• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

22. januára 2017 
@lamps zajtra podam hlasenie...ci vobec zijem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
29. nov 2013 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka no to isto podaj hlásenie, bo ja asi ani spať nebudem. Ale nie je mi ťa úprimne ľúto, byť chorá pri deťoch je na zaplakanie
29. nov 2013 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka já četla recept na domácí fondan ale teda nevím nevím... :unamused:
29. nov 2013 o 22:52  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má vo februári 2012  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kacen84 treba vyskusat :wink: ja som ho robila asi 2x, spravil sa v pohode, len mne sa s nim nepracovalo tak dobre a moc nam nechutil..ale je to tiez o zvyku :wink: su tortarky, ktore ine ani nepouzivaju, len MMF :wink:
skratka treba skusit :wink:
29. nov 2013 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka díky za názory. Uvidím, vyzkouším :wink:
29. nov 2013 o 23:09  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má vo februári 2012  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamina1978 Zdeni ako si na tom svietniku upevnila ten domcek a stromceky,kedze ti to drzi aj bez polevy
30. nov 2013 o 00:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Konečne dobojované,moje tento týždeň
30. nov 2013 o 00:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (45)
@evicaka já jsem modelovala podle této předlohy.snad pomůže
30. nov 2013 o 02:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
hotovo a mame volny zvysok vikendu :wink: spoluziacke pre syna k 4 rokom :sweat_smile: podla hry plants vs. zombies-nikdy som o tej hre nepocula, no nieco sa zadarilo vytvorit :slight_smile: potom kamoske z MK z jednej temy podla Vladinej vtacikovej a jedna so zadanim hokejovy dres, hokejka a puk...nakoniec takto 2x plneny dres ale presvohla som vahu o pol kila, nema 3kg :sweat_smile: ...ale vsak tento vikend sa dari, tak preco nebyt stedri :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. nov 2013 o 02:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (53)
Ahojte no krásne tortičky zasa za týždeň tu boli. Ja som tento týždeň ani minulý nemala nič a možno aj dobre lebo dcéra mala horúčky, chorá stále po doktoroch sme chodili a k tomu aj skúšky v škole a tak. Ale mi to už torcha chýba. Ešte že bud. týždeň by som mala mať jednu tak sa zasa pobavím.
P O Z O R mám jednu NOVÚ SKÚSENOSŤ . Pred dvoma týždňami som piekla jednej pani tri torty cestovali niekoľko hodín v aute do Viedne a prežili. A dve z toho celé aké boli hneď šupla do maraziaka. Prvý krát v živote som sa stretla s tým že sa torta komplet celá mrazila. Keď mi prvý krát volala a vravela že sa budú mraziť som si to nevedela predstaviť. A kázala som jej aby mi potom napísala ako to dopadne. Tak cez víkend rozmrazila tú jednu (ruža 3D aj s mega lupeňmi) a vraj po rozmrazení úplne v pohode a aj chuťovo výborná. A druhú rozmrazí o týždeň (futbalová lopta) A v tej rúži boli dve plnky s pudingom (karamel a vanilka) a jedna čokoláda. Tak som milo prekvapená že pri rozmravoaní netiekla a plnky držali úplne v pohode, lebo viem že raz som si dala zamraziť zvyšne plnky. Jendá bola čokoládová (len čoko, mliko, vajcie, máslo) a druhá karamel (pálený cukor, puding a máslo) Po rozmrazení čokoládova bola v pohode ale karamelová bola na ho... tiekla a tuk sa oddelil od zvyšku a fuj. Takže som zasa o skúsenosť bohatšia. MRAZIŤ CELÚ TORTU ÁNO
30. nov 2013 o 06:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
A jaký by to byl víkend bez krtka, tak poslední dodělaný v noci. :wink:
30. nov 2013 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (53)
Tak moje poslední 2 díla - patrový společný pro syna a bráchu (křivý, nepovedený, potah hrůza - ale bylo to strašně narychlo) a krtečkový pro syna kolegyně z práce
30. nov 2013 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (37)
@lamps dokonaláááá.... tie tvoje postavičky sú proste TOP :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
30. nov 2013 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@chvapilu ďakujem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
30. nov 2013 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@evicaka ďakujem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. nov 2013 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pridávam dnešnú tortičku... :slight_smile:
30. nov 2013 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (54)
@jakelina ale akeeee prekvapenieeeee...ze krtkooooooooooooo :confused: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
nadhernyyyyy :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. nov 2013 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lawli kufor uuzasnyyy ale tie penaaazky :sunglasses: najsuper! :wink: ja by som ani tu tortu nepotrebovala..len to okolie :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
30. nov 2013 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@ajka82 tak ja ked si objednavaju tortu im vzdy poviem, ze vaha sa neda utrafit presne, ze musia ratat plus minus pol kila...a zatial klop klop s tym nikto nemal problem :wink:
alebo sa dohodneme na max sume..nie vahe a do toho sa pokusam trafit :sweat_smile: :wink:
ale vacsinou chcu ze klasicka kruhova..a to im rovno poviem, ze bude mat medzi 3-4 kila...nech nemusim trpnut o kazdy gram :wink:
30. nov 2013 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
v posledné dni ste riešili Pasta Dama Top a Stella. Ja robím len s PDT. Naozaj je to o zvyku. Mne sa s ňou veľmi dobre robí. Je pravda, že cez leto, keď bolo teplejšie viac tiekla a horšie schli aj postavičky. Tenšie (kvietky ...) samozrejme lepšie aj uschli. Ale keďže tiež nie som milionárka :grinning: , nekupujem viac hmôt a robím len z jednej (veď pečiem len pre rodinu), tak sa to dalo. Pridávam aj pár tortičiek dávnejšie robených, všetky sú s PDT, aj ozdoby, postavičky.... Verím, že sa Ti @pristela podarila :slight_smile: . Majster je majster :grinning: .
30. nov 2013 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (41)
@pipka no vies ked dam rovnako cesta aj rovnako plnky ako vzdy, a vychadza mi vtedy tak 2,9-3,1kg tak hovorim a robim podla toho... ale na tej hokejovej to mozno aj ten puk s hokejkou urobili, tie som rychlo robila cele z hmoty
30. nov 2013 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ajka82 ved to..ze torta sama o sebe moze vazit rovnako..len ta vyzdoba..a preto ja nikdy nehovorim presne...skratka davam si rezervu radsej viac ako menej :sweat_smile: :wink:
30. nov 2013 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka Janka, čakám na tvoje hlásenie :grinning: :grinning: :grinning: ako sa máš? silno na teba myslím, aby si bola fit veď máš mať rande s pristelkou nie?
30. nov 2013 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka ked mam pravdu povedat, aj rezervu si davam len tento vikend mam nejaky carovny :sweat_smile: :rolling_eyes:
30. nov 2013 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ejkula ten mešec a striga - no nemajú chybu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
krásne tortičky :slight_smile:
a tá s vysvedčením proste - originál :wink: :slight_smile:
30. nov 2013 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lamps no dnes o máááčik lepsie chvalabohu, vcera som dala este mliecko s medom a maslom..to u mna zazracne pomaha, no a kaslem sice stale, ale uz ATB hadam zaberu :wink:
takze snaad klop klop do zajtra to nejako dam :sunglasses: :wink:
30. nov 2013 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@pipka to som rada, že sa to lepší
30. nov 2013 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ostali mi nejaké natlačené (cca 9ks) pošlem ti ?? ...a ďakujem :wink:
30. nov 2013 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lawli ano ano prosiiiim, hadam si to v obchode nevsimnuuuuuuuuuuu :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. nov 2013 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lamps dakujeeem :slight_smile:
30. nov 2013 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok