• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

11. decembra 2017 
@mysiatkoo no vidis, ja som to trubka nechavala celu noc :sweat_smile:
25. jan 2014 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
muj prvni publikovatelny
25. jan 2014 o 14:01  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (53)
@maya30 uzasnee ako vzdy :sunglasses:
len sa trosku pozastavujem nad tym, ze kto si da spravit tortu "popolnik so spakmi" :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :sweat_smile: to akoze nejak mojej hlave nejde pochopit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :rolling_eyes:

ja vobec akoze ani z recesie nechapem tie hovna, popolniky, a podobne nechutne veci....a ze mam si na tom pochutit :sweat_smile: :rolling_eyes: ved podla mna ma torta lahodit aj oku :confounded: ale to som asi ja divna :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
25. jan 2014 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (7)
@ikula2 dakujem :dizzy_face: no teraz som nepytala nic navyse ale ked chce niekto cudzi fakt piplavu tortu tak si k cene pytam 10-15 Eur priplatok za narocnost :wink:
25. jan 2014 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dagmarmustafa Nádherné kvietky a celá tortička
@daniela09 Krásne tortičky
@evicaka Krásny vankúšik
@muffinka8 Nádherná tortička
@chvapilu Super tortičky
25. jan 2014 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@vladiella nic sa tomu samozrejme nestane, ale kto by z nas uz mal tolko casu cakat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. jan 2014 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka a ten popolnik dala robit vnucka pre svoju 73rocnu babku-fajciarku :grinning: :grinning: :grinning: ale mala velky uspech, tak neriesim :sweat_smile: povodne chcela tortu v tvare cigarety ale mala byt masc.+maliny, tak som ju prehovorila na toto, lebo to by musela byt asi rolada a este som to tak nerobila...mna by zas nenahovorili na pohlavne organy a celkovo vulgarne torty, prsia su moje maximum v tomto smere :grinning:
25. jan 2014 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pipka tak ja ja rozmyslam co a ako snazim sa ju prehovorit ako to len ide ale ze jej syn miluje tych pakov a ze ine nechce uz som v stave ze jej poviem nech si najde niekoho ineho
25. jan 2014 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maya30 mala si jej spravit taku cigaretlovu skatulku jak pristelka robila :sunglasses: :sweat_smile: :wink:
25. jan 2014 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nika1985 mna jedine co este ako tak ukecalo..ze povedala, ze necha na mna, ci tam bude panak alebo len ta maska...takze ja silno spekulujem, ze tam len tu masku dam :sweat_smile: :wink: to este taky kompromos pre mna :wink:
25. jan 2014 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
jaj baby taka som spokojna bala som sa tej torty vlk a zajac 3vecery som tu modelovala strasne narocna zakaznicka aj k plnke mala vyhrady vsetko a teraz mi pise ze mala presedela 3hodky pri torte co sa vytesovala ze ju skoro celu uz zjedli a ze si ma zajednava uz na august jaj odlahlo mi.
25. jan 2014 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@lawli krásny traktor, máš čistú prácičku :wink:
25. jan 2014 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@maya30 akože zase nechápem. klobúk dolu
25. jan 2014 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mysiatkoo to je fakt :slight_smile:
25. jan 2014 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vladiella ja mám aj teraz už 4 dni pripravený základ na postavičku z buriz.hmoty. Mám ho len zabalený v sáčkoch, aby zbytočne viac neschol a v pondelok ho pôjdem poťahovať. Ja si buriz. hmotu robím asi týždeň dopredu, ako mi vychádza čas, ale raz mi ostalo viac (neodhadla som :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) a skladovala som ju asi mesiac v sáčku v tme pri izbovej teplote a nič sa tomu nestalo. Ale poťahovala by som až tesnejšie pred robením torty. :slight_smile:
25. jan 2014 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
posledne dve male vikendove :wink:
25. jan 2014 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (51)
Je tu niekto kto by poradil so skladovanim burizonovej hmoty, pls? :slight_smile:
25. jan 2014 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ejkula obrovska vdaka! :dizzy_face:
25. jan 2014 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte,krásne torty ste porobili...pridávam aj ja moje víkendové....
25. jan 2014 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
25. jan 2014 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (43)
@ajka82 to cokoladove srdiecko vyzera mnaaam, boze ja mam dnes taku chut na sladke... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

idem si asi aspon tu moju babovecku spravit :sweat_smile: :grinning: :grinning:
25. jan 2014 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pipka dojdi na gastanovy jazycek alevo mandarinkovy rez :wink: svokra so svokrom uz odisla lebo deti ju zacali ignorovat, ze uz sa s nou nechcu hrat :sweat_smile: tak mame zas babsku party doma :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a uz mi lezu po stole ...vrrr ...
25. jan 2014 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
jeeejda a keby len lezu po stole prisla som za nimi a oni ostrihali kvety co dostali od svokry k narodeninam :sweat_smile: :rolling_eyes: :zipper_mouth: :sweat_smile:
25. jan 2014 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@ajka82 u nas sa vresti uz asi hodinu...naposledy kvoli tomu, ze tomi chce navliekat drevene koralky a hanka mu to nechce dovolit, tiez kricim pomooooc :sweat_smile: :sweat_smile: :rolling_eyes: :grinning:
obaja chori, tak sa nemozem z domu hnut, ale inak by som dosla okamziteeeeee :sweat_smile: :wink:
25. jan 2014 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka skore uzravenie detvakom...to poznam...romanka chce nieco robit a karin jej zakazuje, lebo to neni podla jej predstav a nemoze tak mladsia robit :rolling_eyes: a uz neviem ako vysvetlit, ze kazda ma svoj vlastny nazor a postupy a nemusi byt vsetko podla toho ako karin chce :angry:
25. jan 2014 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte, po dlhšej dobe pridávam 2 pre kámošky, to vedierko sa mi torška povlnilo ... čo už... a idem pozerať Vaše :slight_smile:
25. jan 2014 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (46)
@ajka82 presne presne presne :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

obcas sa divim, po kom ona je :sweat_smile: a najradsej by som povedala, ze po mne nieeeeee :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile: ked si mysli, ze musi byt vsetko dobre, len tak ako to spravi ona :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
25. jan 2014 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte ja by som chcela vyskusat upiest tortu synovy co vsetko na to pitrebujem cesto hmotu potahovaciu ake nastroje plnky a take viete my poradit bola by som vdacna dakujem
25. jan 2014 o 18:14  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pre našu veľkú slečnu :slight_smile:)
25. jan 2014 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (33)
@elamaslakova ďakujem :wink:
@jakelina ďakujem :wink:
@vlada111 ďakujem ,ale ver tomu že ta moja práca až taká čistá nie je...je tam kopec chybičiek :grinning:
25. jan 2014 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok