• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@pristela o 10-tej budem určite doma, musím piecť, akosi nestíham :grinning: :grinning: :grinning: a na nedeľu mám ešte tortu :sweat_smile: a neďakuj toľko, rada som pomohla :wink:
20. dec 2012 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pristela a môžeme dať aj kávu, dúfam, že tu nebude stále zvoniť zvonček alebo telefón ako naposledy :angry:
20. dec 2012 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lamps no ja idem aj s mojím :slight_smile: ale mozno sa utrhne, no veeelmi nerada :D ale nemusím ist k svokruske a pojdem k tebe na kavicku :D :D :D uvidíme ako to este drahy premyslí :dizzy_face:
ja mam tiez 2 na sobotu a pak aj po stedrom dni jednu a pak este jednu a ......
Holky a ze aku objednavocku som dostala :grinning: :grinning: tí čo brali ten kamion mi volali , ze ich 80rocna babka , ktora je len za maslove plnky, prosto stara skola :sweat_smile: jedla tu tortu a že ona si nic ine nezela pod stromcek len taku tortu odo mna :grinning: :grinning: a ze mam urobit len cisty biely kruh nech nemam ziadne starosti s tym , ziadne kvety , nič :grinning: no bozkávam ručičky babičke sladkej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
A tu moja dnesna firemna
20. dec 2012 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (37)
@pristela torta je bombová, mala si s ňou asi viac roboty ako s nejakou s postavičkami, nie?
20. dec 2012 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps ach ani nevrav :sweat_smile: ťažko bolo namiesat presny odtien tej ich firemnej farby , to velke logo slo rychlo ale tie prtinky cierne :rolling_eyes: ... aa co sa mi stalo zas ? mala som este par balikov tych malych maršmelov , tak som jeden balik sla zarobit aaaa.. no sups s nim do kosa !!!! jaj som nadavala , sa mi uz nechcelo dalsie zarabat tak som dlabala smartflex :angry: ale že vyvalkala som ho ako papier tenulinkýýý :grinning: :grinning: :grinning:
20. dec 2012 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@pristela ty koki...nemam slov :zipper_mouth: :confused: bombova :wink: tie cierne pismenka v tych stvorcekoch si prosim ta zena moja ako robila :confused: :confused:
sak to by som aj jezuriatka proti srsti porodila, kym by som ja toto dala :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
20. dec 2012 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@jakelina asi máš pravdu, manža mi to taky říká, ale od zítra odpočívám celé svátky :wink: slibuju :grinning:
20. dec 2012 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@pristela to si taký človek, ktorý v živote nerobil tortu ani neuvedomí, koľko nervov spôsobí :frowning2: :frowning2:

@pipka Janka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. dec 2012 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela parádna
20. dec 2012 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj baby a ta torta bola maláááá , len A4 :grinning: 3kg takze tie cierne pismenka ......
@pipka no narezala som si tenke pasiky a nahrievala v rukach aby sa dali stocit a nepolamali sa v zhyboch :grinning: kedze to rychlo schlo take tenucke :rolling_eyes:
20. dec 2012 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
ahojte tortarky ;) neda mi nepodelit sa o moj prvy modelovaci pokus peceny pre kamoskinu dcerku :wink:
20. dec 2012 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (51)
žienky hlod dňa čo dňa týždňa :grinning: Manžel mi vraví bol tu sused a ja že čo chcel? Tortu a ja na kedy? A muž že na zajtra :grinning: :angry: :angry: :grinning: :grinning: :grinning:
20. dec 2012 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@mysiatkoo nebolo to nahodou pre Ivku?
20. dec 2012 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
20. dec 2012 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
20. dec 2012 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt svet je maly :sunglasses: a ten cukrarsky zrejme zvlast :wink:
20. dec 2012 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela no teda...kalap aj so skalpom dole :grinning: :sweat_smile: ja uz vidim ake by som to mala ja docapkane, keby som ciernu "nahrievala" :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: aj keby som priamo na to mala vykrajovacky, tak to nebude take pekne :sweat_smile: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

dobru zenu som si to ja vybrala :grinning: :grinning: :sunglasses:
20. dec 2012 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@mysiatkoo no ved to:slight_smile:) ja Ivku poznam uz roky a pytala sa ma, ci jej upeciem, ked nebude mat cas ta, ktoru oslovila:slight_smile: a vedela som, ze tam chcela dalmatincov, lebo Terazka je teraz do nich blazon:slight_smile:) tak preto som tipovala, ze je to pre nu:slight_smile:
20. dec 2012 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt no niekto jej vybuxol, tak som sa ponukla s rizikom prepadaku, lebo to je moja 4ta potahovana a vobec prva modelovana len,ale tak hadam sa potesi mala...
20. dec 2012 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sisix parádne
@mamina1978 ďakujem. ja to tak robievam, že aj opravujem. a dam až také ušká alebo očká, aké sa mne pozdávajú.
Ono asi hrá rolu aj to, že naozaj mam ten problém s očami, a čo sa mne pozdáva, dobre vidiacim sa nemusí. ďkaujem za rady. Dnes som robila opičku. Robila som takú ešte pred rokom , tu je tá pred rokom.
@lucula73 @pipka mňa modelovanie baví. a keď vidím, že niekto sem dá prvú tortu aj s postavičkami, mňa to úplne posilní a idem robiť aj ja. proste nedokážem nemodelovať postavičky, keď to vedia aj začiatočníčky:frowning2:
Tu sú opičky. ale robila som ju ešte predtým ako sem sem šla, aj na to psotupe boli také očká. a psotup podľa ktorého som robila
20. dec 2012 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (9)
20. dec 2012 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (9)
@mysiatkoo jejo krásne. tie psíky sú krásne. oslávenkyňa má aspoň aj darček v podobe hračky.
20. dec 2012 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka ale iný robia postavičky a vedia aj na prvýkrát, mňa to poháňa aby som robila aj ja. mne je smutno, že mysiatko to dokáže aje amater, ale ja ako cukrár nie.
20. dec 2012 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lussy23 a preco by si to nedokazala..ved ta prva opicka je celkom dobra, ta druha uz ma trosku horsie ocka, ale ta vrchna je v pohode... :wink:
je to len o treningu, nesmies sa tak zhadzovat, ty stale len pises, ze nedokazes toto a nevies tamto...nikto uceny z neba nespadol hovorievala moja babicka..tak sa toho drz...my sme to tiez nevedeli tak, ze lusknes prstom a mas postavicku..ale sme modelovali a modelovali do aleluja...a ja teda som totalny amater a moje postavicky su nic moc oproti niektorym babam tu..ale tak robim tolko co si trufam, nepustam sa do niecoho co mi nejde, ale postupne po troske si pridavam :wink:
neboj, hlavu hore, v nasom vekuuz mozno budes sikovnejsia ako my :sunglasses: len to chce trenovat a trenovat :wink:

vezmi si, ze ty by si mi mohla byt dcera :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: a ja som s tortami zacala pred dvomi rokmi...ty kym budes v mojom veku, uz budes inaaa frajerka, ak budes poctivo trenovat a piect :sunglasses:
20. dec 2012 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka mňa teraz zarmutila mysiatko že na prvyrza spravila tak úžesných psíkov:frowning2: mňa to trápi, lebo som vyučení cukrár. a ja sa stále snažím:frowning2: ale nejde to vždy sú tie očká veľké, aj keď mne sa pozdavali.
20. dec 2012 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lussy23 ale ja nechapem jedno...preco ty hned pises, ze ta zarmuti niekto, kto nieco urobi lepsie..to ta ma motivovat a nie rmutit :angry: :angry: :wink:
spamataj sa dievca...sak ty podliehas svojej vlastnej neistote :rolling_eyes:
takto nikdy nebudes dobra, ked si nebudes verit :unamused: :wink:

dufam, ze tvoj dalsi prispevok uz bude zniet: jeeej akí krasni psíkovia..idem sa aj ja pokusit spravit takych, mozno aj krajsi budu!
:angry: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
20. dec 2012 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lussy23 nič v zlom, ale tým, že máš také veľké a vypuklé tie oči a nos, tak to vyzerá ako keby tvoje postavičky včely poštípali. Stále robíš tie isté oči, tak, že ich nalepíš. Skús im prosím najprv spraviť dierku, jamku a tam ich dať a nebudú také vypuklé. Alebo skús postavičky s inými očami, napríklad také ako ti dala obrázky mamina. Pozri na toho môjho anjela, som si vybrala to najjednoduchšie, oči len dve bodky :sweat_smile:
20. dec 2012 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mysiatkoo tí psíkovia su neskutočne krasne vymodelovaný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. dec 2012 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lussy23 vobec som nemala v umysle niekoho zarmutit...a pravdupovediac ma tato reakcia celkom zaskocila....je tu miliarda sikovnejsix,vela rad som si odtialto vzala...a na to to tu je, ci? Stale sa tu rada pozeram s obdivom k sikovnym rukam.... napriklad ta prva opica je krasna :sunglasses:
20. dec 2012 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
20. dec 2012 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok