• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

24. januára 2017 
@mimcak ale aka zrucnost :grinning: :grinning: to len maliar natierač čiernou , ne maliar umelec :grinning: a mne sa to zdalo najlahsie riesenie, lahsie ako sa trafit vyrezat presne tvar tej tvaricky
24. mar 2014 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela :grinning: ked ja som skúšala maľovať a mne to furt robilo šmuhy.
24. mar 2014 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby prosím vás, hľadám oblátku obrazovku tabletu, mobilu a našla som to iba natortu.sk Písala som im ohľadne veľkosti ešte včera a odpoveď žiadna... Nemáte náhodou skúsenosť, že aká je to veľkosť, či klasická A4? Alebo neviete, či to nemajú aj niekde inde? :unamused:
24. mar 2014 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimcak kup tu ciernu z drogerky rozrob v alkohole ale nie aby to bolo riedke take hustejsie a hlavne roztopene tie krystaliky , natries raz pockas chvilu , schne to hned a pak este raz pretries a ziadne smuhy nebudu , ved vid na tej foto u mna, a stetce mam na to uuuplne obycajneee z papiernictva
24. mar 2014 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
musím ju zajtra pozrieť,lebo už som pozerala a nikde nemali čiernu,ale zajtra skočím ešte do jednej teta drogerie ,kde som ešte nebola tak uvidím či budú mať.
24. mar 2014 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sticker skús im zavolať ja som už tak pár krat volala a vždy poradili. Alebo si nájdi obrázok tablet aký ti vyhovuje a daj si urobiť na jedleoblatky.sk a daj si rozmer ,aký potrebuješ.
24. mar 2014 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mysiatkoo ahaaaa no nejak som zneistela a zdalo sa mi ze ta biela bola zaliata hnedou, ze nevytrcala :wink: tak idem skusit, drz palec
24. mar 2014 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Přidávám svůj výtvor...
24. mar 2014 o 14:24  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v decembri 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (28)
@lawli Můžu se zeptat na cenu toho dortu s Nemem?
24. mar 2014 o 14:30  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v decembri 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimcak Ja som to riskla a objednala.... :unamused: Dala som do poznámky, že by som chcela A4 tak uvidím.
24. mar 2014 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@akzuzs ja robim mmf. Cukor davam vzdy podla potreby. Zvycajne den pred potahovanim vyberem mmf z chladnicky. Vtedy je ako skala. Pred spracovanim ju zohrievam v mikrovlnke. Kedze mikrovlnku nemas, zohrej ju vo vodnom kupeli. Zmekne a obcas este pridavam cukor.
@maya30 nadherne torticky
@mysiatkoo perfekny konik
24. mar 2014 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mysiatkoo dobojovane :slight_smile: islo to celkom fajn, este ju dozdobim a vecer sem hodim foto. ...no ale stastie ze bola skusobna, lebo tooolko chyb :slight_smile: dakujem za rady
24. mar 2014 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
baby mam par balickov marshmellows - biele haribo chamallows barbecue - ktore uz nepouzijem, lebo si uz hmotu nezarabam, nechce niekto? poslem gratis :slight_smile:
24. mar 2014 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky co pracujete s mléčňákem, potřebuju radu, dostala jsem nabídku od místní cukrárny dělat pro ně růžičky z mléčňáku, ale já mám zkušenost s růžema jen ze smartflexu, je to velkej rozdíl v práci?
24. mar 2014 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela ahaaaa, tak jasne, si ospravedlnena :wink: tak ti pisnem zas moje cislo, aby si mi mohla zalubene sms-ky v noci vypisovat :sunglasses: :grinning: :grinning: :grinning:
24. mar 2014 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pipka ooooo, paraaada , bo uz som vsetkym chlapom co mam v mobile popisala zalubene a uz nemam komu :grinning: :grinning:
24. mar 2014 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela tak ale ryyychlo skopiruj a posli aj mne :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
24. mar 2014 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka nemožem! červenala by si sa !
24. mar 2014 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela mna uz len tak hocico nevyvedie z miery :grinning: :grinning: :sweat_smile: :grinning:
24. mar 2014 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@anibas Přeji Dobrý den,moc krásný dorty ,můžu se zeptat pokud sdílíte,těsto na marcipán?
24. mar 2014 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moje víkendovky vo velkom zhone.....myška a dvojszla :grinning: :grinning:
24. mar 2014 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (41)
ahojjte dievčatá,
nemáte niekto takú tortu uloženú,ako minnie leží?jna vrchu okruhlej torty.....a som takú niekde videla,mala akoby podopretú hlavu a neviem ju nájsť........
ďakujem.
L.
24. mar 2014 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dakota14 burizónová hmota, napr. aj podla tohto receptu:
http://www.tortysnov.sk/recept/burizonova-hmota-8
alebo vo vyhladávači si nájdi inú, niekde je nazvaná aj hmota z ryžových cereálií, ale u nás je to klasika z burizónov...
24. mar 2014 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina Majka, prosím ťa, ty skladuješ korpusy v chladničke. Môžem si korpus na nedeľnú tortu (teda budú ju jesť v nedeľu, odovzdávam v sobotu) upiecť už v utorok večer a dať vychladený do chladničky vo fólii? Či je to veľmi skoro?
24. mar 2014 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mysiatkoo juuj, tak ten je zlaty... konicek :slight_smile:
24. mar 2014 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucula73 ja mam ulozene toto ak ti to pomoze:slight_smile: :wink: :wink:
24. mar 2014 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (10)
@muffinka8 mně to přijde hrozně brzo, já peču den před tím než krémuji dort. Většinou ve čtvrtek a dorty odevzdávám v pátek a nebo sobotu. Ale možná má někdo zkušenost, spíš bych ho asi zamrazila a pak použila, když musíš péct tak brzo. :wink:
24. mar 2014 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já peču středa, čtvrtek promažu, pátek potáhnu, sobota jíme
24. mar 2014 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina no ja tak, že ak je oslava v sobotu, tak odovzdávam v piatok, plním a zdobím vo štvrtok a pečiem korpus v stredu večer. Ale teraz by som piekla 3 korpusy rovnakej veľkosti v jeden deň a to neviem či by som stihla :confused:
24. mar 2014 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
24. mar 2014 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok