• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

20. októbra 2017 
@maya30 ty si asi mimozemšťan,to sa dáááá? sú krásne a toooľko veľa že WAW
1. feb 2015 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@maya30 Majo, ja z tebe nechapu, jsi dortova bohyně! Za toho nahace klobouk dolu. Zkousela jsem jednou a je to tisickrat horsi nez potahovany dort. Obdivuji, ze jsi se do toho pustila!
1. feb 2015 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
1. feb 2015 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte sladulienky, tu sú moje tortušky
1. feb 2015 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (64)
Ahojte kocky.. Samé nádhere ste popridavali.. Pridávam aj ja svoje..
1. feb 2015 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (46)
Ahojte, peknu nedelu prajem, krasne torticky ste o5 porobili... ale @maya30 ty si to zabila :grinning: si nezmar! spala si vobec? :slight_smile:)) krasne kusky... ako vzdy :wink:
pridavam teda aj moje, neviem ci poznate dr. who, ci tardis, ci ako sa to vola, v zivote som o tom nepocula, ale teda vymodelovala som tu budku a mladi z toho boli uplne na vetvy :grinning: potom dalsia tiez speci zadanie od pani pre jej muza na 40tku, ktory je rybar, depesista a este aby sa tam objavila aj ich krasna rodinka - maju 4dcery :slight_smile:
1. feb 2015 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (53)
@florentina katuska dala som sa na to lebo som nevedela do coho idem :sweat_smile: fakt si myslim ze ta jedna kyticka sa im vytrhla aj s korpusom, cely den na to myslim...ale verim ze aspon chutovo boli spokojni

@sasettka tu budku poznam, podarila sa ti dokonale :slight_smile: a cas na spanok sice bol, ale ja som stresmen, tak som robila paniku aj ked som v pohode stihala :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@jakelina @sikag baby obe plnky odskusane, dakujem za receptiky, obidve sa vydarili, na moj udiv aj ked tam slo dost stavy tak nezredli, zaradim ich do repertoaru :slight_smile:
1. feb 2015 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lamps prekrásne tortičky
@jenie123 krásne tortičky
@sasettka všetky tortičky sú nádherné
1. feb 2015 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@lamps
@maya30 mne sa tie nahe torty tak pacia, ale teda teraz som zistila, ze ukazu ovela krajsie tie, ktore maju kontrastnu plnku(myslim svetly korpus tmava plnka a opacne)..budem mat narodeniny, asi to vyskusam, uz len dufat, ze to rodina oceni a nebudu na mna kukat, ze preco je nedokoncena..este otazka: treba robit na poslednu chvilu aby korpus nevyschol alebo je mozne aj den dopredu?
1. feb 2015 o 16:34  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Krásne tortičky dievčence :slight_smile: ako vždy. @maya30 no klobúk dole ako toto všetko zvladas? Ja som rada keď spravím jednu pri mojom krpcovi.
1. feb 2015 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (45)
@maya30 nadherne torty ako stale. Prosim ta, ta tvar minie je zapichnuta do torty spajdlami a zo zadu je biela ci cierna?
1. feb 2015 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@timuss ďakujem :dizzy_face: ja som korpus piekla deň dopredu a obmazala som ju plnkou, vôbec nebola obschnutá
1. feb 2015 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps uzasne, nadherne diela. Ta s ruzami je len omasovana?
1. feb 2015 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte žienky, dávno som sem nič nepridavala, teraz som robila tieto obe na dnes, mimon bol pre brata, ktorý je zaťažený na túto rozprávku, coca-colu a autá, tak som to dala takto dokopy a druhá bola pre maminu mojej skoro švagrinej, punčová :blush:
1. feb 2015 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (28)
@maya30 to jsem ráda, že se krém povedl a moc chválím dortíky. :wink:
1. feb 2015 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Babulky, neviete mi poradit daku oskusanu kokosovu plnku? Robili ste u s olekokosovym ak ano ako? Dakujeeeeem
1. feb 2015 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
torta pre našu Emku...
1. feb 2015 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (35)
@maya30 a kolko si dala nakoniec tych limetiek na 1 mascarpone? 2?
1. feb 2015 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maya30 majka neskutocna praca!!! neviem ktoru skor chvalit. ten nahac sa ti uzasne podaril, krasa. a diky za tip so zivymi kvetmi, lebo ja som tiez chcela dat modelovane a bala som sa toho... jedna ma caka na maj :slight_smile:
no a ta anna z ladoveho kralovstva - bomba tvaricka, uz ti to ide dokonale! vsetky krasne! a tie napady, to je uplne uzasne kde beries inspi :slight_smile:
1. feb 2015 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@maya30 a este som zabudla :grinning: :grinning: ta stvorcekovana minecraft boze! to je nocna mora, no a ta minie :slight_smile: tu si objednavam, presne taku by som chcela pre malu :slight_smile: tak si zapis na februar :wink:
1. feb 2015 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@abriela ďakujem, tá "holá" tortuša je potretá jogurtovým krémom
1. feb 2015 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@maya30 perfektna je ta torta klobuk dolu :wink:
1. feb 2015 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
KRASNE TORTICKY pribudli ste sikovnice :grinning:
1. feb 2015 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte sladkéžienky.....snád aj po roku pridávam foto jednej tortičky, ale to hlavne preto, aby som sa poďakovala aj takto verejne mojej guru @pristela Dakujem za rady!!!! pre vysvetlenie ostatným- robila som prvý krát ľaliu....snáď na prvý krát ,,ujde" :sweat_smile: ,,,,,moja, dakujem moc! si super a aj ja teba :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. feb 2015 o 22:11  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (37)
Kočky, veľmi prosím, nejakú inšpi na tortičku pre dvoch oslávencov (otec 50 a dcéra 25). Malo by to byť niečo moderné a mňa zatiaľ nič neoslovilo... budem véééľmi vďačná. Ďakujem
2. feb 2015 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babenky prosim poradte mi som zaciatocnik a chcem zacat robit klasicke torty bez marcipanu a chcela by som dat navrch cokoladu a ako to mam urobit aby sa mi nerozliala po celej torte ale iba navrchu?Aka cokolada je najvhodnejsia?Ako robite ze ten marcipan je na tej torte tak krasne hladky a leskly?
2. feb 2015 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prosím vás Topoľčianky neviete ešte o nejakej predajni v blízkosti,kde by sa dal kúpiť fondán. Lebo Cukrárske potreby presťahovali do Nitry. Ďakujem
2. feb 2015 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenox7386 v TO je tortickovo
2. feb 2015 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenox7386 jj, Tortičkovo pri Kauflande.....v OC Mikado.....
2. feb 2015 o 16:29  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps kraaaasne torticky
@sasettka supis :slight_smile: neviem sice o com to je ale pekna praca :slight_smile:
@maya30 a ake kremy si nakoniec pouzila? teraz sa zacinam toho nahaca bat :slight_smile: rozmyslam ze zive kvety mozu byt este horsie lebo casto krat su este tazsie ako modelovanie ci? mna cakaju zlte tulipany totiz....

....ja tento tyzden nie a nie stiahnut fotky, mozno sa vecer zadari :slight_smile:
2. feb 2015 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok