• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@pristela ahoj opytam sa aj teba ako si robila ten coko cipkovy mantinel :wink: dakujem..nepeciem sice torty casto ale rada by som vyskusala :slight_smile:
21. sep 2015 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lokalistin Zlatko , ani sa nemusiiii, on sa pusti pri peceni, skus na buduce :wink: ja hladala dlho nejake nie suche muffiny, bo to taketo rychlovky a bez dlheho slahania ja milujem :grinning:
21. sep 2015 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinuskaha och, no ....nuz ....tak v rychlosti, cokoladu rozpustis spolu s cerou / pomer davam od oka tak v tom neporadim :(/ rozpustene nalejes na silikonovu formu/krajku , nechas trosku zatuhnut nie uplne len aby cokolada zo silikonky nestekala ked ju chytis do ruky, no a pricapis na tortu, das do chladnicky aj spolu s tou pricapnutou silikonkou, ked coko uplne stuhne silikonku strhnes dolu :wink:
21. sep 2015 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mysiatkoo @antenka ved ja to stale vravim...dajme stretko, kym su deti v skolke...len nie ja :grinning: :sunglasses:
ale ak to viem dopredu, tak ja ak mam ranny, tak o jednej niekde viem byt a potom si pre deti pridem...cize ja v tyzdni ano, ale len ked mam rannu :wink: robim do pol jednej a potom som vam k dispozicii :wink:
21. sep 2015 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sikag my mame vikend hodyyyyyy :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :frowning2: uz sme sa babke slubili :frowning2: :unamused:

ale ako som uz pisala babam...ja aj v tyzdni, ale len o jednej do cca tretej je super time pre mna :wink:
21. sep 2015 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela no teda a ja scalovku na ruke co som tou metlickou slahala jak trubka, no ale som s nimi zatim spokojna-rychle, lacne a chutne, dufam, ze budu zajtra este mnam a nebudem ani vymyslat a co davas pod potah?chcela som nutellu ale krpec dostava z kakaa exzem ci co
21. sep 2015 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka mne o jednej vyhovuje, a aj @mysiatkoo by to stiahla domov :wink: @grasie @antenka1
tak ja sa dam rychlo dokopy, lebo ma skosila viroza :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale ten buduci tyzden to mam uplne zabity....
21. sep 2015 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@grasie woooow...tak teraz akože mi padla sáááánka...ale komplet...to je neskutočná krása,talent,kreativita..dokázala by som sa pozerať na ďalších 20 a neomrzeli by... :wink:
21. sep 2015 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, neviete mi poradit? chcem spravit dcere tentokrat nie potahovanu, ale len kremovu tortu na vrchu s ovocim.... dcera si taku žela pre zmenu...

pytala som sa baby, co take robi, ze cim to potiera, lebo to ma take pekne a biele. a povedala, ze mascarpone a cream cheesy ..+ este nejake ingrediencie, ktore ale nepovie.. maslo v tom ale nie je....

poradite, co do toho este dat, aby torta vyzerala dobre aj chutovo a netiekla? do toho cream cheesy som vygooglila, ze ide lucina, alebo nieco take, ako philadelphia... ale co este teda?
nieco taketo chcem....
21. sep 2015 o 19:37  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@lokalistin pod potah nedavam nic :grinning: len to kolecko potahovky potriem vodou a tak prilepim na cesto
21. sep 2015 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela Žanet ak môžem aj ja otravovať kvôli muffinkám... Koľko minút a koľko stupňov? Práve som ich dokončila, ale tiež sa niekde stala chyba :grinning: Boli trochu nízke, chuťovo však dobré. Moc ďakujem :slight_smile:
21. sep 2015 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela ty si dabel...ufff az ma husiu kozu ked som zbadala tie keksiky a ostatne veci
:grinning: :grinning: :grinning:
21. sep 2015 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sikag @pipka @mysiatkoo @grasie kočeny huraa, tak máme hodinu. O jednej! Jani ty mas prednostne právo vybrať týždeň. A Silvi ty mas prednostne právo v tom tyzdni vybrat den. A my - ja, myska a tanicka my mame pravo si to už zariadit tak, aby sme sa dostavili :grinning: :grinning: :grinning:
21. sep 2015 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
ahojte, mozem mat taku (mozno hlupu) otazku - aky je rozdiel medzi mufin a cupcaky?
21. sep 2015 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sticker pisala tam pri recepte 180 a 20 minut
21. sep 2015 o 23:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@michaela3011 zlato ja mam ten stencil, mozem ti potom pozicat, ak chces
21. sep 2015 o 23:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela
@dush inac ja mam jeden recept na cupcake ale s javorovym sirupom, pre mna fenomenalne, ale detom by asi moc nechutili a Zanet pamätas este, co povedal tvoj Kubko na moje marcipanove muffiny? Ze najhorsie co jedol :stuck_out_tongue_winking_eye:
22. sep 2015 o 00:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...u mňa jedna zabudnutá z augusta...práve v najhorších horkách si suseda zmyslela...snaha o kvetinu,samozrejme,nedrôtikovanú...bola tam ešte jedna rada lupeňov,ale nejak sa mi polámala ...nuž,možno raz :grinning: Hlavne,že chutila :grinning:
22. sep 2015 o 01:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (17)
@lokalistin Ježiš jasné!!! No slepá som!!!!! Prečítala som suroviny a tie ostatné čísla sa mi stratili :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
22. sep 2015 o 06:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
po abnormálnych vašich nádherááááách jedna moja obyčajná :slight_smile: ten košík som robila prvý krát.
22. sep 2015 o 07:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (21)
@denisak77 kde si zohnala tie zlaté obrúčky su parádne ako ozajstné diki
22. sep 2015 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sticker noo, tak ako pisala Zanet :wink: ale ja aj okom mrkam a saham na ne ci su ,teda hlavne tie vanilkove kukam ze nech su trosku do ruzova hore pripecene :wink: no ako som pisala, muffiny sa nesmu dlho piect bo zrovna aj tym sa vysusuju :wink:
22. sep 2015 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stebota zeny blavacky maju stretko a my kde sme ?????? Vsak Nika uz zarezava a snad uz aj vyzdravieva som tu nieco zachytila , ty si taka rozhodna zena ze zvladnes dat nas dokopy :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: donesiem ti za to chhhhoralku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. sep 2015 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stebota asi ti neporadím.Mám ich už dávnejšie a ja som ich ani nekupovala,dostala som ich ako darček z nákup,ale neviem v ktorom obchodíku to bolo.
22. sep 2015 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sikag @antenka @mysiatkoo @grasie nooo super...vidite ze sa dohodneme :grinning: :sunglasses:
takzeeee ja mam ranny teraz...ale uz to tu mam besne, takze ob tyzden :wink: teda v case od 5. do 9.10. tam akurat stvrtok 8.10. nemozem, tam mame logopediu...ale inak je mi jedno ktory den, mozem hocikedy o tej jednej do tej tretej :dizzy_face: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
22. sep 2015 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katarina51 se ti supr povedla :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
22. sep 2015 o 14:23  •  9 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sikag @pipka @mysiatkoo @grasie baby supeer. To je ale posun :slight_smile: :slight_smile:. Silvi si na rade :wink:
A pozor topolciancanky nas dohanaju :grinning: :wink:
22. sep 2015 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte prosim nemate niektora postup na modelovane jednoduche auticka na tortu?dakujem
22. sep 2015 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka @sikag @antenka @mysiatkoo juuuj tu sa plánuje vo veľkom :sweat_smile: ale ja môžem len tento a budúci týždeň max do stredy, potom už ee :cry: bo nastupujem do novej práce
22. sep 2015 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stebota dovolim si odpovedat na margo obrucok...aj ja mam take na torte len strieborne ...a maju ich http://toptorticka.sk/category.php?id_category=135
22. sep 2015 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok