• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@aduskatt

@pristela no tak som im napísala či maju radi koks tak uvidím čo odpíšu. A ten trasený s ananásom sa robí klasika ako s mandarinkami?
18. aug 2013 o 23:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mysiatkoo :grinning: dostaneš po riťkoidke !!! :grinning: :grinning: :grinning:

@mimcak jj, presne to iste
18. aug 2013 o 23:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@euka210 myslím, že bohato stačí šľahačka s čokoládou, ten krém je fantastický a jednoduchý, načo si komplikovať život :wink:
18. aug 2013 o 23:19  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela :stuck_out_tongue_closed_eyes: bude mi potesenim :grinning:
18. aug 2013 o 23:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela
@aduskatt takže kokos nie tak bude trasený a bananový. No ale zas dumám dve druhy plnky do max. 3kg torty?
18. aug 2013 o 23:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kočky ako sa to robý ked vám pošlu na mail foto torty s jedlím obrázkom.,že chcu taku istu tortu aj s tým obrázkom na torte. potrebujem ho dať vyrobiť,ale neviem ho na nete nájsť.
18. aug 2013 o 23:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimcak skusala si hladat obrazok aj inak ako v ponuke uz hotovych jedlych obrazkov? aky ti poslali?
19. aug 2013 o 00:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimcak pracne na googli som hladala, skusala nazvy, az kym som nenasla, co potrebujem, ulozila som do kompu a poslala mailom tam, kde mi to vytlacili
19. aug 2013 o 00:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lucula73 ja mam ulozene toto
19. aug 2013 o 00:23  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (12)
19. aug 2013 o 00:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela uuuuzasna opica, niekoho mi pripomina :wink:
19. aug 2013 o 00:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ajka82
no to ešte nie.Tak vidím ,že mám čo robiť :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. aug 2013 o 07:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, otazocka. Ako dlho (najdlhsie) vydrzia kvety so smartflexu v pouzitelnom stave? Potrebujem cca 10dni pred oslavou spravit kvety, lebo potom ideme na tyzden prec...a za den medzi prichodom a oslavou to nestihnem pri detoch vymodelovat...tak chcem spravit kvety dopredu a den si nechavam na lepenie, potahovanie a take tie veci...

A druha otazka, nenasla som nikde na nete...mascarpone sa moze dat do mraznicky? :sweat_smile: Mam tam 3kusy...ze ci do kosa alebo ich mozem pouzit...

Dakujem :slight_smile:
19. aug 2013 o 08:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sissmiss Kvety ti vydržia dlho,len ich prikri,alebo daj niekde ,aby sa na ne neprášilo.
Mascarpone som dávala do mrazničky iba raz ,ale bolo nepoužitelné do torty,lebo ostali v ňom také hrudvôčky,iba ak ho použiješ potom iba tak pre Vás doma.
19. aug 2013 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mimcak Dakujem ti. Torta bude pre svokru a budeme ju jest len my, rodina, ale aj tak, pre svokru chcem aby bola super :grinning: Ako inak :grinning: Takze mascarpone paapaa. Co uz. Budem mudrejsia nabuduce.

Este sa spytam...chcem robit orchideu v kvetinaci...mam to cele dat dokopy, a tak prevazat (3hodky cesta) alebo nejako orchideu zvlast nech sa to nahodou nepolame a potom to tam dorobim radsej? Este som neprevazala tortu, zatial som ich robila pat...
19. aug 2013 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sissmiss Ved ho nemusíš vyhadzovať,ale urobíš potom pre Vás niečo. A s tou orchideou ti neporadím. Tu som ešte nerobila takto v kvetináči. :unamused:
19. aug 2013 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Teraz rozmýšlam,že som tu ešte nedala posledné dve víkendové. Safari 5kg, pribináčik a parížsky, Na 50 3,5kg pribináčik.
19. aug 2013 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela davam na teba kontakt janie80 - zakazka sitie. Aj ked ta nepoznam, dufam, ze neprekaza, ze ti robim reklamu a rozpravam aka si sikovna :wink:
19. aug 2013 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
:grinning: foto
19. aug 2013 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (40)
@mimcak Dakujem, tak skusim a potom napisem ako to dopadlo :slight_smile: aj s masc. aj s prenosom kvetu :slight_smile:
19. aug 2013 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@luciahromadkova lucka dík,tie sú pekné,ešte dačo skúsim na googli nájsť......ďakujem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
19. aug 2013 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
babyyyyy pomoooc, potrebujem poradiiiit.
sak moje dieta ma zajtra narodky a ja jej potrebujem spravit daku minitortu, potom budeme mat velku oslavu s deckami az 31. 8. to mam plan, co spravim...aale teraz netusim :confused: :sweat_smile: :sweat_smile: :frowning2:
len taku malinku ako jeden kopcek z husenice...ale co? :confused:
uz mala taku lienku, korytnacku, aj kvietkovu..ake zvieratko sa da este spravit z toho kopceka? hmmmmmm? :confused: :confounded:
nehodite mi sem nejake inspi ...ja take to malinke nemam nic ulozene :unamused:

dakujeeeeeem :dizzy_face:
19. aug 2013 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka včielka, prasiatko, žaba, ovečkaaaaaaa.........
19. aug 2013 o 09:32  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dada2007 ooooo žaba je supeeer :dizzy_face: a naahodooou foto nemas daduska? :confused: :sweat_smile:
19. aug 2013 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
19. aug 2013 o 09:37  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dada2007 ano ano, toto som vygooglila aj ja :wink: no nic...idem hladat este, mozno nejake chutne žabule niekde najdem :dizzy_face:
19. aug 2013 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka inšpiracia z netu
19. aug 2013 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@pipka ja som robila takú mini tortičku pre našu Veronku, mala priemer 10 cm, ale takú veľkú radosť jej urobila :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tu je
19. aug 2013 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (31)
dakujeeeem vam moooc sladulienky moje milovaneeeeeeeeeeeee :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. aug 2013 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok