• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

23. októbra 2017 
@miciatko aky clanok je na TOMe?
27. feb 2013 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka zatial ziadny,ale som pisala @aduskatt ze ja bych po takom jednani ohladom pokazenej potahovky napisala urcite aj info pre ostatne kocky kde netreba objednavat. ..
27. feb 2013 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt nikdy nieje neskoro, ja na tvojom mieste by som napisala .., ved stat sa moze ,ale je dolezite aby pristup v obchode bol adekvatny ..
27. feb 2013 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlada111 Neskutočne krásna torta!!!! A tie farby!!!!! Naozaj klobúk dolu ako dokážeš pekne zarobiť farby :dizzy_face:
27. feb 2013 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
jen pro nas maly dortik.
27. feb 2013 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (33)
tak si ucim kytky .............. mam co delat :grinning:
27. feb 2013 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (26)
@vlada111 ta fialova je nadherna :dizzy_face: prezradis aku farbu si pouzila ? Mne sa taky odtien este nikdy nepodarilo namiesat...
27. feb 2013 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miciatko uvidim, aka bude zajtra faktura, lebo je fakt, ze ani ze sorry alebo nieco nezaznelo
27. feb 2013 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamina1978 dakujem za odpoved. chystam sa to vyskusat
27. feb 2013 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Baby da sa spravit muzske torzo do 3,5 kg ? AK ano tak ake asi velke ? Sa mi to nejak nezda, ma to byt marlenka a polka hrude ma byt oblecena, chcela by som sa najskor s vami poradit kym to slubim :confused:
27. feb 2013 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mariann2 já jsem s ním naprosto spokojená, má fakt sílu a je celkem tichý :wink: a má v ceně hooodně příslušenství
27. feb 2013 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@aduskatt Ty budeš predávať hotové výrobky, alebo tiež napr. hmoty a cukrárske pomôcky? Ak sa teda smiem opýtať :sweat_smile: :slight_smile:
27. feb 2013 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mariann2 u nás taky stojí nerez 1500 korun, ale plastová stojí jen 400, to se dá a hlavně se mi na ní nelepí marcoš jako na nerezovou :slight_smile: je lepší mít dvě
27. feb 2013 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Inak bola som dnes v meste pozrieť v cukrárskom obchode a sada vykrajovačiek nejaký kvet 4ks cca 16€ :rolling_eyes: No zlatý číňan, fakt :unamused: :frowning2:
27. feb 2013 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte sladulienky moje..nestiham nic, ani zit :sweat_smile:
ledva som vas vcera docitala...a uz ani neviem, kde som vcera prestala a dnes mozem citat zase :stuck_out_tongue_closed_eyes:
maly je zase chory..mna uz poraza, boli sme 4 dni na chalupe, no naadherne bolo...a dosli sme domov a zas ten dusivy kasel :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: uz ani nepamatam, kedy to dieta nebralo ziadne lieky :frowning2: :rolling_eyes:

kraasne ste popiekli, chvalim vsetky torticky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
ja mam tento tyzden mega vela zase, tak popri davkovani liekov a opatere o deti peciem az sa mi z kecky pari :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
27. feb 2013 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sticker hmoty, farby, podlozky, stuhy, koralky na silikone, floristicke potreby, vykrajovacky, ozdobny papier, celofan, košíčky na muffiny, atd atd:slight_smile:
27. feb 2013 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@mizulienka manža je elektrikář a říkal, že nezáleží jen na příkonu, prý těch 700 bohatě stačí, pak už není takový rozdíl, akorát to žere víc elektriky :wink: takhle mi to vysvětlil a řekl, ať si koupím ten co si koupila i @mariann2 :wink:
27. feb 2013 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mariann2 juj, já na něj mám také zálusk...@vecernicci si ho chválí na mléčňák, to se mi také líbí...i cena, výkon a tak...jen řeším, zda je dostatečně velká ta mísa a zda se v tom dá dělat malé i velké množství...tedy jestli srozumitelně píšu, já ani nevím, jak velkou bych tu mísu potřebovala, zatím mám jen ruční šlehač a tím dělám vše...těsta i krémy...ale je to dost nezábavné, že :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...ale ráda bych něco, v čem udělám těsto i krém do formy 18 i 31cm...tedy jestli něco takového existuje, páč se bojím, že když bude mísa velká, aby se tam dalo udělat hodně, tak při malém množství nebudou metly až na dno a neudělá se to vůbec...holky máte to nějak otestované? děkuji....
27. feb 2013 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moja dnesna ..inak "čisto dievčenská" :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: pre kamoškinu dcerku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
rovnych 6 kil, hore mascarpone a maliny, cokokorpus a dole cokopribinak a jahody a biely korpus :wink:
27. feb 2013 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (60)
@sticker to je dost.mne zajtra akurat dojdu nejake vypichovače, tak uvidim, aká cena vyjde mne, ale isto to nebude 16 EUR:slight_smile:)
27. feb 2013 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aduskatt a cislo ti uz dali?
27. feb 2013 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt Budeš mať alebo už máš aj webovku? No on mi povedal - viete, aj ja si musím niečo nahodiť.... Akože chápem, ale tak toto je fakt veľa ....
27. feb 2013 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernicci Markétko ten příspěvek o kousek výše pro Mariannku byl i pro tebe, ale nějak se mi ten nick neoznačil...děkuji za případnou odpověď...
27. feb 2013 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
a mam otazku...teda tazko povedat ci otazku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
na piatok robim poschodku na zlatu svadbu...este do vcera to bola bielo.zlata kombinacia...cize mam na to vsetko nakupene, vymodelovane kvietky biele a jemne bezovozltkave, a dnes mi volaju, ci sa neda pridat este nejaka farba, lebo ze zistili, ze bude na oslave este jedna torta...a tiez bielo zlata :unamused:
no vcul babo rad :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:

aku farbu mozem dokombinovat k bielo-zlatej , aby sa to moc nebilo a bolo to elegantne :unamused: oni ze aspon zelene listky..ale ja neviem...mne to tam proste nejde :confounded:
27. feb 2013 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sticker robi sa na nej:slight_smile: pomaly uz nahadzujem veci:slight_smile:
@pralinka25 karticku neposlali, ale cislo som uz zistila, takze mozem konecne zacat objednávat aj potahovky
27. feb 2013 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@maya30
@sticker kočky treba sa s tým trošku pohrať. Mne sa klasická Wilton violet nepáči, je pohrebná. Primiešavám do nej Witton rose :wink:
27. feb 2013 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@pipka trosicku cervenej:slight_smile: ta mi k zlatej pasuje
27. feb 2013 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka ten dortík je skvělý, s dovolením, ukládám do inspiraček....a k té barevné kombinaci...mě by se k tomu hodila hnědá....a umím si ji představit i na svatebním dortu, ale je to takové extravagantnější, ale k té zlaté je super....
27. feb 2013 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vlada111 No a toto je môj problém.... Ja sa veľmi bojím farieb.... Nejako si neviem predstaviť ako si delím tú hmotu a každú "kôpku" zvlášť farbím.... No bojko :grinning: :grinning:
27. feb 2013 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt to by bolo super ale asi by ti to nedodali do buduceho tyzdna co? by som v stredu potrebovala smart vanilkovy 4 mozno aj 7 kg by som hned od teby brala :slight_smile:
27. feb 2013 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok