• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@sloniiicek kraasneee, ako si vyrobila prosim ta tie branky, ze ti tak stuhli?
16. sep 2010 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabika11 - par stranok dozadu mi baby vkladali odkazy, ako sa robia. zobrala som si kelinok od jagurtu activia a pomucila solamylom. a na tom som to robila.
16. sep 2010 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sloniiicek aha, tak to by ma asi nenapadlo, super napad :wink:
16. sep 2010 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte jdu jen hodit novy dotik ale teda nakecate toho :grinning: vubec nema cas docitat... :wink:
16. sep 2010 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@beruska2x krasa, prosim ta, ako si tie ruzicky pripevnila o tortu? si ich dala na sparatko alebo len prilepila?
16. sep 2010 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabika11 ńa paratko, minule mi jen prilepene spatne drzely :frowning2:

jen.. cim uhlazujete uuuplne ten krem? ja ma na tom pak porad jako nerovnosti ale nedokazu to do uplne roviny nicim uhladit :frowning2:
16. sep 2010 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caftee, baby, ja mam dnes vianoceeee, prislo babatko z www.formicky a aj to co som si objednala v pecieniehrou.sk ....jaaaj, tak sa tesiiiim :dizzy_face: :dizzy_face: ...hlavne to babatko... a dnes ma zrovna poprosila jedna pani, ci jej nespravim tortu do nedele..tak hned aj otestujem :dizzy_face: :dizzy_face: ...no a ked som pri tej torte.....neviete, co by som mohla pre dvojrocne dievcatko spravit???
16. sep 2010 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@beruska2x ja uhladzam krem bud dlhym nozom, alebo takou spachtlou dlhou z umelej hmoty... a uhladzam na dvakrat, druhykrat chvilku predtym, ako idem potahovat
16. sep 2010 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nikanika28 no priste to musim nejak jeste vychytat :wink:
16. sep 2010 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@winona24 ale on je pekný.Prečo chceš iného.Tomu si mala dať dve čierne guličky.No ja mám jednu poschodovú na 80% hotovú.Ešte tých mackov nešťastných.Idem hladať kde ste mi tu hodili postup.Ak máte ho niektorá odložený na výrobu macka hodte mi ho tu dakujem :wink:
16. sep 2010 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj ale svadobných mackov :grinning: :grinning:
16. sep 2010 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vinka a kolko ty robis torticiek?? :confused: si sa nejak rozbehla :dizzy_face:
16. sep 2010 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@beruska2x - a neskusala si potom uhladit marcipan zehlickou. krasne to dokaze uhladit. nechcela som tomu verit. ale sestra mi pozicala zehlicku a idem si ju tiez teraz kupit. lebo mi to krasne uhladi marcipan.
16. sep 2010 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sloniiicek nemam ji, jako ja MMf mam asi v poho ale ten krem pod tim.. nez se da ztuhnout ...proste tam mam nejaky hrbolky.. musim si poridit nejakou super sterku :sweat_smile:
16. sep 2010 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@beruska2x krásný dortík a krásné růžičky :slight_smile:
16. sep 2010 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky diky vsem.. :dizzy_face:
16. sep 2010 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
16. sep 2010 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@winona24 nádherný mé´da, takového bych nevyrobila...
16. sep 2010 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@reruna ďakujem
16. sep 2010 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alionuska prekrásne torty!!!! Klobúk dole, máš talent :slight_smile:
16. sep 2010 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@beruska2x - no, ja tiez mam hrbolceky od toho kremu, ale ako som pouzila zehlicku, tak sa to krasne vyhladilo, ten marcipan. a tie hrbolceky zmizli. mne osobne to pomohlo.
16. sep 2010 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sloniiicek jo? a jakou si koupis????
16. sep 2010 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, taku klasicku. pozriem sa, ci nenajdem foto.
16. sep 2010 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky.Tak mne sa to pekne krati k tej moje Mickey Mousovej nocnej more.Navody mam ulozene v druhom PC ktr. nemam momentalne k dispozicii tak budem improvizovat.

@winona24 sak je uplne nadherny.Dorob mu oci a nechaj uschnut.Ja by som take nespravila

@sloniiicek moja tak tie branky su genialne.A zehlicku zavidim.

16. sep 2010 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marcelkatt dakujem...si zlata:slight_smile: A ked sa narodi babo a budes chciet na krst,ozvi sa,ja ti upeciem co len budes chciet:slight_smile: :wink: :wink:
16. sep 2010 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby ja mam dnes narodeniny a oslavujem ich pracou...a to ani neni prvy maj: :grinning: :grinning: :grinning: Ani mi to nepride,ked mam tolko roboty... :slight_smile: Tak idem potahovat..robim tri svadobne... na zajtra a ostatne na sobotu...cafff :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
16. sep 2010 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nikanika28 mám teraz dve ale obe svadobné a sú 3-poschodové.Takže v chladničke boli včera 6 torty :grinning: :grinning:
16. sep 2010 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alionuska jéj Ali naša tak to všetko najlepšie nech sa ti darí robotka.No ved tebe sa darí :grinning: :grinning: A nech ťa dalej tak tvoje detičky poslúchajú ako do teraz. :wink:
16. sep 2010 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok