• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@macamac však to na druhý pokus vyjde
1. apr 2013 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@luciahromadkova nejdu mi fotky:frowning2:
1. apr 2013 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sticker ďakujem, čosi, žiadne tajomstvo, urobila som si guličku, na ňu nakreslila špirálku kosticou, potom vykrojila asi " milion" malých koliesok a lepila na seba každý do polovice toho predchádzajúceho, urobila som si taký kolieskový rad, prúžok a postupne priliepala točito na guličku :slight_smile: neviem, či si to pochopila, ak nie, kľudne sa pýtaj
1. apr 2013 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
1. apr 2013 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
1. apr 2013 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
taky mi to nechtělo přidat fotky, tak snad teď
1. apr 2013 o 23:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (10)
1. apr 2013 o 23:39  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luciahromadkova ja som robila takéto :slight_smile:
2. apr 2013 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (25)
ahojte... pridavam moju nocnu (resp. rannu) moru.... nexcelo to tam drzaaaaaaat tak ako malo, tak som to vzdala a prilepila priamo na tortu - uz nebol cas a mozno aj kvoli dlhej preprave lepsie... ale som na seba prvy krat nastvana :angry: a to je vlastne prva pre cudzieho cloveka... az teraz rozumiem vsetkym, co neradi robia torty podla nejakej konkretnej predlohy ... tak pevne dufam, ze im aspon bude xutit...
2. apr 2013 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (45)
@mysiatkoo ved je bohovská :slight_smile: aku abecedu tam máš použitú?
2. apr 2013 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mysiatkoo nahodou je perfektna :wink:
2. apr 2013 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aduskatt Ta tretia a štvrtá jéééj.
2. apr 2013 o 09:57  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@timotejkabrejkova mne sa paci ta druha a stvrta tiez:slight_smile:)
2. apr 2013 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mysiatkoo fenomenálna je
2. apr 2013 o 09:58  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aduskatt Aj by som si ju hneď dala :slight_smile:
2. apr 2013 o 10:00  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela jéj jéj jéj jéj jéj a ešte aby som nezabudla jéééj
2. apr 2013 o 10:13  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@1zaza ty tvoje květinové vazby jsou opravdu okouzlující!
2. apr 2013 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, ja som si vymazala nechtiac zopar mailov:frowning2:( niektora chcela zlatu prachovku a tekutu striebornu a neviem kto:frowning2:(
Prosim prosim, napiste mi IP, ak sa tu najdete:slight_smile: dikyyy
2. apr 2013 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,prosíííííím..... potrebovala by som poradiť ..... idem robiť 1x písmenká :frowning2: a neviem s ktorými sa mi bude robiť lepšie ....plast. či silikon ???? ...........na tento znak http://www.ifotbal.eu/klub/slovan-bratislava ....... Ďakujem vopred ..... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
2. apr 2013 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luciahromadkova ja som robila takuto
2. apr 2013 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (11)
@ajka82 ty jo, úplně mám chuť na kafe...
2. apr 2013 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Zdravím Vás,šikulky :wink: Máte prosím Vás niektorá túto silikónovú formu na abecedu?Ako s ňou pracovať?Chcela by som marcipánový text,ešte pred použitím sa chcem poradiť s Vami.Zdá sa mi taká čudná a fakt si neviem predstaviť ako s ňou pracovať,nechať marcipán trošku stvrdnúť a potom vykrajovať či ako?Možno je to hlúpa otázka,ale prvý kr=at mám niečo také v ruke :slight_smile: Ďakujem :wink:
2. apr 2013 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu je foto
2. apr 2013 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
Robili sme aj torticky aj kolaciky,ale teda jar sme neprivolali :unamused: zehlicka pre nasho ocina, s nasim drobcom :slight_smile:
2. apr 2013 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (39)
@pristela waaaw ta tvoja vila vilôčka je prekrásna. Aj ta s anjelikom. :dizzy_face:
2. apr 2013 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@nika222 @mizulienka @timotejkabrejkova jeej dakujem baby.... no povodne mali byt tie bocne auticka tak odsadene, ako su hore, ale neodhadla som hrubku spojovacej casti a nedrzalo mi to :( a kedze som uz mala auta vytvrdnute, zlomili by sa, keby som ix lepila uplne... no proste... ucim sa na svojix xybax :confounded: abeceda je z plastelinovej sady playdooh - povodne kupovana detom, ale znarodnila som im ju uz pred prvym pouzitim :grinning: .. a baba uz pisala, ze "torta je paradna", tak sa vytesujem :wink:
2. apr 2013 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mysiatkoo no vidis ze sa pacila :slight_smile: Ja sa tiez kazdou tortou ucim na svojich chybach :grinning: a nevies hodit link na tu sadu, rozmyslam ze maleho zacnem zoznamovat s plastelinou, a ta sada by mu urcite nechybala :grinning: dik.
2. apr 2013 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jankaferancova no niekto to tu uz písal ze je na prt...
2. apr 2013 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mysiatkoo ved je krasna...ukladam a tusim som nasla to prave orechove ....v lete pouzijem ako inspiraciu...ak mozem :slight_smile:
2. apr 2013 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jankaferancova och, túto mám aj ja a asi ťa nepoteším, je to taká abeceda, ktorá ma privádza do šialenstva :grinning: :grinning: :grinning: písmenká z nej dostať je skúška nervov a trpezlivosti :angry: :angry: :angry: . A myslím, že nie som sama :frowning2:
2. apr 2013 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok