• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@pristela Ty Dora ved ja jak super žena strážim deti sestre všetci robia jak žeraví chaos panika ved rozumíš všecko čítam ale nekedy len jedným okom ale doboska sa vydarila dakujeeeeeeem a okres TO sa tiež hlási na kávu ak ste už na nej neboli :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ved ja mam na čítanie čas len v robote a ked ma zbadá šéf tak.... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
24. aug 2015 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sikag ďakujem,sú nádherné:slight_smile:
24. aug 2015 o 12:57  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stebota heh, sa nevyhovaraj , ta poznam, flakas ma, skoro celu noc som nespala co ma to trapilo, no do placu mi bolo , co ti budem pisat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
24. aug 2015 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@sikag zlatko vobec mi to nevadi , ja tie like moc nepocitam :grinning: :grinning: :grinning: len si zapisujem tutoky na nastenku kto mi dal a kto nie !!! :angry: :angry: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. aug 2015 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
24. aug 2015 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (28)
@pristela ty si šiilenaaaa. Neskutocne tortuse. Som tu dlhšie nebola. Náhodou som otvorila akurat na tvojich tortach zalapala po dychu a zasa to tu pekne zavrem :grinning:
Docitav a opacitkujem cez víkend. Terazky net kedy.
Hej a baby z okolia TO, to su mi spôsoby - my z okresu BA nepotrebujeme kafco? :angry:
24. aug 2015 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@antenka1 ja urcite potrebujem kafco :slight_smile: len som volna asi az druhy sept tyzden :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@pristela ved ja si pamatam ze si zapisujes kto ti dal like :stuck_out_tongue_closed_eyes: , preto som ti aj pisala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. aug 2015 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
neviete mi prosím poradiť, kde by som našla fotopostup na marcipánové postavičky -nevesta, ženích a malá 2. ročná - dcérka? mám takúto požiadavku na svadobnú tortu a neviem čo s tým. Vopred ďakujem za pomoc
ančovička
25. aug 2015 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sikag silviiiii tak dajme kafco. Mne ide maly do školy a som z toho v miernom strese :slight_smile: takže ten druhý tyzden by bol celkom fajn :wink:
25. aug 2015 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zdravím Vás, všetky šikulky, opäť ste krásne napiekli.... ja len tak pomenej cez leto, ale aby som nevyšla z cviku tak aspoň jednu :slight_smile:
25. aug 2015 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (33)
Prosim vas aka hmota ide do tejto formičky smart či magic dekor
25. aug 2015 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
26. aug 2015 o 06:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
26. aug 2015 o 06:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (24)
@antenka1 aj mne ide mala do skoly, tak si potom piseme, len sa mi prosim pripomen, lebo ja trosku zacinam zabudat :grinning: :grinning: :grinning:
26. aug 2015 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka aj ty sa pridas na kafco? druhy sept tyzden
26. aug 2015 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby okolie topolcian, pockame aky datum na stretko si daju velkomestske :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: a dame pak aj my ten termin, mame to bez rozmyslania a hladania :grinning: :grinning:
26. aug 2015 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pristela ked Nika písala že až po 6.9. tak asi potom nie?Mne to je jedno pokial je to poobede kôli robote :wink:
26. aug 2015 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@nika266 tie orchidei ktore robievaš to mas vykrajovačku klasika alebo tú veľkú ani som nevedela že sú 2 rozmery diki :slight_smile: :wink:
26. aug 2015 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stebota :grinning: :grinning: :grinning: jako ja som debil z matiky :grinning: :grinning: ale druhy septembrovy tyzden si myslim ze uz je po 6.9. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. aug 2015 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
este vam sem pridam dnesnu, je to vlastne troj poschodova torta / 10kg/ ze k meninam :dizzy_face:
26. aug 2015 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (41)
nedavno som piela 3 torty na svadbu a nebola som velmi nadsena nevestinym vyberom stojana, ale nakoniec po zhladnuti ich svadobnych fotiek, som bola az milo prekvapena vyslednym efektom. Co poviete?!
26. aug 2015 o 11:59  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (28)
@pristela sak zas to čítam po dvoch riadkoch booooože :grinning: :grinning: :grinning:
26. aug 2015 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela Aj ja chcem také meniny :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
26. aug 2015 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@peciemslaskou obkukam tu tvoju tortičku mašinka Tomáš nemusím nič vymyšlať pre synovca ak ti to nevadí :unamused:
26. aug 2015 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stebota žilkovač a formička ktoru pouzivam
26. aug 2015 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@stebota ,veru nevadí,nech sa darí
26. aug 2015 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nika266 podľa mňa hmota na krajky-magic dekor.
26. aug 2015 o 14:21  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sikag no ak budem moct tak jasneee, len neviemmkde , kto, co a ako :confused: :sunglasses: :sunglasses: teda kam strcim dzeci, aky presne datum, bo mame tam aj rodinnu oslavu v plane...aj predlzeny vikend toho 12.-15. 9. tu nebudem :confounded: ...tak kedy presne :confused: :wink:
26. aug 2015 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahoojte.prosim vas,neviete mi niektora poradit jednoduchu tortu pre ročne dievcatko ?nejaky osvedceny korpus aj plnku?? dakujem velmi pekne :slight_smile:
26. aug 2015 o 21:17  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
26. aug 2015 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok