• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@pristela tak tomu ver moja...ja do Prahy radaaaaaa :wink:
je to sice od veci teraz..ale laaaka ma to :sweat_smile:
http://www.zlavadna.sk/team.php?id=18521&a_aid=mailing&a_bid=50bdc318&a_dta1=Cestovanie16&a_dta2=d7&utm_source=newsletter&utm_medium=newsletter&utm_content=d7&utm_campaign=cestovanie16

inak buduci vikend sa uz dufam tesis :sunglasses: bo ja mam secko zabestelúvane, decka budu s mangelom, babka v pohotovosti, kdyby naahodou :sweat_smile: a dedko nam den dopredu zakuri..uz dnes boli vodu spustit ...tak uz len dohodnut...baby...co budeme robit? ...myslim teda co tortove? :confused: :sweat_smile:

sak ja som slubila, ze vysluzku donesiem :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: teda mali by sme dohodnut, co budeme jest a co budeme tvorit, nech nakupim a pripadne nachystam :wink:
15. nov 2012 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jaaj , holky , dnes to tu frčííííí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ach milujem vás !!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. nov 2012 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@bzucinka2 to vaaazne? :frowning2: ale sak to az buduci vikend :wink: ci to buduci tyzden bude prec?
15. nov 2012 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka žena, jasne ze idem aj keby traktore padali !!!!! uz na to cakam ako na ihlách, to bude moje vykupenie bo mam toho vela a uz akosik chytám depku :stuck_out_tongue_closed_eyes: a este k tomu mi Ježisko stále strháva z úctu peniažky :frowning2: :frowning2: :frowning2:
no ja mozem predviesť ako zapichnúť slamku do mojitka :grinning: :grinning: :grinning: a aj ako ho ozdobiť :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale ne, mne je uplne jedno co si poviete to ukazem-teda ak to budem vediet a budem musieť :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. nov 2012 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@kacka1234 ja som ho modelovala len podla obrazka..to das, na to netreba fotopostup :wink:
15. nov 2012 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kacka1234 ja mam na to silikonovu formicku:slight_smile:
@bzucinka2 s tou labou to nemA chybu
@pristela aj my ta lubime:slight_smile:
15. nov 2012 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka ved praveze od zajtra do soboty... :frowning2:
15. nov 2012 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt a keby si ma videla ako som tu behala z kuchyne do obyvacky, ja ze som ju cestou niekde stratila :slight_smile:
15. nov 2012 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina jaj no pre robotu si na cesticko na pernicky zabudla..stava sa :grinning: ..ale som sa dobre zasmiala.
Mne dnes vlasy zase dupkom stali. Starsia rano vymalovla bake izbu farbickami..tak dostala na zadok. Potom revala hodinu a pridala sa k nej aj mladsia. Musela som segedin varit a aj polifku. No a este aj tie veterniky som robila. Som si myslela,ze to nedotiahnem dokonca. No des a hruza. teraz som dokoncila knedle..och.. No mne sa veru pri detuchoch piect neda.. :confounded: :confounded:
15. nov 2012 o 20:33  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@bzucinka2 si viem predstavit:slight_smile:
15. nov 2012 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela ty a nemohli by sme si tam upiect marlenicu? :confused: :wink: teda ze by som ja piekla a vy by ste mi kybicovali co a ako :slight_smile: nech si to vyskusam...a nemusime potahovat ani nist :dizzy_face: potom uz len nejake kvietky by sme mohli skusat a ksicht pripadne :sunglasses:
15. nov 2012 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Dievcata, vsetkym moc dakujem za pacitka a podporu :dizzy_face: Milujem citat tuto temu prave pre uzasnu atmosferu ktora tu panuje :slight_smile: ... Velmi si navzajom fandite a pomahate, ste skvele :wink:
@pristela a Ty si hovoris zaciatocnik :grinning: ??? Vsak sa bojim opytat na mnozstvo Tvojich torticiek, to tych mojich 5 je akoze na smiech :sweat_smile: ...
15. nov 2012 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka :grinning: len aby som z neho neurobila fiatku
15. nov 2012 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzulina11 prepáč že otravujem, kde to je ten obchod v MT presnejšie? Kde dostanem ten white icing za 6,75? Už som zainteresovala martinskú spojku ale ona o takom ničom nevie... :sweat_smile:
15. nov 2012 o 20:37  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bzucinka2 to poznám mne minule 2 ročný vyliezol na stôl,a uchmatol mi kvet a ja potom čumím na prázdny pohárik či som blba,že kde som ten kvet dala. Nakoniec som si spomenula,že bol v tom pohári tak idem do izby a malý schovaný za kreslom a vychutnáva si kvietok :grinning:
15. nov 2012 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (7)
@pipka Pipuš, ja som za !!!! ja ti kybicovať budem veeelmo rada :grinning: len aby si sa so mnou pak nerozviedla :grinning:

@kacenika no ale pockaj ked mas teraz prvych 5 takych dobrych ake ich budes mat ked ich urobis co ja :grinning: ma schováš lavou zadnou !!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. nov 2012 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@pristela co som pred Bohom slubila, to uz spat nevezmem :grinning:
15. nov 2012 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
15. nov 2012 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela
@pipka bohovske ste, baby :grinning:
15. nov 2012 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Jaj baby ze som sa ja na to 3d auto dala nejako k tomu nemam vztah keby chcela radsej toho striptera :confounded: manzel mi to uz 6krat ofrflal ze to nemam dobre a to ho budem zajtra potahovat a on bude doma to bude hruza idem ho este obmazat. taky na prd tyzden este aj moj pc sa mi kazi musim chodit na velky a tam ma zas vychadzuju :frowning2:
15. nov 2012 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimcak no tak mne toto robieva môj pubertiak, napr. odbehnem od modelovania a polovica kvetov preč, vraj si myslel, že sú to nepodarky a odrezky, :grinning:, alebo si odložim MMF a zrazu ho niet, že on nevedel, že ho ešte budem potrebovať
15. nov 2012 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@nika1985 teda nemas to jednoduche :unamused:
15. nov 2012 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@1zaza moje deti take hmotu miluji a porad chodi ujidat
15. nov 2012 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojka,holky dělala jste některá dort se žabičkama?
Kdyžtak přiložte foto pro inspiraci.Děkuji!! :slight_smile:
15. nov 2012 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte zienky, chcem sa vas opytat, ci poznate tento krem a ak ano, ako vam chuti?

Cokoladovy krem z kyslej smotany: 200g cokolady rozpustime nad parou a do rozpustenej vmiesame studenu kyslu smotanu (cca 200g). Vraj sa chutovo podoba termixu.

Ja som ho este nikdy nerobil a trosku mam z neho obavu... ale ak by sa ozaj podobal termixu, to by ma potesilo. Dakujem :slight_smile:
15. nov 2012 o 21:08  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
masla jsem toto ...
15. nov 2012 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@yukki neviem presny nazov toho obchodu ale je v pasazi hned vedla byvaleho Diela, v tej pasazi je aj obchodik "Pre deti" a kvetinove studio...bola som tam akurat vcera...WI tam maju za 7,40 (prepac asi som si zle pamatala cenu, lebo kedysi ked som kupovala tak bolo urcite pod 7 eur) ...ale maju tam uuuuuuplne vsetko....asi vsetky potahovacie hmoty (WI,K2,Pasta Dama, Smartflex Velvet...) rozne druhy farieb, valceky,patchworky,vykrajovatka...no proste vsetko mozne na pecenie a zdobenie tort...

ja som si tam akurat kupila tu Smartlex Velvet,lebo tu som este neskusala..tak 1,4 kg vedierko ma stalo 9,50...kedze peciem len 4 torty za rok tak mi staci ked si to kupim takto v mensom baleni...ale maju aj vacsie :wink:
15. nov 2012 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzulina11 jéééj díki...už aj preposielam spojke!
15. nov 2012 o 21:26  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok