Príspevky pre registrovaných používateľov sa ti nezobrazujú.

  Tohto fesaka som práve zachraňovala u nás na balkóne.. Buchot do okna, tak som šla pozrieť čo to bolo a on prevrátený sa tam trepotal. Tak som mu pomohla otočiť a teraz sa promenáduje po balkóne.. ROHÁČ

  (2 fotky)

  Takže všetci prijatí všade 😉.

  mojmacik
  Správa bola zmenená    2. máj 2024    

  Tak dnes ďalší míľnik za nami... Teda 2 z 3.. Jedna je na základe monitoru 97/93 prijatá na obe školy, dvaja dnes prijímačky na gympel

  Všetko najlepšie moje veľké malé (pomocou filtra) deťáčiky 🙊🙈🙉

  (3 fotky)
  mojmacik
  Správa bola zmenená    16. dec 2023    

  Mne už "ježko" dorazil.. Môj prvý robot... Nie je preklep, k nám od istej doby chodí ježko 😂

  mojmacik
  13. jún 2021    Čítané 113x

  Ako ma Seditky vrátili do detstva

       V prvom rade chcem poďakovať, že aj moja rodinka patrí medzi TIE, ktorým bolo umožnené testovať Seditky od Sedita, hoci nemám malinké deti, skôr už pubertiakov a to hneď trojmo, manžel o pár dní 60 (no bez piškót nie je káva kávou) a ja tiež veľa. 🤪

         Neviem, čím to je, 😀 asi sa usmiala na mňa šťastena, keďže pár dní predtým ako ma vybrali na testovanie, k nám dorazil balík, nie veľký ako svet, ale plný iného sortimentu tiež od Sedity, pretože som to jednoducho vyhrala... Teda posledný mesiac sa to u nás točí okolo Sedity. 

       Testovacia zásielka z Modrého koníka, ktorá v sebe skrývala piškóty Seditky sa tiež nedala zahanbit a veru veľmi potešila.

       Perfektne zabalená aby sa piškóty nepolámali, samozrejme nejaká milá pozornosť v podobe príveskov.

       Deti v rámci „Mamiiii, môžem niečo sladké?" hneď ochutnali výborné, mäkulinké a voňavé perníčky s jahodovou či slivkovou príchuťou. Veru ani kompletnú zostavu mladých 😉 som nestihla odfotit. 

       Ale poďme na to podstatné a to sú piškóty Seditky. Najprv ohodnotím vizuál obalov. Pútavé, s obrázkom zvieratka a keby moje deti boli ešte malinké, určite by ich volali mededíkove, pingiho alebo žebličkove... Viem, že gramaticky je to nesprávne, no píšem rečou malých detí. Prekvapilo zloženie len z troch ingrediencií: pšeničná múka, vajcia, cukor. Nejaké ďalšie kypridlá alebo iné prísady výrobca neuvádza. Z obalu som sa tiež dozvedela o charitatívnom rozmere Seditiek. 

      Ako prvé sme vyskúšali klasické okrúhle piškóty. Po otvorení úžasná čerstvá vôňa, neodolala som, hneď sa varila káva a už sa namáčali v nej a šup do úst. Tvar jednotlivých piškót, nuž akoby ich jedna mater mala, pekné okrúhle, všetky rovnaké, žiadne inotvary iných vyrobcov. Mäkké, lahodné, čo sa sladkosti týka, tak ja poviem akurát. 

      Druhé padli za obeť mini piškóty, opäť pekne okrúhle. Oceňujem aj mini balenie, či už na výlet, do školy na desiatu k jogurtu... Proste deti si hneď povedali: „Tie budú naše, dobre?" Nuž pretlmočím hodnotenie fajšmekrov... No fajné sú. 😉 A fakt jogurt u nás si bez nich už ani nevieme predstaviť. Z môjho pohľadu sú akoby málinko sladšie než klasika okrúhle, ale možno je to len taký môj pocit.

  A do tretice, dlhé - BEZ CUKROVEJ POSÝPKY . Jaaaaaaj moje detstvo, kde si? Konečne sa vrátili. Som veľmi milo prekvapená, to sú piškóty, hodné nosiť titul TOP. Áno piškóty, tvarovo 100% stvorené do detskej rúčky. V porovnaní s ostatnými testovanými sú pevnejšie, no stále nadýchané a veľmi chutné, také ako pred možno viac ako 40 rokmi, keď boli na trhu. Výrobcu neriešim, lebo fakt neviem kto ich vtedy vyrábal. Nepodstatné. Podstatné je, že sú znovu tu s nami. 👍 A práve od Sedita a chuť je tá, ktorá sa hlboko vryla do mojich chuťových pohárikov. Pevne verím, že z pultov nezmiznú, a ak budú v regáli chýbať, tak len z dôvodu, že budú vypredané a obchod čaká na ďalšie naskladnenie. 

  Na záver len napíšem, že použitie akýchkoľvek piškót Seditky je všestranné. Či už samotné, do pudingov, jogurtov, nepečených dezertov aj pečených. Nespomínam recepty, veď povedzme si, že googlit vieme všetci, keď chcem, nájdem si. Ešte raz ďakujem. Bolo mi cťou, určite zostanem Seditkám verná. 

  #skusenosti_seditky10

  #test_seditky tak k tomu MDD všetko najlepšie dietky moje.....a k fajnovej nálade prispeli aj okrúhle aj dlhé Seditky, k tomu tvaroh, maliny... Na ozdobu pfysalis..(mojim deťom chutí)

  mojmacik
  Správa bola zmenená    31. máj 2021    

  #test_seditky klasika môjho muža či testujem či netestujem on proste kávu len s piškótami... Červený nápoj je prosím ovocný čaj..

  mojmacik
  Správa bola zmenená    31. máj 2021    

  #test_seditky u nás tento týždeň trosičku chorôbkovo... O nič nejde.. Len brušná migrena... 3-4 hodiny spánku a akoby sa nič nestalo.. Tak to aspoň u nás prebieha, jest však vtedy moc nechuti tak padli vhod dlhé piškóty... A poviem vám to sú piškóty môjho detstva pamätám ich ešte v žltej krabici s chlapčekom a dievčatkom ( priznávam neviem kto bol výrobca,deti to neriešia) , ktoré si pani učiteľky vystrihovali a v škole sme sa s nimi učili rátať... Je to už veľmi daaavna doba, ved už mám takmer 52...ale skúste pohľadať nejakú foto s malým dieťaťom z tých čias... Ak malo v ruke piškótu bola to táto dlhá... A samozrejme bez cukrovej posypky..... Ďakujem Sedita, vrátila som sa do útleho detstva... Sú fantastické

  mojmacik
  Správa bola zmenená    26. máj 2021    

  #test_seditky Dozička plná, z kuchárky som prach utrela... no hlavne, že som si na ňu spomenula... Budem čerpať inšpirácie... lebo u nás sú najlepšie len tak pod zub z ovocičkom alebo tatík len tak ku káve

  mojmacik
  Správa bola zmenená    25. máj 2021    

  #test_seditky takže testovanie v plnom prúde,z perníčkov sa mi neušlo hodnotenie bude na deťoch 😉Včera baby zhodnotili, že mňam. Jakub... Asi bol dobrý, keď sme vyhrali😉.. Hokej rozumej, hokej... Dnes vyfasovali na desiatu

  #test_seditky doraziloooo... A hneď moje, moje, moje.... Aj koštofka musí byť... Ale fotiiiit tretí už nieeee... Lebo hokeeeej 🤪

  (3 fotky)

  Možno na 0,5 M2..... 38 kúskov za 1-2 minútky cestou z posty

  Nepáči sa nekukaj....plakal ale v podstate cez smiech....veď aj tie kuchynské utierky si len tak doniesol

  Mňam jahodová bublaninka..chcela som dvojfarebnú, no kakaová časť zostala len navrchu 😉

  (2 fotky)
  mojmacik
  8. júl 2019    Čítané 333x

  Náplaste Spofaplast

  Som mamina trojičiek a je teda úplne jasné, že náplaste nájdu u nás využitie pomerne často.

  Balíček k nám dorazil kuriérskou službou v deň mojich narodenín a prekvapil aj samotný kuriér, keď mi zavolal: "Mám pre vás balíček z Modrého koníka, idete testovat? 🙂 " Zrejme mal osobnú skúsenosť. Zásielka obsahovala:

  • 1x balenie tatoo vodoodolných náplastí
  • 1x balenie priedušných vodoodolných náplastí
  • 2x balenie vodoodolných gelových náplastí na pľuzgiere
  • 10 ks tyčinkových lepidiel
  • balíček samolepiacich bločkov

  Deti potešili hlavne lepidlá a tatoo "lepačky" ako oni volajú náplaste.

  Ako prvé prišli na rad gelové náplaste na pätu. Úžasne mäkkučké,veľmi nenápadné. Otlak aj po prasknutí pod náplasťou neštípal, tenisku v pohode obula, dcérka sa nesťažovala, no po polhodine prišla domov, že sa jej zošúchala (bola obutá aj ponožka, ale behala)... proste odlepila sa.

  Otlak neobišiel ani mňa, ale na priehlavku. S pocitmi mojej dcéry plne súhlasím, mäkkučká a veľmi príjemná. Po byte držala super, po obutí šľapiek, ktoré mi ho spôsobili, náplasť bola do polhodiny úplne preč, už som nemala ani čo odfotiť.

  O náplaste tatoo bola takmer bitka, kto a ktorú si nalepí. 🙂 V našom prípade nešlo o typické malé poranenia, ale o preventívku, aby z malej chrastičky nebola o mesiac veľká chrasta. A to je jedno, či po poranení alebo štípance, proste moje baby podvedome chrasty strhávaju, takže vlani boli obdobia, keď mali po sebe aj po 20 lepačiek.

  A čo tak spoločné foto?

  Hodnotím ich ako super záležitosť. Držali aj pár dní, vydržali sprchy, dokonca aj kúpanie. Minuli sa však rýchlo, keďže sme traja.

  Ako posledné prišli na rad Max hold náplaste vodoodolné, ale zároveň priedušné, ktoré musím opäť hodnotiť výborne, sú nenápadné, držia minimálne dva tri dni.

  Čo dodať na záver? Len to, že sa minuli rýchlo a určite sa k nim rada vrátim.

  Tak uz aj my mame doma maznacika...teda maznacikov 😄

  ako ten cas rychlo leti...chodi mi po rozume slogan z reklamy ..."kde sa podelo co som...." ...veru kde sa podeli moje babatka.....dnes je to uz 8 rokov...vsetko najlepsie