• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

23. januára 2017 
@ajka82 no dala. Pisou tu vsechny suroviny vymichej nad parou. To ted muzu asi delat znova? :frowning2:
7. nov 2012 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ajka82 ja to stahla a dala do komory. Zacina to houstnou. Treba bude dobry.
7. nov 2012 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisix ako dlho si to miesala? skut to dat dolu z ohna ci t to nezhustne a potom este preslahas :wink:
7. nov 2012 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz vidm ze si dala...uvidis co z toho bude...chutova sa to isto nezmeni
7. nov 2012 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ajka82 mela jsme to tam tam 15 - 20 minut. a slehala a slehala a slehala :grinning: Dik za radu
7. nov 2012 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievčatá, nemáte prosím nejaké inšpirácie na tortu krtka? Toho nášho rozprávkového čierneho :sunglasses:
7. nov 2012 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eyael ak by to mali byt tenucke pasicky, dala by som to do striekacky, potom zohriat do mikrovlnky a pretlacit.
Pasicky zo striekacky, ajked odflaknuta torta, lebo drahy sa rozhodol ze ma prekvapi.
7. nov 2012 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (9)
@lubi22 pekné aj ja by som si objednala, len sa v tej stránke nevyznám ked nie je po našom, som také teliaktko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. nov 2012 o 09:36  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@abriela vidím, že se obrázek líbil, taky jsem ho dávala na dort. :wink:
7. nov 2012 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ajaku inšpirácia z netu a niektoré som robila ja
7. nov 2012 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@lubi22 prosím ťa prečo sú na rovnakú vec v tých stránkach aj dve ceny, práve to pozerám a by som si aj objednala, len sa obávam, či mi to potom príde za tú cenu, ktorú som si objednala a nie za tú druhú, keď číslo pri tom je rovnaké, díky a objednávaš z tej prvej, či z tej druhej stránky?
7. nov 2012 o 09:58  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte , tu su moje dve minulotyzdnove ....az hanba ich tu vytahovat medzi vase veldiela :astonished: , vzdy mam potom depku :grinning: :grinning: :grinning:, no ale snaha bola aj ked to presne podla predstav nevyslo , snad nabuduce :wink: :wink: :wink:
Ruzova ...cokokorpus - karamelova plnka s oprazenymi orechami - 2 kg
Lentilkova ....cokokorpus - cokopribinak - broskyne - 2 kg
7. nov 2012 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (33)
Dadka ďakujeem, sú krásne, môžem sa inšpirovať?
7. nov 2012 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina ved to je inspiracia od teba :wink: . Robila si to v maji a velmi sa mi to pacilo.
7. nov 2012 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte, chcela by som sa spýtat jednu otázocku...som totáálna amatér a idem robit malému potahovanu torticku, plnku budem robit "pribínačkovú" recept mám z vasej druhej témy.... mozem tuto plnku dat aj pod "poťah" alebo pod to si mám nieco iné urobit?
7. nov 2012 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alca123 pod poťah nie, torty pod poťah potri maslom zmiešaným s cukrom a odrezkami keď ti nejaké ostanú.
7. nov 2012 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@rapunzel1 - objednavala som uz z tychto oboch. Rozlicne ceny su pri tej istej veci vtedy, ked mas napr. napisane bid, cize ponukni, vydraz si to, vtedy sa to neda v tej cene kupit automaticky, ale musis to drazit a vyhrat, asi taky system ako mimiaukcie. Ale ked mas napisane buy now, tak to kupis za tu cenu, co mas uvedenu. A vzdy ked si aj nieco nahodis do kosika, predtym, ako to definitivne zaplatis, Ti ukaze vsetky ceny, tak si to mozes skontrolovat.
7. nov 2012 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Prosím vás, keď chcem podnos pod tortu 23cm bude dobrý tento?
http://www.pekarenjuno.sk/index.php?route=product/product&path=107_114&product_id=424

lebo neviem ci tých 26cm to je priemer len tej hladkej časti alebo aj s tým krajom spolu :confused:
7. nov 2012 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ajaku veď preto som ti to sem dala :wink:
7. nov 2012 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina mazala jsem jak vzteklá :sweat_smile: a hmota se pořád trhala a drobila. Neměla bych jí nějak "naředit"? Možná už to bylo moc "suché". Nebo víc dát nahřát do mikrovlnky, třeba už to bylo moc ztuhlé zase?
7. nov 2012 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@abriela to je úžasný nápad! asi to chce trochu tlustší stříkačku, ale tu doma asi mít budu...
7. nov 2012 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@muffinka8 bola som kuk na FB tak tam mas odpoved
7. nov 2012 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aduskatt ja robím z tej menšej ľaliu, lebo keď ju vytenšujem, dosť sa mi zväčší.
7. nov 2012 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@muffinka8 je to aj s tym krajom ten je zhruba 3cm z kazdej strany
7. nov 2012 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ajka82 prosim te, delam znova jak husta ma byt ta kase z vejce a cukru? Jak dlouho si slehala?
7. nov 2012 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: kočky veľmi pekne vám ďakujem za priania, ste ma potešili aká sme tú už veľká a srdečná tortová komunita :slight_smile: Sme v poriadku, bolo to veľmi rýchle, ale zato teda dosť bolestivé, ale máme to za sebou. Som zvedavá kedy nás pustia domov. Som tu, čítam vás :wink:
7. nov 2012 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (19)
aha baby aka dobra lacna zastera zo starej kosele :grinning: http://www.mimibazar.cz/navod.php?strana=2&id=10762
7. nov 2012 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (7)
@vlada111 vitaj :slight_smile: a bola si nakoniec s vyvolavackou ci bez? Aspon ze to bolo rychle :slight_smile:
7. nov 2012 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 si predstav, že v noci pred vyvolávačkou som dostala kontrakcie :slight_smile:
7. nov 2012 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (7)
@vlada111 Vitaj.............,to si tie kontrakcie dostala so strachu :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. nov 2012 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok