• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

20. septembra 2017 
niečo málo odo mňa, zákusky 600 ks, 14 druhov, kusovky odfotené narýchlo
13. sep 2014 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (39)
@daniela09 ty jo, zákusky jsou úplně luxusní. Nechápu jak to můžeš stihnout na jeden den tolik pečení a zdobení.
13. sep 2014 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ďakujem za pochvalu @jakelina , od teba to je veľká pocta :slight_smile: ale to nebolo v jeden týždeň, našťastie, zákusky som piekla a zdobila celý týždeň, a tú bielu tortu svadobnú som zabudla, pani volá či môže prísť po tortu, ja v nemom úžase, že po akú tortu, ved mám len zákusky. Malo to ísť na jednu svadbu. Zákazku sme dohadovali asi 3 mesiace dopredu, s tým že presný dátum ešte nevedeli, tak sa mi ešte ozvú. No oblial ma horúci pot, hned ako zobrali zákusky rýchlo upiecť korpusy, do večera bola torta hotová. Našťastie som kvet mala už urobený, pôvodne mal ísť na inú svad. tortu, ale nepasoval mi tam, tak teraz prišiel na neho rad. a prvé dve tortičky sú ešte augustové
13. sep 2014 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lokalistin to afto je perfektnéé, neboj bude dobre , auta sa robia tazko :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale toto tvoje vazne vypada dobre :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

@maya30 tá kriva je neskutocnaaaaa, a to zdobenie spodnej je uzasne
13. sep 2014 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Babulky, prisla som sa Vam podakovat za inspiracie a super postupy, velmi mi pomohli. Tak ked uz som tu, tak Vam aj pridam moju torticku :wink:
13. sep 2014 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (37)
cafte sa... moje vikendovky... hafan pre mojho drobca k meninam (dostal aj meno :grinning: Bekyno :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) a moja 100. tortusa... a pri tej prilezitosti opat raz vdaka vsetkym, co tu pisete rady co a ako a prispievate inspiraciami... nebyt tejto temy, vela veci by bolo inak... sorry za sentimentalny vylev, ale mala som tu potrebu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
13. sep 2014 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (68)
@mysiatkoo no zase jenom hledím a žasnu, ten klíč k srdíčku, to je úžasné. Jsem z toho úplně dojatá :wink: Máš ty dorty fakt úžasné, vkusné a originální. Jsi můj velký vzor. :wink: Děkuji, že tě tady máme. :wink:
13. sep 2014 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (7)
@mysiatkoo Ty ani nepotrebuješ podľa mňa rady.... Si obrovská inšpirácia, ako píše Majka :dizzy_face: Tak kreatívna osoba, že až :slight_smile:
13. sep 2014 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Moja prvaaa svadobnaaaaaa :slight_smile: 11kg
13. sep 2014 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (30)
@denisak77 Ten klobúk a opaskom je perfekt :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
13. sep 2014 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lamps podľa mňa je užasná :slight_smile:
13. sep 2014 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@maya30 tak ta kríva je neskutočná.. Waaau.. Teda aj ostatne, ale ta kríva má dostala..
@lamps ďakujem, vidíš to by má nenapadlo a to ho mám stále doma :slight_smile:
13. sep 2014 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mysiatkoo úžasne.. Gratulujem k stovecke.. A pripájam sa k babam, si pre nás veľká inšpirácia :slight_smile:
13. sep 2014 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mysiatkoo že wau, uchvatné! :astonished:
13. sep 2014 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@maya30 neskutočnéééééé. Tá krivá, no proste nemám slov :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
13. sep 2014 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jachin sa ťa niekto pýtal,alebo len tak chceš vedieť? :confused:
13. sep 2014 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucula73 jedna z rodiny sa ma minule pýtala :stuck_out_tongue_closed_eyes: kedže ja robím aj iné ručné práce, tak si niektorí myslia, že na tom zarábam veľké peniaze :stuck_out_tongue_closed_eyes: preto sa zaujímam, či už má niekto skúsenosti s týmto...
13. sep 2014 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:stuck_out_tongue_closed_eyes: Za posledné 2 dni :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...škoda , že tú svadobnú s ružami som musela odovzdať už v piatok večer, keď som ju dokončila, pretože tie fotografie nie sú veľmi vydarené....
13. sep 2014 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (38)
Moje tohtotyzdnovky:
13. sep 2014 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (50)
@mysiatkoo dokonaleeeeeeee :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a malinkej vsetko najlepsie :wink:
13. sep 2014 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ja mam len jednu...taku šup šup pre mojho Tomina k narodkam :wink:
13. sep 2014 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (42)
@pipka prosím ťa ty si robila toho sediacého mimoňa. V akej forme si ho pekla,myslím priemer? A plnila si v celku,alebo máš v strede podložku,vlastne,že je predelený.? Ďakujem
13. sep 2014 o 23:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela dakujem ti, moc to pre mna znamena-hned som kludnejsia :grinning:
13. sep 2014 o 23:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Meninová pre môjho krpca. Moje prve modelovanie, takže to dokonalé nie je, ale malý mal radosť :slight_smile:
14. sep 2014 o 00:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (25)
@mysiatkoo jeeeeeeeeeeeeeeeeeeej
14. sep 2014 o 02:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
moje tortičky za posledné dva týždne ....prajem peknú nedeľu kočky
14. sep 2014 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (55)
@lawli Tú poslednú kabelku si s dovolením uložím do pc pre inšpi. Nedám takú, o to pokoj :slight_smile: Ale tiež mám robiť pre slečnu na 20 narodky. Robila som iba raz ležiacu a asi dám tiež, lebo chcú aj ovocie a ja sa bojím, či to bude stáť s ovocím. Ty si plnila túto iba krémom, či je tam aj ovocie? moc ďakujem :slight_smile:
14. sep 2014 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Pre kamaratku podla jej zelania.
14. sep 2014 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (20)
spiderman pre môjho oslávenca :slight_smile: , skúšala som novú hmotu CREDIN, sú to vyhodené peniaze, zbytočne drahá, lepšie sa mi robí so smartflexom. Síce bolo zlé počasie, ale smart sa mi ani vtedy tak strašne nelepí ako sa lepila a naťahovala Credin. :angry:
14. sep 2014 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (38)
@jakelina @sticker @jenie123 @bubobubina @pipka @lokalistin dakujeeeem holky, hoc to znie ako klise, ale pisem to naozaj uprimne - vazim si vase pismenka :wink: aj za vsetky pacitka dakujem.... a po sentimente ani stopy, starsia od vecera v teplotax.... az tyzden skolky za nami :cry:
14. sep 2014 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok