• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

18. októbra 2017 
@pipka inak to su ti, co chceli tych nasdenych vtakov :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
3. jún 2013 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@elamaslakova
@denisak77 dobre baby tak ja tu teraz nebudem musim ist ak to tu bude niekto kompletizovat tak nas nahlaste tri na tu motylovu sme tri.
3. jún 2013 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@79zuzana Ta tvoja barbie s krizikom je krasna , netradicnaaaaaa :dizzy_face:
3. jún 2013 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@benjik ďakujem kráááásne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. jún 2013 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mia1111 všetko evidujem :wink: :wink:
3. jún 2013 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
babuleee, prosím vás nejakú tortičku pre tehotnú, ale žiadne bruško, alebo riťku, niečo také s postavičkou nemáte uloženú? ˇdakujeeeeem :wink:
3. jún 2013 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@z.junasova zuzka supeeeeeer :wink:
3. jún 2013 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wera.g mám uložené tieto
3. jún 2013 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambula1307 To je desny, opravdu. Ale tebe to pece nemusi tolik bolet, vzdyz mala uz je dost velka. Drzim palce, at jsi v poradku. :wink:
3. jún 2013 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
3. jún 2013 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Baby , ktora máte este záujem o kvietkovanu krajku, aby sme boli 3. Aby som mohla napísať Mii. Diky
3. jún 2013 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wera.g ja mám uložené takéto
3. jún 2013 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@mamina1978 dakujem, tuto objednavku som dostala zo dna na den, lebo im zrusili objednavku den pred prijimanim. A malickej slubili princeznu tortu :unamused: Nemala som to srdce, aby dieta zostalo bez torty v taky vynimocny den. A ten kriz som si vymyslela, lebo som chcela, aby to bolo aspon trosku v tej prijimaniovej teme :wink: Ale pacila sa...a aj chutia, lebo som od nich hned na dalsi den dostala az dve objednavky :slight_smile:
3. jún 2013 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Kocky, teraz mi manžel doniesol smartflex velvet, ale vsak to je ako kameň.čo mám s tým robiť? Dať do mikrovlnky?
3. jún 2013 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kokso zenske vam sa prsty nezavru na klavesnici :grinning: :grinning: :grinning: 4 dni mimo a docitavat budem asi cely vecer...ale az bude klud :sweat_smile: my sme svadbovali a ako inak aj s darom pre zenixa a nevestu :wink:
3. jún 2013 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (51)
Smartflex je doma, idem piect :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Pod smartflex mozem dat tiez ten krem maslo+cukor+nutella?
3. jún 2013 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nellynka ja po kuskoch poodriezam a potom sup na par sec. do mikrovlnky :wink:
3. jún 2013 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@nellynka do mikrovlnky to nedavaj, zbytocne sa to vysusi... odrezavaj po malych kuskach a v rukach spracuj... ide to... len z toho bolia ruky!
3. jún 2013 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@dajulik ked da na 5-10 sec velku krudu do mikro nic sa nestane... odskusane, nevysusene :wink: akurat trosku povoli
3. jún 2013 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sisix no ja neviem ,ale ta moja mala to strasne preziva. Asi cim je dieta starsie horsie si od didika odvyka :cry:
Strasne place pred spanim, uplne histericky, trha si saty zo seba... :frowning2: ..aj v noci sa budi aj hodiu narieka..chudatko...moje :frowning2: .
UM nechce, tak len vodu a cajik davam..obcas ponuknem UM..no hned hodi na zem flasku.. Aspon , ze inak tuhu stravu celkom pekne papa..
3. jún 2013 o 18:58  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mojmacik nie je neskoro ????
3. jún 2013 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (12)
Chcela by som na zajtra robiť parížsku šľahačku z bielej čokolády...rozpustila som čoko v smotane na šľahanie.Po chvíli sa mi urobil na tom povlak ( ako ked puding vychladne a na vrchu sa vytvorí hustý povlak)..POdarí sa mi to zajtra so stužovačom vyšľahať, aby to dobre držalo v torte?
3. jún 2013 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ajka82 tak velku hrudu asi hej, ale po malych kuskach urcite nie, mne to potom strasne rychlo tvrdlo na vzduchu...
3. jún 2013 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@wera.g ja mám takéto uložené :slight_smile:
3. jún 2013 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@jachin ja slahacku zohrievam az do varu. Viem, ze niektore dievcata nie.. No ale nikdy to nebude po vychladnuti homogeene...malo by to zhustnut...obcas to premiesaj pocas chladnutia..daj do chladnicky a slahaj v nadobe v kt..si varila a chladila...mala by sa ti dat vyslahat.. :wink:
3. jún 2013 o 19:18  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambula1307 vdaka, ja som ju varila tiež až do bodu varu..a robila vo vyššej nádobe aby som mohla priamo v nej šľahať...ale zatial to je riedke
3. jún 2013 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@levandulka3 waw a tá jahoda bola tiež korpus??? že ti to takto držalo...
3. jún 2013 o 19:31  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jachin do rana sa ti na tom v chladnicke urobi taka tvrda skrupina.Normalne ju potom rozmixuj a az tak pridaj smetafix. aspon ja tak robim a je to krasne hladke :wink:
3. jún 2013 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mia1111 dievcence ak este mate aj pre mna miesto, ja by som tiez brala jednu motylovu a jednu kvietkovu :grinning: a mozem do BA si prist po nu.. :wink:
3. jún 2013 o 19:41  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jachin ono ti to do rana v chladnicke zhustne..malo by..skontroluj nez pojdes do hajan.. :wink:
3. jún 2013 o 19:42  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok