• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

20. januára 2017 
@aduskatt ja vždy skúsim, aká je, keď je studená, šľahám
22. dec 2012 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mariann2 nooo, sak studena teda je riadne, idem to vyslahat, pri najhorsom tam prasknem Creme Ole:slight_smile:
22. dec 2012 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt creme olé tam dávám pokaždý a drží fest :wink:
22. dec 2012 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernicci ja ho mam vzdy po ruke, ale nie vzdy ho davam:slight_smile: no idem to teda vyslahat a uvidime:slight_smile:
22. dec 2012 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernicci vyslahane, dala som jeden stuzovac a pohodicka:slight_smile:
22. dec 2012 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
22. dec 2012 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (31)
@yamahafazer ja som vždy chcela urobiť hnedo modrú konečne som mohla :dizzy_face:
22. dec 2012 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daducha neskutočné
22. dec 2012 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeemine holky , to fotenie , vsak ja som to sem zabudla vložiť :rolling_eyes: este že Andrejka spomenula :dizzy_face:
prikladam dve fotky, su fotene na rovnakom mieste , za rovnakeho pocasia , v rovnaku minútu , a niesú absolutne upravovane na pc ani na foťáku /okrem napisu na spodnej/ fotak je obycajny šmejd za 50€ aj s postovnym kurierom :sweat_smile: a miesto fotenia na obycajnom stole na ktorom je postavena stolicka z jednej strany a z druhej karton, prehodena cierna podsívka... torta bola malička len 3kg
A ten rozdiel je robeny len a iba že na tej druhej foto, na ktorej je vidiet krasne biela cela torta a nie zbytocne cierne tiene drzim v jednej ruke alobal a v druhej foťák :sweat_smile: nič ťažke, zložité a ani drahé, každa ho mame doma :wink:
22. dec 2012 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (33)
@pristela no máme to každá doma, ale nie každú to napadne :grinning:, takže miesto môjho tancovania stačí alobal v ruke, si mi mala dať včera školenie :grinning:
22. dec 2012 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps vsak som mala kedy? si ma mala klepnúť :grinning:
22. dec 2012 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela ale nie, to by som si ja ku tebe nikdy nedovolila :grinning: :grinning: :grinning:, čakali ťa dve torty a drahý aj s Kubkom :sweat_smile:
22. dec 2012 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela teraz hodíš takú vychytávku s alobalom ?????? po mojej sezóne ????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. dec 2012 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@anibas :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: inak mne to tiež poradil kamos co fotí , tiež som nebola taká múdra :rolling_eyes:
22. dec 2012 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lussy23 no krásny levík :wink: urob kratšiu hrivu a je úúúplne krásny :wink:
22. dec 2012 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Krasne torty :dizzy_face: ale to uz asi netreba ani pisat :dizzy_face: Kazda mozeme len zavidiet vasu sikovnost, a hlavne trpezlivost.
Baby krasne a vesele Vianoce prajem vam aj vasim rodinam. :dizzy_face: Odpocinte si :wink:
22. dec 2012 o 23:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
Aj ja vam prajem krasne vianoce plne pohody, odpocinku a splnenych priani. dakujem vam vsetkym za rady ktore sem obetavo pisete a za krasne chvile ked si pozeram vase neskutocne vytvory. vela som sa od vas naucila a som vam za to velmi vdacna. Tak este raz stastne a veseleeeeeee :dizzy_face:
22. dec 2012 o 23:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@pristela ked ja som schopna v jednej ruke drzat fotak a v druhej alobal...tak zakonite na foto ten alobal bude vidno :sweat_smile: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
22. dec 2012 o 23:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
no mam vsetko hotovo a tymto vam sladulienky moje zelam KRASNE A POHODOVE VIANOCE :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

oddychujte, oddychujte a oddychujte, pozerajte rozpravky a veeela papajte..lebo to sa na Vianoce ma :grinning: :slight_smile: :slight_smile:
a hlavne sa veeelmo teste z kazdeho darceka pod stromcekom...aj ja sa budem, slubujeeem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. dec 2012 o 23:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (21)
@pipka dievča a ty si prečo včera neprišla, @pristelka dorazila až poobede to by si bola stihla :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: torta sa ti pokazí u mňa
22. dec 2012 o 23:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lamps jeeezis, sak nestiham :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: hod mi ju do mrazaku, dobehnem po sviatkoch :stuck_out_tongue_closed_eyes: ked sa mi doma vsetci tito moji marodi daju konecne dokopy..vratane mna :sweat_smile: :wink:
22. dec 2012 o 23:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka joj chúďatko choré, aj čajík so slivovicou by som ti ponúkla a hneď by si bola fit :grinning:
22. dec 2012 o 23:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lamps no a jak by som sla naspat...po tolkej slivovici..autom :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: sak by mi aj papiere vzali :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
22. dec 2012 o 23:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka ha, to ma nenapadlo, to by si u nás musela prespať a tortu by sme zjedli spolu :grinning:
23. dec 2012 o 00:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lamps v tom tvojom ooobrovskom byte, co? :grinning: :grinning: ale pravda...dobrych ludi sa vsade vela zmesti :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
ja raz pridem, neboooj ništ :sunglasses:
23. dec 2012 o 00:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka no obrovský je, to je pravda :grinning: :grinning: :grinning: Žanetka pokukala a okometovala, že to je všetko? Len toto? A to máš málo upratovania ... :grinning: :grinning: :grinning:
23. dec 2012 o 00:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka mnam ty provokaterka!!!!! ale musim cestne prehlasiť, že mám doma napečené úžasné koláčiky /jasne, ze nééé odo mna ale od Dadky/ mnam , fakt suprovéééé aj výzorom aj chuťou, take jemné :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ach, že som ja dobre urobila , ked som objednala :grinning:
23. dec 2012 o 00:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@lamps vidiiis no akaaa vyhoda :grinning: :grinning: z tohto pohladu som na tom aj ja bola lepsie v malom byte :wink: ale teraz zas sice vo vacsom, ale zas kazdy ma svoju izbu a ja mam kluuud :wink: :grinning:
23. dec 2012 o 00:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela no ja keby mala u koho, tak objednam tiez...aaale tak zas ..mne dvaja pomocnici tu asistovali :sunglasses:
23. dec 2012 o 00:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok