• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@nadulici jasne poslem.Len musim dakde s krabice vyhrabat skener.Inak mam dakde postahovany aj navod na postavicku Minnie z tej ruskej stranky.Chces aj to?
4. aug 2010 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 ako si ofarbovala cukor?
4. aug 2010 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bianca postavicku mi netreba, potrebujem len obrazok.....diky zlato... :slight_smile: .....
4. aug 2010 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nadulici dobre moja,Ale az vecer ok?Teraz je tu dusno
4. aug 2010 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasneeeeeeee....... :grinning:
4. aug 2010 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cafte tortickarky :dizzy_face: , uz som tu dlhsie nebola, ale sledujem torticky stale :dizzy_face: :dizzy_face: ..
Baby, koncom mesiaca idem robit dve detske torty, take mensie...jedna ma byt Snehulienka a druha Tom a Jerry :fearful: ..uz teraz mam z toho paniku, netusim, ako vymodelujem ten ludsky face :sweat_smile: :sweat_smile: ... Ale chcela som sa opytat ohladom ciernej farby..kedze ma ta nestastnica cierne vlasy...mne sa doteraz nepodarilo zarobit ciernu hmotu :fearful: ...ako to robite, aby sa s tou hmotou dalo potom aj pracovat? mne sa zacne vzdy drobit, takze modelovanie veskereho druhu je potom na prd :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Mam si spravit modru hmotu a potom pridat ciernu gelovku? ci ako? alebo spravit hnedu z roztopenej cokolady a potom ciernu? A Tom a Jerryho tiez neviem, ci idem robit, asi radsej Pat a Mat...aj ked neviem neviem :sweat_smile:
4. aug 2010 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
4. aug 2010 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nikanika28 ja som investovala do 2 kg WI - a tie si krásne farbím na červeno a čierno podľa aktuálnej potreby :wink:
4. aug 2010 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas diky, ale ja som asi slepa, potrebujem samostatne velku Minnie a taky obrazok som tam nenasla :frowning2:
4. aug 2010 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nadulici juj- tak poitom si daj do googla vyhľadať
4. aug 2010 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas hladam, hladam....
4. aug 2010 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mrka2 ak ti mozem povedat svoju skusenost s lienkou, tak ja som robila tak, ze som hlavu mala z tej strany ktora sa priliepa k telu zagulatenu a do tela som si vyrezala otvor v tom tvare, aby tam ta hlava sadla a potom som to zlepila plnkou a este ten spoj zvrchu dotvarovala puncovinou, co ju aj prichytilo trocha. no a ked som potahovala tak najprv chrbat cervenou az po lienkin "krk" takze to zakrilo aj cast hlavy a aj to drzalo tu hlavicku a az potom hlavu ciernou, takze to super drzalo pokope... bola to moja prva 3d torticka, takze je taka zaciatocnicka, ale ten spoj sa osvedcil :slight_smile:
4. aug 2010 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nadulici tuna mas Minie: http://www.arthursclipart.org/justforkids/mickey/page_02.htm
tune nejake ciernobiele: http://disneycoloring.net/minnie-coloring/

myslim ze vecsie sa tazko budu zhanat.
4. aug 2010 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, vsetkym vam dakujem, uz som nasla co som hladala...neviem preco ma to hned nenapadlo.... :grinning: :grinning: :grinning:
to bude ta MD... :grinning:
4. aug 2010 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@karaa jeej, dakujem ti velmi pekne, vidis, to ma nenapadlo,aby som z tela vykrojila. super!!! tvoja lienka je perfektna :dizzy_face: no to som zvedava, ako to dopadne... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja som doteraz urobila len 3 gulate a 2 srdiecka,tak toto bude boj :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning:
4. aug 2010 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak já mám konečně nachystanou výzdobu na další dort na zakázku. Zítra upeču korpus a v pátek ráno jen potáhnu a kytky šoupnu tam kytky.Pokud by jste to nepoznaly,tak to mají být narcisky :grinning:
4. aug 2010 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daniz no nejsem moc zběhlá v dortech, jak myslíš dveře????Jako hranatý dort a načančat to jako dveře????
4. aug 2010 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jinak tady je fotka focená doručovatelem.
4. aug 2010 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas WI sa da farbit bez problemov, aj ked pouzijes viac farby? No neviem, ci sa mi oplati kupovat, az tolko vela zas nepeciem :confused: ...no asi skusim nejak tu ciernu vytvorit, aby sa mi dalo s nou aj modelovat..a pri najhorsom asi kupim WI..musim mrknut ceny :sweat_smile:
4. aug 2010 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievčatá, veľmi pekne by som vás chcela poprosiť o nejaký obrázok Hello Kitty. Prednedávnom tu niektorá dávala, ale nepamätám si ktorá. Na zajtra potrebujem dokončiť tortu. Torta v chladničke a mne opuchlo koleno a neviem chodiť, lebo strašne bolí, tak mi držte palce, aby sa mi ju podarilo zajtra dokončiť, len potrebujem tú Kitty.
4. aug 2010 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sse anibas pridala super odkaz. Mas tam aj kitty. Ja som robila tu s tou ruzickou :wink:
http://www.coloring-book.info/coloring/coloring_page.php?id=135
anibas vdaka ulozila som si ho :dizzy_face:
4. aug 2010 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas ja som do wi vrazila stvrt kelimku gelovky a ostalo to len ruzove :rolling_eyes: lepsie sa mi farbilo na cerveno MMF z ruzovych jojo cukrikov
4. aug 2010 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisa.b a s farbenim MMF na cierno nemas skusenost? ja som len parkrat potrebovala ciernu, ale to len minimum a uz vtedy sa mi to zle robilo..a teraz budem potrebovat ciernu na vlasy a mam z toho obavy :unamused:
4. aug 2010 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sse třeba tuhle?tak at jsi brzo fit
4. aug 2010 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa takuto nejaku chystam robit na pondelok :slight_smile: som si dnes stiahla sablonu, tak uvidime, ci sa podari :slight_smile:
4. aug 2010 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bianca neviem ci si citala, ale nakoniec som nasla nejake obrazky, tak sa nemusis trapit so skenom....ale dakujem za ochotu.... :dizzy_face: .....potom hodim fotku torticky, dufam, ze sa mi bude darit......
4. aug 2010 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nikanika28 cierna sa mi tiez vzdy rozpadavala :unamused: ali mi radila odfarbit ju najskor na tmavomodro a potom pridat ciernu. z RDI to bolo lepsie, ta sa fakt dobre farbi. na ten hrad som len trochu farby prstom otrela a uz bola tmava, musela som potom pridat viac bielej. aj na ten stroj som robila cierny valec a pismenka tak, ze som zmiesala MMF s RDI, s takou hmotou by som si trufla aj potiahnut tortu. ale mozno tebe by sa robilo s inou lepsie, ako pise anibas. mna WI aj PDT sklamala. dokonca PDT je podla mna velmi tvrda na torte, tazko sa nam krajala, aj ked bol potah uplne tenky :unamused:
4. aug 2010 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky, prosím o radu a vidím že zkušeností máte bohatě :slight_smile:. ... včera jsem dělala poprvé s marcipánem - růžičky a chci se zeptat jak je mám uchovávat? Na internetu jsou různé návody, uchovat v plastové krabičce s víkem v lednici, pak zase že do lednice ne, že jen do igelitového sáčku atd... včera jsem je dělala , přes noc nechala oschnout a teď nevím co s nimi aby se neroztekly nebo nebyly jako kámen :D ... na dort je budu dávat zítra. Děkuji moc !!!
5. aug 2010 o 07:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@smajlik pokial chces aby stvrdli, tak na vzduchu, alebo v krabici (kvoli prachu), pokial ale chces aby zostali makke, vtedy sa balia do sacku, len pozor, aby sa ti sacok nenalepil a neznicil ti ich. Je to v podstate cukor, oni sa nepokazia len tym balenim alebo nebalenim si regulujes to ako stvrdnu. Podla mna ak pojdu na tortu zajtra, staci ich dat do krabice
5. aug 2010 o 07:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nadulici ano citala a preto neposielala :slight_smile:
5. aug 2010 o 07:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok