Marcipánové torty. Rady a postupy

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........
bianca
10. okt 2010
decka mam stres.Dostala som prvu zakazu ozajstnu a nemozem ju odmietnut.Je az na November ale uz stresujem
vinka
10. okt 2010
@bianca nestresuj bude dobre.
@rybca no urobila som novú hmotu a zafarbila na hnedo a hotovo.Ale dakujem za rady 😉 šišafa hotová.Idem s fotiť. 😉
bianca
10. okt 2010
@vinka no viem len ze maju byt slnecnice.Tych sa nebojim len aby chutila ach
dajulik
10. okt 2010
baby, robila som potahovku z MMF z tych smolkov, vystaci mi na potiahnutie korpusu (priemer 26 cm), aj na ozdoby, alebo zrobit este jednu potahovku na ozdoby? dakujem za rady...
vinka
10. okt 2010
@dajulik malo by to postačiť.
@bianca jáj tak ked chuti vám tvoja tak isto chutiť bude neboj.Aj ja som sa toho bála kým som nezačala dostávať spätnú väzbu. 😉 tak tu je moja žirafka. 😉
lussy23
10. okt 2010
@alionuska - nádhera
lussy23
10. okt 2010
@vinka - zlatučké
zdenallicka
10. okt 2010
@vinka Krásná...x-) Jak jsi dělala očiska? =-)
vinka
10. okt 2010
@zdenallicka sú lepené z hmoty z kúskov 😉
zdenallicka
10. okt 2010
I ta bílá? Nebo to je běloba? =-)
vinka
10. okt 2010
@zdenallicka celé oči sú z hmoty.Aj tie mihalnice 😉 aj tá bodka.
vinka
10. okt 2010
@zdenallicka pekné hejže aj mne sa páčia asi najviac. 😃 😃 😃
bianca
10. okt 2010
@vinka jeeeeeeeeeee ta je kraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasna
kvietocek7
10. okt 2010
ahojte mamicky chcem sa spytat ci ste sa uz niektora pokusala vytvorit tortu hellou kitty =-)
bianca
10. okt 2010
inak decka davam do pozornosti od zajtra platiaciu akcnu ponuku v Lidl.Formy,podlozky atd silikonove v akcii
vinka
10. okt 2010
@kvietocek7 ano akúkolvek baby tu robia zázraky by si neverila. 😃 😃
vinka
10. okt 2010
@bianca díííííííííííííííííííííík potrebujem podložky ešte.
kvietocek7
10. okt 2010
@vinka tak to ja nejaky podobny torte hello kity zhladavam lebo moja dcerka si uz zela na narodininky prave taku tortu,len ako sa k tomu dostat to tiez rozmyslam ci sa do toho pustit alebo to niekde objednat :-S
ano zajtra bude akcia na rozne kuchynske a pekarske veci v lidli
kuk web
http://lidl.sk/cps/rde/xchg/SID-4C7D1690-BBE237...
vinka
10. okt 2010
No len tá podložka na pečenie je dáka divná.Ja mám takú čiernu bola po 2 eura v lidli.
rybca
10. okt 2010
@vinka este sa chcem spytat, v akom predstihu si mozem urobit ten citronovy krem? teda kolko vydrzi?
vinka
10. okt 2010
No ja ked som ho robila v piatok piekla korpus a plnila.Kámoška mala v nedelu oslavu a v pondelok bola torta chutnejšia lebo sa viac korpus napil.Aj včera som robila ten krém a oslava je zajtra a v utorok.Tak neviem ako dlho by si chcela do predu.Viac vyskušané nemám. =-)
zdenallicka
10. okt 2010
Dejte recept na citrónový krém..🙂
rybca
10. okt 2010
@vinka no to mi tak staci..🙂 lebo ked budem robit tych 5 naraz, sice malinke, ale aj tak to bude dost, tak aby som nestresovala, zo dna na den, aby sa nepokazili..🙂)))
vinka
10. okt 2010
@zdenallicka na predošlej stránke je.Som ho písala ja o 16:45 asi je príspevok.traja smailikovia sú prvý 😉
vinka
10. okt 2010
@rybca no maslove s parížskym krémom ti vydržia aj týžden.Mám to odskúšane lebo som robila vo štvrtok a v nedelu sme cestovali na moravu a kým sa dojedla torta bol zas štvrtok a bola ok. 😃
zdenallicka
10. okt 2010
@vinka Pochoutková smetana je zakysaná?
zdenallicka
10. okt 2010
@rybca Já jsem jedla desetidenní dort a byl v pořádku..🙂
vinka
10. okt 2010
@zdenallicka tak moja zakysaná alebo kyslá alebo ako chceš 😃 😃 😃