• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

K narodeninam pre manželika sladka aj slana...snaha sa ceni :slight_smile:
4. jan 2016 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tortičky
4. jan 2016 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (12)
Aaaa slana torticka...moja prva
4. jan 2016 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
4. jan 2016 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@kukulka1 zelatinu tu v prasku teda? nechat napucat a potom natierat,namacat? :slight_smile: ci
4. jan 2016 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stebota no u mna nespominali ze by chceli duty :grinning: som duta z toho teraz ja, ale dufam, ze nejak zvladnem a nedobabrem to, dakujem :wink:
4. jan 2016 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzana92101 tak som si to nejak aj predstavovala ze budem robit, len mam bobky z tej striesky trosku :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale vsetko je raz po prvy raz :grinning: dakujem
4. jan 2016 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dzejnus ved neboj ked mas tu striešku plnu to sa ti bude dobre robiť ten domček ak ide navrch nebude velký neboj bude to držať ešte budeš na to hrdá :dizzy_face:
5. jan 2016 o 07:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Upozornenie
Používateľ je nedôveryhodný. Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o účet vytvorený za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od humka2.
@cloviecik77 ta musela chutit vyborne :slight_smile:
5. jan 2016 o 08:42  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dzejnus ,áno ja používam práškovú želatínu,nechám ju napučať a dolejem ju vodou trochu tak odoka a ešte ju v mikrovl. zahrejem aby sa rozpustila úpne do hladka,až je moc horúca,nechám trochu vychladnúť a štetcom natieram ovocie.
5. jan 2016 o 14:25  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dzejnus a tú striešku by som robila tak ako ti poradila Zuzana92101
5. jan 2016 o 14:30  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Tu su moje dnešné :slight_smile:
5. jan 2016 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (27)
Prvá tohtoročná:slight_smile:
6. jan 2016 o 08:19  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (30)
@sollange ta je roztomilá :wink:
6. jan 2016 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Babenky, došiel mi smartflex na ruže a súrne potrebujem ešte nejaké vyrobiť, čo by ste mi radili, z čoho????
6. jan 2016 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina ďakujem krásne,trošku som sa inšpirovala malou verziou od @sasettky :slight_smile:
6. jan 2016 o 12:34  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@humka2 tak pre nas domka :slight_smile:
6. jan 2016 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj můj první letošní , a moc mi bavil.Krásný den
7. jan 2016 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (31)
Ahojte...moja prva tohtorocna torticka.
Dlho som tu nebola, idem si Vas popozerat :wink:
7. jan 2016 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (23)
@ejkula nadherne torty, ta ovocna je top. Mozem sa opytat, je potahovana, alebo len nejaky krem,slahacka? Potah sa neroztopi pod tym ovocim? Janka
7. jan 2016 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte sladulienky, pridávam tortušku a želám Vám krásny deň
8. jan 2016 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (39)
Upozornenie
Používateľ je nedôveryhodný. Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o účet vytvorený za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od brcka252.
ako to viete tu tortu tak pekne vyzdobit?ja by som nato nervy asi nemala :grinning:
8. jan 2016 o 11:40  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps milučkááá :sweat_smile:
8. jan 2016 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Upozornenie
Používateľ je nedôveryhodný. Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o účet vytvorený za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od evulik858.
@brcka252 maju nato talent a dar :slight_smile:
8. jan 2016 o 12:14  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evulik858
@brcka252 a niekedy staci vyskusat a mozno to poooojde....ako napr. jaaaa aj ked jasneeee, ze sa tu na niektore tiez nechytaaaaam a ani nepeciem vo "velkom" ale povodne som chcela len pre svoje decka,co teda od ich 3 rokov aj robim...lebo 3 torty naraz niekomu zaplatit ufff...nuz a zapacili sa aj inym a tak z casu nas upeciem aj niekomu inemu :slight_smile: ...a keed vam niekto povie,ze tie vase torty maju dušu..to potesi...aj ked niesu tip top prenadherneee...asi taaaak...a btw kazdy mal tu svoju tortu "hroznu" :grinning:
8. jan 2016 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Upozornenie
Používateľ je nedôveryhodný. Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o účet vytvorený za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od klaudusik7.
@mojmaci pekne si to napisala :slight_smile:
8. jan 2016 o 14:30  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dzejnus ja si viem predstaviť tiež, že by som to takto natrala pipingelom
8. jan 2016 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lamps Nádherná tortička :dizzy_face:
Ja som dokončila moje prvé dve tohtoročné. Ale normálne sa mi veľmi ťažko rozbiehalo :unamused:
8. jan 2016 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (29)
@kasiopeja01 Ďakujem za pochvalu, Janka. Predpokladám, že tú ovocnú myslíš tú trojposchodovú. Áno tá bola poťahovaná. Ovocie pokiaľ má šupku a nepúšťa šťavu, tak marcipán nerozpustí. Ale je pravda, tie maliny robili problémy, no všetko vydržalo. Lepila som ovocie pipingelom a ten trochu ochránil tortu :grinning: .
8. jan 2016 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte moja vikendovka
8. jan 2016 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (27)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok