna je :dizzy_face: kam by foto patrilo ak nie sem.Niesme komplet super pekarky.Ja som tiez skor zaciatocnik ale vyhovaram sa na to ze nemam kde :pensive:

inak decka kazdy den odpocitavam dodaj kuchyne.13.7.je to presne 8 tyzdnov a musia ju dodat.Ak nezavolaju tak tam nabehnem
9. júl 2010 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@beruska2x ja ju mam doma v chladnicke :slight_smile:
@bianca tak tebe sa uz bude super piect v novej kuchyni, len nech ti ju pekne dodaju na cas :slight_smile:

@lucula73 krasna torticka, pekna jednoducha :wink:
9. júl 2010 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisa.b vidis ja som ti povedala uz davno ze daj album na FB a budu sa sypat objednavky!

ja mam trochu obavy z prvej objednavky pre uplne cudzieho cloveka. najskor chcel macka me to you ale ako 3D tortu macka co sedi a este aj chlpateho tak to som radsej zatrhla ze radsej s postavickou..... vybral si toto len namiesto kvetov macka
9. júl 2010 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok