• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@michaela3011 haha ze 34 velke, to ja len snivat mozem a ked mam stres tak este priberiem lebo furt nieco tlacim, ja priberam uz aj z toho, ze myslim na jedlo :grinning: ale teraz som uz skoro rok na Weight Watchers a mam 12 kg dole
5. feb 2015 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lokalistin posli mi teda par kileciek ak sa ich potrebujes zbavit :wink: :sweat_smile: :grinning: adresu mas :grinning:

som robila ten cokomantinel :rolling_eyes: kocky ako??? ako to robite??? myslela som si, ze som si to nastudovala... no dako to malo komicky priebeh a cokoladu som mala asi vsade... ako sa mi dostala na lakte, tak to netusim :grinning: potom jasne, ze sa mi cokomantinel vobec nepodaril a diery som maskovala cokoladou :grinning: no hovorim si, ze na prvy krat som to spravila celkom slusne :sweat_smile: a s cokoladou budem kamaratka asi iba vtedy ak s nou nebudem pracovat :grinning: teda okrem cokokremu.... tam patri :dizzy_face:
obdivujem kazdu jednu z vas, ktora robi cokomantinely :sunglasses: mozno to este niekedy vyskusam... ale az ked zabudnem na tuto skusenost :grinning: zas sa nedoplatim u kadernicky za farbu na vlasy :grinning:
5. feb 2015 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
5. feb 2015 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Babule, tmavu coko mam ako tak zvladnutu, ale s bielou strasny problem. Ked to nahrejem nad parou, ostane mi z toho nieco ako hrudkovy tvaroh. Aku coko pouzivate, myslim bielu. A ako s nou robite, aby bola tekuta. Strasne moc dakujem za rady
5. feb 2015 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (28)
moja prva s cokomantinelom :sweat_smile: je teda co zlepsovat... alebo sa radsej tomu vyhybat :grinning:
torticka je malicka, pre priatelovu babku a dedka ku kave, obidvaja mali nedavno narodeniny :dizzy_face:
5. feb 2015 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (33)
@katka26021974 neviem, ze ci ti to pomoze, no ja si vzdy cokoladu nakrajam uplne na jemnulinko aby sa rychlejsie roztopila a nepripalila sa mi... topim to nad parou na slabsom a dlhsie... sem tam to premiesam
5. feb 2015 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@michaela3011 dakujem Miska. No ta biela je fakt hnusna. Budem skusat aj dalej
5. feb 2015 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka26021974 este ti mozem poradit zbehnut do TESCO a tam mavali bielu cokoladu take male dukatiky, ta je uplne najvhodnejsia na topenie... byvalo to medzi vecami na pecenie... no uz vyse roka nebyvam na Slovensku :confused: tak neviem ci sa daco pomenilo... drzim ti palce :wink:
5. feb 2015 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@michaela3011 Miska, mala som prave tie dukatiky a zle sa mi s tym robilo. A ty si robila cokomantinel na krajke?
5. feb 2015 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka26021974 tak potom asi roztapat pomalsie a dlhsie... pamätam si, ze moji rodicia nechavali cokoladu topit cele hodiny ked zdobili cajove pecivo... plus pridavali olej... a cokolade sa nic nestalo
presne tak Katka, na krajke som robila ten cokomantinel... povodne som chcela skusit cokotransfer, no to mam este stale bobky :grinning: no na valentina spravim priatelovi mini torticku a skusim ten cokotransfer pouzit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. feb 2015 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katka26021974 s bielou sa robi tazsie , ja ked uz musim bielu tak do nej uz ziaden tuk ani olej nedavam , bo vsak ona je sama o sebe len tuk :sweat_smile: no a ked roztapas coko nad parou ta voda pod nou by sa nemala varit/ bublat/ mala by si ju roztapat pomalicky za staleho miesania /to iste je aj s tmavou coko/ ked budes takto robit neurobia sa ti hrudky isto
5. feb 2015 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@michaela3011 tak s transferom neviem robit, skusala som, ale som to dodr....kala.
@pristela asi v tom moze byt problem, ze mi vrela voda. Na buduce skusim ako ste mi poradili. Radsej dlhsie a pomalsie. Velmi pekne dakujem za rady
5. feb 2015 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@michaela3011 robila si so silikonkou ci papier? ak papier kde kupujes nestrihany? u nas vsade len strihany
5. feb 2015 o 23:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@michaela3011 aha akurat kukam-silikonka, sak je super, co chces?
5. feb 2015 o 23:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tento týždeň dobojované :slight_smile:
5. feb 2015 o 23:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (37)
@lokalistin hej hej silikonka... ze co chcem??? :grinning: menej sedivych vlasov a menej trapenia pri tom :grinning: ja kupujem papier na pecenie iba v Kauflande... uz na Slovensku len tam som kupovala... je v celku, 20metrov a dobra cena... urcite pozri tam :wink:
6. feb 2015 o 00:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nika266 pekny neskory vecer prajem :grinning: to strieborne na dvojposchodke a tie obrucky, to je jedle??? :confused: :sweat_smile: vidim to velmi casto pouzivane na tortach :slight_smile: a pri porcovani sa to dava prec ci normalne sa aj s tym naporcuje torta??? :sweat_smile: dakujeeeem :grinning:
6. feb 2015 o 01:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lokalistin pohrala som sa s fotkami :grinning: tu to mozno lepsie uvidis, ked si rozkliknes obrazok :grinning:
inak rozmyslam, ze po zmene prace zacnem verejne s tortami... nedavno bol dost velky ohlas... tak ma to naivne nakoplo :sweat_smile: :grinning: jedna kocka zhanala tortu na online flohmarkt stranke, tak som jej ponukla aby si pozrela moj fotoalbum... napisala som to verejne... cely den mi pipal mobil s upozorneniami co mi veeeela ludi pisalo za tortu... vobec im neprekazalo, ze nemam ausbildung... na to som ich ako prve upozornila :grinning: a napadlo ma, zeby sme si mohli takuto stranku spravit vsetky amaterske cukrarky co zijeme v Nemecku :grinning: akoze spolocnu stranku :grinning: byvame dost daleko od seba, tak by sme to mali ako rozne pracoviska/prevadzky :grinning: bolo by to pestrejsie :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: mala by som asi ist spat :grinning: blbosti ma napadaju :grinning: a mozno nie :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
6. feb 2015 o 01:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (34)
caute babulky, tak konecne po tyzdni zas jedna...Ako vycvicit draka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
uplne moja tema :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: ale bolo to kolegynkinej vnucke, tak sa nedalo odmietnut :wink:
6. feb 2015 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (44)
@michaela3011 cau,je to nejedle
6. feb 2015 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@michaela3011 na akej stranke si to bola?
6. feb 2015 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ked Frozen tak na snehu :grinning:
6. feb 2015 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (22)
@nika266 je krááásna ta s ružami
6. feb 2015 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
6. feb 2015 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (28)
@lokalistin na fb online flohmarkt leipzig
6. feb 2015 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, ja som sa 2 dni serkala s Lego friends, sesternica chcela pre dcéru..:
6. feb 2015 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (41)
@cat ale stoji za to :wink:
6. feb 2015 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@abriela ďakujem :slight_smile:
6. feb 2015 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
za január boli našťastie len 2
6. feb 2015 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (31)
nachystané na zajtra na odovzdanie, super pocit, keď je všetko hotové, kuchyňa uprataná, ale chrbtica bolí statočne, pomôže už iba tabletka. A aby toho nebolo málo, ešte som piekla pre kámošku citronové rezy a broskynky
6. feb 2015 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (38)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok