• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

24. januára 2017 
@mojmacik děkuji, jsi moc milá. :wink:
5. dec 2014 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps tá je milená :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ,z dovolením,či bez ukladám :grinning: :wink:
5. dec 2014 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dnesna pre manzela do prace- vianocný vecierok policajtov.... námet nie môj, ale popri práci ešte aj vymýšľať by ma zabilo úplne, manžel bol spokojný, :wink:
5. dec 2014 o 19:22  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (40)
Ahojte,prikladám moje 2 tortuše a zasa FROZEN,dúfam,že ich v blízkej budúcnosti budem robiť 10 :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,lebo keď niečo vybehne ,tak potom dokola to isté.A pozadie zasa krivé,ale ja už neviem čo dávať aby sa to nebolo pokrčené.Vy ako riešite pozadia?
5. dec 2014 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (45)
5. dec 2014 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
tak pridávam tortičky a tortu na stužkovú ... bolo ich 24 :grinning: každá je oganážovaná :grinning: :grinning: včera ráno o osmej som začala ganážovať ,o piatej poobede som končila poslednu tortičku do finalnej podoby ..a večer ešte tortu som robila k nim :grinning: :grinning: len ja truba som si chcela uľahčiť prácu ,lebo vlani som každu jednu plnila zvlášť a to bola piplačka ,tak som teraz naplnila cele platy a vykrajovala som tortičky ,no ale zase je z toho toľko odpadu ,že asi začnem robiť 3D torty aby som to zužitkovala na punčovinu :grinning: :grinning: uprimne, som rada že to mám za sebou :wink: ešte jedna na zajtra sa chladí bo som ju nemala kam dať ,tak som plnila až dnes po práci :wink:
5. dec 2014 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (41)
@mamina1978 @lamps @jakelina @chvapilu nádherné tortičky :slight_smile:)))
5. dec 2014 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
5. dec 2014 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Zenyyyyyyyyyyyyyy prosim vas dajte inspiraciu ake poziarnicke torty ste robili, poziarnicke auto plus nejakeho pekneho vydareneho poziarnika, na buduci tyzden ma caka a nic na nete sa mi nepaci.... :unamused:
5. dec 2014 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jorsulova ja som robila dvakrát, boli takmer rovnaké, ale požiarnika si budeš musieť domyslieť :wink:
5. dec 2014 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (26)
@lamps dakujem velmi pekne za inspiraciu, krasne su
5. dec 2014 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
kočky, prosím poraďte... v poslednej dobe sa mi robia na tortách "bruchá", už som z toho zúfalá. Ako sa im vyhnúť???
5. dec 2014 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evicaka ako to myslíš, že bruchá? torta sa ti "zaguľatí" z boku?
5. dec 2014 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps presne to mám na mysli...
5. dec 2014 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evicaka mne sa to stalo vtedy, keď som tortu naplnila a hneď som ju išla opatlávať. Teraz to robím tak, že tortu naplním, zaťažím a dám ju stuhnúť do chladničky. Potom ju vytiahnem, čajovou lyžičkou oškrabem prebytočnú plnku, ktorá sa trošku vytlačí a až potom ju opatlám
5. dec 2014 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps ďakujem... stáva sa mi to iba v poslednej dobe, aj korpusy mám akési jemnučké. Každopádne ďakujem za radu a určite to skúsim urobiť tak ako ty :slight_smile:
5. dec 2014 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@evicaka mne sa to osvedčilo, lebo keď bola plnka izbovej teploty a ja som tortu obmaslovávala a popritláčala na vrch tak tiež bola bruškatá
5. dec 2014 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mimcak sranda pouzili sme rovnaky komentar ale kazda inej uzivatelke :slight_smile:
5. dec 2014 o 23:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blahowoman natri ju riadne gelom,celúúú a prilož na poťah určite bude držať,to je jedno či na vrch alebo z boku.Určite bude držať,len gel nanášaj rovnomerne na celú oblátku.
6. dec 2014 o 07:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mojmacik ha-ha všimla som si to tiež ,ked som dočítavala dalej. :dizzy_face: :dizzy_face:
6. dec 2014 o 07:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Tak prikladám foto mojej poslednej v tomto roku. A môžem sa konečne začať venovať poriadne deťom a vypekať na Vianoce :slight_smile:
6. dec 2014 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (41)
chvalim chvalim kazdu jednu :dizzy_face:
@adrika202 ty si si riadne makla, fakt klobuk dolu :sunglasses:
@lamps A :sunglasses: ndrejka teba uz ani chvalit netreba...ze? :grinning: :grinning:
ale neda sa, musiiiim :sweat_smile: aj tu teda pisem...rozkosnaaaaaaaaaaaaaa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. dec 2014 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
pridávam ešte jednu ,podla predlohy a nič tam nechcela pani meniť ,som tam chcela zakomponovať nejak mikulašsku temu no neuspešne :slight_smile: nechapem ale na foto vyzera torta ako fest kriva :grinning: :grinning: a pri tom je vodovahou robena a krasne rovna :grinning: :grinning:
6. dec 2014 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (42)
@adrika202 dort je krásný a to se ti zdá, že je křivá, to dělá ten plot. Já vidím krásné hrany
6. dec 2014 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka :grinning: :grinning: :grinning: a ty, ako pani učiteľka nevieš, že pochvala robí s deťmi zázraky? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ja sa teším veeeeeeeeeeeeeeľmi, veľmi a aj vďaka tvojej pochvale mám krajší deň. Snažila som sa, aby bola tortička milá, bola určená pre 8-ročné dievčatko, mala som trocha bobky z toho, ako ustojí ten kvietok prevoz autom. Normálne sa mi snívalo, že celý kvet zvädol :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:.
Všetkým sladučkým žienkam želám krásny Mikulášsky deň, ja som pred 7 rokmi dostala ten najkrajší mikulášsky balíček - našu Veronku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. dec 2014 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
ahoj mám dělat dort s kombajnem ,ale né 3d prosím máte někdo postup?Já se dívala a skoro všude je celý z korpusu.Děkuju
6. dec 2014 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ďalšia vikendovka za mnou :slight_smile: 1,5kg maličká tortička pre sesternicinho frajera, ktorý je stolár, tak si želali drevený hranol, hádam sa podobá :-P a žienky ďakujem pekne za všetky lajky, hreje to pri srdiečku :wink:
6. dec 2014 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (22)
@adrika202 vobec nevyzera krivo, to sa ti zdaaaa :slight_smile:

tak aj sem vam pridam moje tohtotyzdnovky :dizzy_face: a teraz ma caka asi najnarocnejsi vikend, uz nech je po nom :stuck_out_tongue_closed_eyes: teda nedela nech uz je :slight_smile: ma moj prvorodeny 4 rocky :dizzy_face:
@lamps vsetko najlepsie mikulasskemu balicku :dizzy_face:
6. dec 2014 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (43)
zadanie bolo pol žltá,pol modrá,na jednej psík a na druhej auto.Bála som sa tých farieb,ale myslím,že som to ustála :slight_smile:
6. dec 2014 o 12:54  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (26)
@sasettka máš je krásné, jak děláš ručičky Olafovi?? Jenom hmota nebo nějaký drátek
6. dec 2014 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok