• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@pipka Jani tie cokoladove palicky okolo minnie su ktore ? Bohovsky to vyzera :dizzy_face:
27. sep 2014 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@muffinka8 jeej krasnu morsku vilu si spravila, taku dievcatkovsku premilenu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. sep 2014 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mysiatkoo ja neviem co na teba uz povedat...okrem ineho gratulejšn :wink:
27. sep 2014 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@maya30 zlatik LIDL, taka modra krabicka, toto su presne dve balenia, dva kusy mi ostali :sweat_smile: jedno balenie bolo cca euro...nepamatam presne :sweat_smile: :wink:
27. sep 2014 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka uz asi viem, to su s tie s pomarancovym dzusom vnutri ?
27. sep 2014 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maya30 nie, toto je taky keksicek vnutri, oliate cokoladkou, chuti to ako 3bitka :wink:
27. sep 2014 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@maya30 odfotim ti tu krabicku :wink: pockaaaaaaj :grinning:
27. sep 2014 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@maya30 toto je to izééééé :grinning: :wink:
27. sep 2014 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@daja55 @pipka @sasettka @kubrt @maya30 DAKUJEEEEEEEEEEEM :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

@sasettka boli spokojni :wink: a hmotu som farbila... den vopred, aby sa mi nerobili bubliny pri valkani. ale nabuduce ciernu uz len s airbrushom - snad ho jezisko zozenie :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
27. sep 2014 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
par mojich z tohto tyzdna, viac ako som planovala, ale teraz uz konecne oddych...fotbalovu som si pozicala od @lamps, ja tie sportove tak nerada robim, ale ta andrejkina ma ocarila :dizzy_face: Zlate srdce som robila podla nakresu co mi poslala pani, prvykrat sa mi stalo ze mi niekto nakreslil skicu ako to ma vyzerat :astonished: aj tak neviem ci som sa trafila do predstavy :sweat_smile: Postel a ruzove srdce som robila uz po x-tý krat :stuck_out_tongue_closed_eyes: dokonca treti krat pre tu istu osobu a trojposchodka podla jednej co som uz robila, len som ju ladila podla nevestinej kytice
27. sep 2014 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (56)
@maya30 kraaasa ako vzdy :dizzy_face:
27. sep 2014 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@maya30 ty mi daco hovor.... :grinning: :grinning:
27. sep 2014 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@stick vyrezem si a mam zilkovač list taky veľky
27. sep 2014 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@maya30 jsou úžasné a nechápu, jak jsi udělala tak rovnou tu branku u fotbalisty :astonished: :astonished:
27. sep 2014 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mysiatkoo ja sa do toho airbrushu nezeniem, jedine ak by som mala na torty specialnu miestnost, ale vraj je z toho ten poprasok VSADE, aj z nosa ho vyfukas :grinning: :grinning: ale pravda, robi to zazraky....
@maya30 nenormaaaaaaalne torty :dizzy_face: a tusim mas aj fotoatelier doma :sweat_smile: :wink:
27. sep 2014 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Moja jediná tohtovíkendová. Prvý krát som vyskúšala Smartflex flower a už to nedám z ruky :-P
27. sep 2014 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (28)
@jakelina normalne ze kupila :grinning: :grinning: :grinning:
27. sep 2014 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@sasettka dakujem, fotim vonku pred domom na stoliku, ziadny atelier ani upravy :wink:
27. sep 2014 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Upozornenie
Používateľ je nedôveryhodný. Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o účet vytvorený za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od moonshine1.
pozor len nato aby sa neprehnalo s marcipanom :D nie kazdemu to chuti v takej davke :slight_smile:
27. sep 2014 o 09:55  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievcata nieco som si tu precitala a chcem sa spytat:z tej cukrovej hmoty ked urobim nejake postavicky ako dlho to mozem skladovat v ladnicke tak aby to bolo stale jedle?
Dakujem za odpovede...Sisa
27. sep 2014 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mysiatkoo ved vies ako to myslim, ty robis umenie, ja pasovu vyrobu :grinning: :grinning: :grinning:
27. sep 2014 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Este by som s chcela spytat na vytvor ruziciek..Pouzivate ceruzku okolo ktorej hmotu tocite alebo existuje nieco ine?Dakujem za odpoved Sisa
27. sep 2014 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...akoze baby vsetky robite krasne torty a veru veeeeeela sa necham inspirovat (ja ich vsak robim len sem tam) ale @mysiatkoo @maya30 @pristela ...najde sa ich aj viac,len mena nie su moja silna stranka....tak teda toto je uz vrchol (drzosti :slight_smile: ),co vy dokazete ...v dobrom samozrejme :slight_smile:...proste nechapem ...tak pridavam aj jednu moju pre vnucika tety opatrovatelky,co bola u nas pri trojkach
27. sep 2014 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (36)
@maya30 no tak to jsem si oddychla, už jsem měla deprééééééééééééééési, jak jsi to udělala z potahovky :grinning: :grinning: :grinning:
27. sep 2014 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@sasettka jj, tiez som dlho odolavala a hlavne to nie je teda lacna pomocka... miestnost na to mam, takze toho bordelu sa az tak nebojim :wink: ale keby ho @pristela naozaj doniesla ukazat, tak mozno ten list jeziskovi este prepisem na nieco ine :sweat_smile:
27. sep 2014 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maya30 to je presne ten pohlad o ktorom som pisala na fb :sweat_smile:
27. sep 2014 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tortysilvia chladnicka nie... staci na vzduchu.. kludne aj tyzden vopred
27. sep 2014 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maya30 kráááásne :wink:
27. sep 2014 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Krásnu sobotu dievčatá,neviem,či tu niekoho zastihnem..potrebovala by som radu...koľko vajec na mramorák dávate do cca 30cm formy a či pečiete na 2x?..prelúskala som nejaké debaty a tam píšu 12-14 vajec a piecť na 2x..aké máte skúsenosti..ďakujem :slight_smile:
27. sep 2014 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@woman04 ja som teraz piekla z 10 vajec ale bol biely, ak budeš dávať aj kakao tak urob z viacej lebo s kakaom tak nenarastie, kludne môžeš aj 12 záleží ako vysoký ho chceš, piekla som raz
27. sep 2014 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok