• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

22. januára 2017 
@beruska2x :sweat_smile: :sweat_smile: žeby sme mali podobný vkus?
24. nov 2010 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No, stromisko hotový, Phineas s Ferbom tiež, upečené 2 korpusy a tretí je v rúre ... tuším na dnes stačilo :grinning:
Ešte synček žobronil, aby som aj jemu upiekla nejaký koláčik - tak mooožno sa aj k tomu dokopem
24. nov 2010 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zlatat nebo stejne mlsne papule :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. nov 2010 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sloniiicek - waw krásne torty!!!!!!!!!!!!!!
@meinkonka - krásne
@petusko - krásne
@sisa.b . tá ovečka je úžasná, ale všetky torty sú krásne.
24. nov 2010 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bzucinka2 @lawli @zdenallicka - krásne srdiečka a aj tá trojposchodová, zdenalicka-
@maca77 - krásna torta
24. nov 2010 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ja mam tuto stihanutu asi od vas , auticka robite z mmf alebo inej hmoty, ja bys om skusila,len netusim ci to ide z mmf a tu je o tom tolko pisane
24. nov 2010 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aktak :slight_smile: ..ja som práve dorobila karamelový zo salka...ten by si určite zvládlaa.....a je fantastický,mňam :slight_smile: ..salko varíš dve hodiny ponorené vo vode,najlepšie deň vopred a po vychladnutí vmiešaš celé maslo...250gr,alebo aj 300gr.
24. nov 2010 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@beruska2x :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no to si dobre vystihla :grinning: :grinning:
24. nov 2010 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@duplicka jéj, presne takú istú som robila ... autíčka som robila z poťahovky - ibaže ja používam WI
24. nov 2010 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucula73 a ja k tomu ešte pridávam karamelový puding z 1/2 l mlieka a ešte jedno maslo ... nie je presladený, je ľahučký a všetkým chutí ... aj teraz idem tento robiť
24. nov 2010 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zlatat to je asi tvoja odfotena ci ina, ak tak mozes svoju prihodit?
24. nov 2010 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@duplicka to je iná - moja je táto: http://bezlepkovetorty.meu.zoznam.sk/album/klasicke-torty/#p1030942a-jpg - nemám tú fotku v PC, tak ju nemôžem takto priložiť
24. nov 2010 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@duplicka ja som robila auticka z MMF a v pohode to z toho ide
24. nov 2010 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucula73 to je vsetko? nic ine tam nejde? som myslela ze to je nejake zlozitejsie :confused: uz len aby sa mi tie marsmallows podarili "uhniest" nech ta torta vyzera ako torta :grinning: dakujem :wink:
24. nov 2010 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aktak ja som nedala nič iné do kremu,a pod krem lekvár.....idem to teraz večer potiahnuť,som zvedavá,či sa mi bude dariť....ale ostáva to v rodine,takže sa nestresujem moc :wink:

@zlatat a ty dávaš ten puding k tomu salku ešte? apotom vlastne pol kila masla?či som to dobre pochopila... :slight_smile:
24. nov 2010 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zlatat jej ta tvoja je krasna, no ja opat na poslednu chvilu,ale tak snad sa podari :grinning: :grinning: :grinning:
@dm1 robis ich ako hrcku a dotvarujes? myslim auticka,alebo mas nejaku vychytavku ako to ide najlepsie
24. nov 2010 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby.No ja som dnes pripravila si na zajtra žabu.Joj neviem čo z toho bude lebo ked to starý videl povedal čo to tulena robíš? :angry: :angry: :angry: :grinning: :grinning:
24. nov 2010 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vinka no tak to si viem predstaviť - chlapi... :grinning: aj ten moj sa smial ,keď som si chystala farby na macka Pooh a priateľov " že či to ten chudáčik oslavenec spozná aká je to rozprávka ? " Neveril či sa to bude podobať...teraz ma chváli a aj dnes sme mali návštevu a kázal mi ukázať postavičky ,že ako sa mi pekne vydarili..... :slight_smile:
24. nov 2010 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej aj ja som robila postavicky a s manzelom podobneee :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ja som robila moj prvy strom a tigra ale este mu puhy chybaju a domalovat tvar....ale je to az na nedelu takze je casu dost :slight_smile:
24. nov 2010 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@duplicka no tuism som mala obdlznik a na to som dala hore este jeden maly ako kapota a potom som to kosticou zahladzala a este tvarovala. ja som robila akoze cars http://www.facebook.com/photo.php?fbid=143949568949380&set=a.122889727722031.22797.100000030131901
24. nov 2010 o 23:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 uaaau tak to nemam sancu :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: krasne si urobila :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: no korpus uz mam, plnku tiez idem to pospajat a skusim,ale podla mna nepodari :unamused:
24. nov 2010 o 23:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@duplicka nemaluj certa na stenu isto budu krasne!
25. nov 2010 o 00:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 no som zvedava lebo doteraz som si vzdy vybrala tortu aku chcem spravit a to co som urobila bolo nieco uplne ine aj farebne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: aj dizajn :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. nov 2010 o 00:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@duplicka no ja som tiez na to auticko minula strasne vela cervenej gelovky a uplne sa mi hmota rozpadala medzi prstami
25. nov 2010 o 00:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 hmm tak auticka nejdu,tak nic bud to mam strasne makke alebo take sice meksie ,ale za snie tvarne ostavaju mi take vrasky ked to tvarujem :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
25. nov 2010 o 01:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 nasla som navod ,len zineka to robi z wi a ja z mmf, hmmm, neviem ako to spracovat do takeho tvaru,aby to bolo hladke :unamused: http://www.kosternovi.eu/dorty/dorty.asp?klic=153
25. nov 2010 o 01:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte šikulky :slight_smile: porobili ste teda krasne vytvori :wink: čo som tu nebola, ja prikladam ten moj skusila som urobit mmf tortičku taku len pre nas ....Len sa vas chcem opytat ako robite ružičky a postavičky tiež s mmf? bo mne to moc nešlo ,možno preto lebo som naučená robit len s falošného marcipanu a toto bolo pre mna nejak zložite :stuck_out_tongue_closed_eyes: davate si do hmoty trošku oleja alebo medu?mne to nechcelo držat po kope a ked som robila ružičky tak mi lupienky odpadavali musela som to pretierat vodou....
25. nov 2010 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a tu prikladám,čo so robila s falošného marcipanu :slight_smile:
25. nov 2010 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@viera6 no ale tou vodou to je v poriadku....MMF sa lepi vodou ak nechce drzat :wink: :slight_smile: :slight_smile: a torticky krasne :slight_smile:
25. nov 2010 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hejdita dakujem :slight_smile: no len mmf potrebujem viac praxe :slight_smile:
25. nov 2010 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok