• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@govinda áno horúcu :slight_smile: ja ho robievam neboj
11. dec 2013 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mimcak ok, dík :slight_smile: Prevarenou a trošku vychladenou? Nemusí byť vriaca, nie?
11. dec 2013 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt a tak už čítam, že aj vriacu. Dík kočky za odpovede :slight_smile:
11. dec 2013 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
babyyy, ja sa tento rok na viac nezmozem :grinning: ...bielkovu polevu sa mi neche tak robim aspon pre deti s tymi trubickami nec sa tesia :grinning: :sweat_smile: pre odbornika nic moc, ale tak hadam aspon tie deticky mi to ocenia :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. dec 2013 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (20)
...ze nehanbite sa pridavat svoje vytvory :sunglasses:
11. dec 2013 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ajka82 jsou krásné a děti jsou moc šikovné :wink:
11. dec 2013 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@brunila távločková je perfektná, jemnučká ako naozaj. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
11. dec 2013 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hezké odpoledne :wink:
prosím o pomoc. Nemám moc času se tu hrabat a vy to budete vědět 100%. mám prachovou barvu. Jak ji použít na obarvení potahovky? Normálně to zapracovat? Nebo rozpustit v alkoholu a pak zapracovat?
Děkuji moc předem :wink:
11. dec 2013 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jituskak najprv to rozried bud v troske vody,alebo v bielom alkohle a az tak zapracuj :wink:
11. dec 2013 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@njonja pristela čítala , ozýva sa :grinning: :grinning: hej , ja som farbila obycaj nie speci na čoko farbami a slo to , aaa jasne ze to bolo vidiet take mini mini mini bodocky akoby nerozpustena farba to malo na sebe , ale absolut to nevadilo :wink: farbila som gelovkami ale aj praškovymi
11. dec 2013 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mimcak @aduskatt kočky, a na akej teplote pečiete ten mramorový korpus? Píše, že na strednej teplote, ale včuľ, neviem, čo nastaviť na rúre :grinning: 160°C? :confused:
11. dec 2013 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@govinda ja na 150
11. dec 2013 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt a celý čas na 150? Ja zvyknem prvých 20 minút na 180 a potom znižujem, ale tento mramorový som ešte nerobila, tak preto sa pýtam
11. dec 2013 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@govinda ano, celu dobu na 150, cca hodinu 15 minut
11. dec 2013 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt Ďakujem :slight_smile: Už sa korpusík pečie v rúre :slight_smile:
11. dec 2013 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
medovnicky trosku som sa zabavila (mysky, macicky, medvedici, korytnacky a koniky)
11. dec 2013 o 19:38  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (18)
@jakelina dakujem...deti sa tesili, ked ich videli :dizzy_face:
11. dec 2013 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela si moj poklad! dakujem! este mi prosim, prezrad, aku polevu si robila na tie gulicky - bolo to ganache?
11. dec 2013 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@njonja nee, ja som robila normal čoko +cera
11. dec 2013 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela dakujem!!!
11. dec 2013 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@njonja cmukám :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. dec 2013 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
11. dec 2013 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ajka82 Krásne a nechci vidieť moje medovníky :grinning: :grinning: :grinning: prvé 5 ks super - ostatné 95 otras !!! Proste si nezabijem voľný deň s cukrom !! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. dec 2013 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@lamps Ahojky, je to hrozné, čo sa dnes deje na škole. Baby ti radia aby si dala F do inej školy, no ako píšeš budú ti tam chodiť 4 deti. Poviem ti ako podobnú situáciu vyriešili moji rodičia, keď mal môj braško problém, keď sme boli deti. Náš otec si chytil dotyčného galgana a aj keď mu nič nespravil, chytil ho za golier a tak sa mu povyhrážal, že od tej chvíle ,mal bracho pokoj . Skrátka mu povedal, že nielen ak brachovi niečo urobí ale ak mu urobí ktokoľvek niečo, bude to považovať , že niekoho na bracha poslal a že teda potom len uvidí, čo s ním narobí.
Vieš lamps, na grázlov pekné slovo neplatí, ešte sa to zhorší, a budú sa mu smiať aj za to, že za neho oroduje mama. Nech si tých grázlov počká tvoj manžel, a najlepšie, aj s niekym ďalším, aby mali prezmenu strach oni. Asi so mnou nebudú mnohé kočky súhlasiť, no bohužiaľ polovica nášho národa sú socky bez výchovy a tam ti garantujem nepomôžu ani prosby, ani plač, ani psychologovia.
Držím ti palce
11. dec 2013 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mimcak ja som dnes robila takúto jednoduchú zimnú, ak by sa Ti nechcelo veľmi modelovať :grinning:
11. dec 2013 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (14)
ahojte kocky robite niektora karamelovy krem so skaramelizovanymi orechami?sa mi zda,ze @jakelina ho robieva,ale neni som si ista. Ako to robite? a davate aj nejake ovocie,ci uz radsej nie? a aky korpus? mne by sa hodil orechovy a bez ovocia, moze byt? a ten karamelovy krem som nikdy nerobila prosim rady,dakujem
11. dec 2013 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lokalistin já dělám jenom s opraženými lískovými ořechy.
11. dec 2013 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lokalistin ovoce nedávám a pokud marmeládu, tak meruňkovou. Krém dělám ze zkaramelizovaného cukru rozpuštěného ve šlehačce a nebo klasika máslo, salko a pudink nebo šlehačka
11. dec 2013 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina dakujem,ale mohla by si mi napisat podrobnejsie?
da sa aj salko s maslom plus ta slahacka s cukrom? a ked puding aky? a oriesky len oprazis?ci tiez skaramelizujes? a aky korpus?moze byt orechovy?
11. dec 2013 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina prepac,ze tolko otazok,ale este som taky nerobila
11. dec 2013 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok