• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@pipka Ďakujem :slight_smile: dúfam, že si nespravím hanbu... chlapík chce pre syna vraj veľkosť A4, z ovocím, sviežu... ja amatér, že 3kg? On: "Ta nie až takú". Premýšľam A4 - plnka pribinák + ovocie= raz plnená? Nespravím ju pod 3kg aj keby som sa ...
8. máj 2013 o 02:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka krásnu dovolenku Jani :slight_smile:
8. máj 2013 o 02:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dm1 moja dcéra tiež mala 30.4. 4 roky :slight_smile:
8. máj 2013 o 03:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte prosim nemate niekto ulozene nieco s motorkou ale len takou 2d co vyrezem z hmoty?Dakujem
8. máj 2013 o 07:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka jéééééééééjo........a ty kam na dovolenúúúúúú? že až 18 mája.....
8. máj 2013 o 08:10  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@svetlo55 no ja teda neviem, ale moja velkosť A4 mala 6 kg, bola puncova, takze ak urobis s ovocim, tak taka velkost bude min 4 kg, myslim, ze na 4A bude mat minimalne len korpus skoro 2 a pol kila, dalsieho min pol kila plnka a to este nemas ovocie, maslovy krem kolo torty a potah...........
8. máj 2013 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka jeeeeeej ja mám 19.5 :wink: krásnu dovču :slight_smile:
8. máj 2013 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@nika1985 neviem ci ti to pomoze.. neni to presne vyrezavane, ale mozno pomoze..
8. máj 2013 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (9)
@svetlo55 moja 20*30cm....korpus z 10vajce, 500g muky a 500g cukru atd......pribináčiková plnka z 2 šlahačiek.....plus ovocie....cca 4 až 4,3kg....
8. máj 2013 o 08:55  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Holky můžu se zeptat, budu dělat čokoládový mascarpone krém do čokoládového korpusu, které ovoce se k tomu hodí kromě broskví? Ananas, mandarinky? Děkuji za rady. :grinning:
8. máj 2013 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@teodorie mne sa tam hodia maliny, jahody, banany, visne..
8. máj 2013 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@teodorie k cokoladovemu isto jahody, banany, višne:slight_smile:
8. máj 2013 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
tak moja dnesna pre sesternicu... ze ich ucitel grectiny pozval na grilovacku akurat na jeho 50tku a nevedeli mu nic vymysliet, tak sa ma pytala, ci by som im neupiekla :sweat_smile: :wink: ...bledy k. coko+visne ...tak hadam budu spokojni, ze ich knihu a pre neho ipicke polozene brilky na stole... a este mi vysnorili jeho macku, tak som to nejak takto porobila, ked nic ine nevedeli
8. máj 2013 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (35)
okuliare sa mi 3x rozpadli, este aj teraz jak som ich davala na podlozku :rolling_eyes: , tak dufam, ze vydrzia cestu odomna, som ich vselijak poopierala :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. máj 2013 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ajka82 ako si to vyriesila s tou zelatinou?:slight_smile:
8. máj 2013 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka peknu dovolenku zelam, uzite si :wink:
8. máj 2013 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ajka82 aha, zvacsila som fotku, uz vidim:slight_smile:
8. máj 2013 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt hahaaa, na foto neni vidiet ta mriezka... ale zostala tam :zipper_mouth:
8. máj 2013 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ajka82 jj vidim, zvacsila som si:slight_smile: ale vobec to nevadi..perfisna je ta tortucha:slight_smile:
8. máj 2013 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela Jeeeej dakujem, takto som nezmyslala, ved to ked sa zrezava aj dole, tak sa tam ten rozdiel sam vytvori :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Dakujeeeeeeem krasne za super popis :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: A tie tvoje tanierove velke vrsky sa mi praveze pacia, viac :slight_smile: este raz vdakaaaaa ...... :wink:
8. máj 2013 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Dievčatá otázočka :slight_smile: čím prekvapkávate korpusy,napr.mramorák aby nebol suchý ? :slight_smile:
8. máj 2013 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adrika202 ak si zakazník želá rum, dám ten....ak chce ovocné poliate-dám také(hustý sirup, čaj, štava zo zavaraniny/konzervy) ak si neželá nič......resp. nič nepovie, nedávam nič.
8. máj 2013 o 10:10  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adrika202 mramorak vacsinou ani nie, ten mne suchy nepride, hlavne ked chcu este nieco ovocne...ja som raz pre nas poliala a sa mi to rozpadavalo od stavy aj ovocia :sweat_smile: ....takze mramorak podla plnenia ...ale piskoty bud rumom s dzemom ak si zelaju ten, alebo kompotova stava...aj teraz som so stavou z visni polievala korpus
8. máj 2013 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ja kukam na tu moju foto a ta kniha je taka kriva na fotke ako ked som to tam len polozila tu modru cast...inak je uhladena a vobec to tak neni vidiet :rolling_eyes: :confounded:
8. máj 2013 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dada2007 @ajka82 dakujem :slight_smile: mramorák som tiež nezvykla,ide tam pribinačkova plnka a lesne ovocie ale minule mi zákaznička povedala na tuto kombinaciu že korpus by prijala vlacnejsi,tak neviem :slight_smile: títo ludia :slight_smile: 100 ludi 100 chuti :slight_smile:
8. máj 2013 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Dobré ranko, jdu si pro váš názor...myslíte, že se dá udělat svatební dort, tak aby vypadal elegantní a fakt pěkný, ale s tím, že zdoben by měl být čtyřlístky? Musí to být pouze zelenobílá kombinace a ty čtyřlístky...můžu k tomu dát i jiné, ale jen v té barvené kombinaci...ostatní je na mě. Já našla jen jeden dort na netu a ten mě tedy neoslovil. Mě se ten čtyřlístek zdá sice symbolikou pěkný, ale takový nevýrazný, nezajímavý, když je z hmoty...sedím tu nad tím už nějakou dobu a zatím jsem bez vize jak na to....nemáte někdo nějaký nápad? Prosím? A děkujiiiiiiiiiiiiii!
8. máj 2013 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt gartulujem k 100. torticke :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: uz mas na konte viac torticiek ako rokov ( 99 r. :grinning: :grinning: )
To ja potrebujem na moje 100 .jubileum mojim tempom este aspon 3 roky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. máj 2013 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@adrika202 ja sa radšej každého na všetko pýtam......korpus, plnka, džem, ovocie, poliatie, atd.atd....
8. máj 2013 o 10:29  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mamina1978 dakujeeeeeeeeem:slight_smile:) tusim si zmenim vek v pase:slight_smile:))
8. máj 2013 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok