• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

17. januára 2017 
Pozdravujem vás dievčence , pridávam moje 2 tortičky a idem sa pokochať vašimi výtvormi
29. jún 2013 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (49)
@daducha nadherne torticky :wink:
29. jún 2013 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mysiatkoo waaaau, tie hrany su dokonale :astonished: aj ja chcem take vediet robit :sweat_smile:
29. jún 2013 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denisak77 vcela aj masa super, to posledne...nemam slov :grinning: ...mas novy airbrush, ci som len doteraz nezaregistrovala ? :wink:
29. jún 2013 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
a moje tohtotyzdnove :slight_smile: som taka prestastna ze sa ochladilo, neviem ako by som zvladala...Fotky su o nicom lebo moj fotak je v oprave a toto je storocna sunka, tak to aj vyzera. Knihu som presvihla skoro o 2 kila ! :fearful: tak ja uz neviem ako sa trafit :unamused: Idem este dokoncit kuchynu a zalahnem lebo som tahala do 4 rano, maly dostal horucky tak som popri tolkych tortach musela vcera behat aj po pohotovosti :confounded:
29. jún 2013 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (60)
A můj poslední, mám volno. Zase jsem přetáhla váhu víc jak o kilo. No já to prostě neumím odhadnout. Svítí sluníčko, tak se těším na hezký den.
29. jún 2013 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (59)
krásne torty, :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: nádherné!!!!!!!!!! :wink: :wink: :wink:
29. jún 2013 o 10:14  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petkaa28 no parádny spongebob sa ti podaril, určite bol adresát veľmi spokojný :slight_smile: a ja- najbližšie budem piecť synovi až o mesiac tortu, k meninám :slight_smile:
29. jún 2013 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute baby, pridavam aj ja svoje, 2 su z min.tyzdna, dve zo vcera a este ma 2 cakaju,ale to su take :stuck_out_tongue_closed_eyes: kitty a pre polovnika,tak sa velmi netesim uz na take. ale skusala som cokoplastelinu vyrobit doma, super sa s nou robi!!! len treba rychlo potahovat,ale tak nabuduce uz budem vediet,lebo ved aaa mam cas a potom to bola katastrofa. ale paradne vonali tie torticky. sama cokolada :slight_smile:
29. jún 2013 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (55)
@maya30 No ja žasnem ako zvládneš urobiť toľko tortičiek naraz , sú všetky úžasné , ja mám 2-3 a mám dosť :slight_smile:
29. jún 2013 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@daducha nádherné sú všetky
29. jún 2013 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nuz moja taka nizka marlenkova ale chutila pre detiska do triedy :slight_smile: ...za obedom ako kolacik
29. jún 2013 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (47)
@denisak77 torticky mate velmi pekne :slight_smile: chcem sa spytat ako sa vola ta abeceda co ste pouzili? sa mi velmi paci a je aj dost velka taka nejaka mi chyba dakujem :wink:
29. jún 2013 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@simasa moc krásná kniha ty písmenka jak malované, psala jsi fixem??? Krásný rukopis
29. jún 2013 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kočky.........poradte mi prosím......k tmavohnedej poťahovke/budem poťahovať pasta dama čokoládová/.......aká sa hodí druhá farba na skombinovanie????????????????????okrem oranžovej,tá viem že by šla :grinning: :grinning:
ďakujem za názor :wink:
29. jún 2013 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte tak pridávam aj ja svoje a idem sa kochť vašimi výtvormi.
29. jún 2013 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (47)
Holciny rychlo vkladam víkendovky a idem docitavat pokial tu sedím :grinning: som zameskala milion stran :confused: :confused:
Inak ta karamelova šla v pohode a bola suprova :wink: na to ze ja moc karamelove ee, ale asi ju budem robievat miesto tej uplne maslovej co je so salkom :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. jún 2013 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (61)
@lucula73 modra, ruzova,. zlta
29. jún 2013 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lokalistin hohohoooooo,tesila saaaaaaaaaaaaaaa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: som na teba že uuuplne nazhavená :grinning: :grinning: :grinning: či len na tu mini krabičku ? :confused: :grinning: :grinning: :grinning: dakujeeeem
@njonja aj tebe dakovala , paraaaada , napisem ti zajtra na fb bo ted mam mysel inde a nestiham :grinning:
Inak baby mile od vas , len kto vas kruciš vyplati :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :grinning: :grinning: :grinning:
@petkaa28 pílku už mam :dizzy_face: čiže nezhánam , ale beriem aj tu tvoju , jasne , ze ti ju zaplatim !!!!!! bo ak by sa mi tato pretrhla uz nechcem zostat bez pilky ani minutu :grinning: :grinning: :grinning: napis mi sim ta do IP ci ju este mas aj ciselko uctu , sumu aj s postovnym , kujeeeeem
29. jún 2013 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte :slight_smile:
neviem sa rozhodnut ci spravit dobosovu tortu, alebo rezy...co je rychlejsie, poradte :wink: chcela by som tak zo 16 vajicok a rozdelim si to na 2 x...len neviem ao sa natiera a pracuje s cestom na velkom plechu...vopred vam dakujem za rady :slight_smile:
29. jún 2013 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt vidíš,modrá mi nenapadla............skor asi tyrkysová...hm,pouvažujem......a ako sa poznám,skončím pri oranžovej :grinning:
29. jún 2013 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
moje víkendovky :slight_smile: netradičná svadobka :slight_smile: z môjho pohľadu podľa výzdoby
29. jún 2013 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (52)
tento vikend dotortovane:slight_smile: nieco cez 4 kg :slight_smile:
29. jún 2013 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (45)
@pristela včielka krásna,veselá a klavírová,super,nápaditá...ale však čo sa čudujem..to sú všetky tvoje dielka :slight_smile:
29. jún 2013 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lucula73 mne sa páči kombinácia hnedá-ružová :wink:
29. jún 2013 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lucula73 tyrkysová :wink: :wink: alebo smotanová
29. jún 2013 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@gumidekmomo neviem ako sa volá tá abeceda,ale je z mimibazáru, je to na objednávku a trvalo 5 týždňov pokiaľ prišla
29. jún 2013 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pre manžela.....
29. jún 2013 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
žienky - moje tortičky - fotené v noci - tak o ničom fotky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
si pripadám ako skupina Elán - stále končia a vždy nejaký koncert - ale niekomu nemôžete a nechcete povedať NIE, a hlavne v práci :grinning: :grinning: :grinning:
@daducha - úplne chápem tvoje pocity - asi u každej dlhoročnej cukrárky sú takéto :wink: :wink:
29. jún 2013 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (50)
@anibas ja som na tom podobne ako ty.........už som sto krát skončila a ako som nastupila do roboty,stále niekto niečo chce a ja neviem povedať nie :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...........som aj na fb napísala,že končím a nepečiem a stále ma uprosia,ach jaj.........
29. jún 2013 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok