• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@lamps Pekna, jednoducha a to perko je ako naozajstne...Robis velmi pekne torticky...kazdu jednu si ukladam na inspiraciu...dokonale:wink:
28. jún 2013 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
tento víkend na svadobnú nôtu prvá v marhuľovom, fialová podľa svad.kytice a ježková svadobná podľa oznamka
28. jún 2013 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (54)
@pristela Moja, mas u mna tie vlny- som uz na SK, napis mi cez FB alebo tu do IP, ako ti ich dorucit. Napisem ti tam potom aj cenu - je t o 5 ks z blond a 5 z hnedej:slight_smile:
28. jún 2013 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@reruna no tak asi jo, no...ale já jsem asi už prostě nějaká stará, mě přijdou všechny jak zmalované prostitutky s křídlama :sweat_smile: ...ale děkuji za super tipy a odkazy....!
28. jún 2013 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lamps a aj ostatné :grinning: najlepšie sa smatflex vaľká mini 15 cm valčekom z tej zelenej floral sady. To mám raz dva hotové a veľkým už len zarovnám.
28. jún 2013 o 23:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lamps a prečo si vymenila mmf za smart?ja som akurát na túto tortu po sto rokoch zarábala mmf :grinning: ,vaľkala sa mi super,ale teda toľko riadu špinavého a všade ten cukor :angry: :slight_smile:
28. jún 2013 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@denisak77 super, ale pri poslednej sa mi dvihol zaludok:frowning2:
28. jún 2013 o 23:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela este zhanas pilku??? Darujem moju :D
28. jún 2013 o 23:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monline haha, vidím, že moja sprava zase kdesi zmizla :D kde by som vzala ja profi spongeboba?? :DD môžem poslat akurát moju snahu :D
Ako pokracujes s pecenim :slight_smile:
28. jún 2013 o 23:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (40)
@denisak77 fuuu tak tha posledna to je ina kava:slight_smile:)))to by ma ani nenapadlo dat urobit:slight_smile:)zaujimalo by ma pri akej prilezitosti to davali dotycnej osobe! :grinning: :grinning:
28. jún 2013 o 23:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dnes sú to dva roky, čo som robila svoju prvú poťahovanú tortu :slight_smile: táto je moja dnešná
29. jún 2013 o 00:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (55)
ahojte babule, tu su moje vytvory a huraaa uzit si trosku vikend.
29. jún 2013 o 01:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
29. jún 2013 o 01:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (55)
na rano: ...mam pocit, ze som mohla dat este nejake to zviera, ale neviem uz... hadam to bude dobre :sweat_smile:
29. jún 2013 o 03:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (50)
@aduskatt verím,a ani by si neverila ,ale je to pre bláznivú pani učiteľku na narodeniny ,to bolo jej želanie
29. jún 2013 o 07:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko prajem všetkým cukrárkam,
pridávam knihu...
29. jún 2013 o 08:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (49)
Dievčatá, znovu ste napiekli veľa náááádherných tortičiek..... aj ja prispievam svojou troškou :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Kniha je darček pre detičky do charitného domu, tak dúfam že sa budú tešiť a že si pochutnajú :slight_smile:
29. jún 2013 o 08:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (44)
no moje najmladsie mi nedalo spat od 6 :rolling_eyes: kedze oducame od mlieka, tak to je este s nervami...tak som dorobila este macka a opicu na torticku, nech je to plnsie, len zirafu som nechcela posuvat, nech neni docapkana torticka
29. jún 2013 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (52)
@florentina nádherné kvetinky :dizzy_face:
29. jún 2013 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lucula73 nevymenila som MMF a ani nevymením :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: mne sa s MMF robí super. Len som potrebovala sýtejšiu modrú, tak som použila Smart
29. jún 2013 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@ajka82 Prosím ťa, tie monsterky si maľovala? Moja bude mať 9 a teda niečo v tomto štýle by ju veľmi potešilo, no ale ja som ľavá na takéto veci.
@simasa Ty máš tak krásne a "čisté" torty.... Ako vždy nádherná :sunglasses:
29. jún 2013 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sticker nie nemalovala, povodne som chcela ale oni chceli jedly obrazok, tak som tu tento tyzden trpla, ci mi stihne prist, lebo dodacia lehota im asi nic nehovori :confounded:
29. jún 2013 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ajka82 A môžeš mi poslať link? Koľko im to trvalo? :confused: Teda asi týždeň nie, čo? :unamused:
29. jún 2013 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre rano ,pridavam moje posledne torticky v pocte viac ako 1 za tyzden :wink: .Mam ya sebou asi najtazsi mesiac,kedy som aj bola v praci aj urobila tyzdenne 5-6 toriet.Neda sa to ,teda aspon ja by som to dlhsie nevydrzala :stuck_out_tongue_closed_eyes: .Po veeelmi dlhej dobe je sobota a ja nemam zasoby smotan, masiel,tvarohov ,aj miesto pre nase veci je v chladnicke :grinning: :grinning: .Je mi tak trochu divne,aj asi smutno,no zaroven obrovska ulava,asi po skoro 3 rokoch stacilo :grinning: .Tesim sa na leto kedy nebudem pri sporaku a vecery po nociach pri modelovackach.a budem mat cas pozerat Vase krasne dielka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .
Tak krasne leto vsetkym,iba spokojnych zakaznikov ,mne dnes zacina vikendom v Zdiari a ako inak - ma nam prsat :grinning: :grinning: :grinning: .
Torticky skoro vsetko na zelanie a podla poslanych obrazkov.A to posledne ma byt ze Zvonilka, tak sa nezlaknite, ja tie tvare fakt neviem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. jún 2013 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (56)
@simasa děkuji :wink: ...a jako vždy, miluji tvoje dortíky....všechny do jednoho....
29. jún 2013 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
http://www.oblatkovo.sk/oblatky/eshop/6-1-rozpravky/2-2-OKRUHLE/1/9/1/ -tie monster5 a potom som to obstrihavala... maju dorucenie do 1-2 pracovnych dni... v pondelok rano (no okolo 10) som objednala stredu o 6 aj daco,mi tusim prislo ze objednavka presla do stavu odoslana a vo stvrtok som bola na poste ci to tam nahodou nemaju niekde zalozene... a bolo- takze este ja posta mi nedala listok ani nic(nesa postarka ma dovolenku, ta mi taketo male dobierky nosi domov
29. jún 2013 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daducha užij si zaslouženého volna a chápu, že se práce a tolik dortů zkloubit dlouhodobě nedá. Ale doufám, že až si odpočineš a začne se ti stýskat, tak čas od času nějaký dortík uděláš, neb se mi po nich bude stýskat :wink:
29. jún 2013 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sticker jaaaj, pardon, teraz som objednavala z jedleobrazky.sk lebo tam ich tusim nemali v ponuke, inak objednavam z oblatkova- tam viem ze mi to pride vvzdy druhy den-teda zatial tak bolo, ak nebola nejaka rozsiahlejsia debata o mojom obrazku a dohadovanie :wink:
29. jún 2013 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sticker Ďakujem za pochvalu. Ale to záleží aj od toho, ako sa tá torta odfotí :wink:
29. jún 2013 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@florentina Ďakujem aj ja :dizzy_face:
29. jún 2013 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok