• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@mizulienka krásné růžičky, mě se nějak nedaří
@lussy23 @zlatat to je pejsek od anibas, já jsem ho jen dávala na ukázku
@broucek2 ta žirafka je suprová!
@zlatat pěkná tvářička
10. mar 2011 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zlatat ahaaaaa, no to je super tip! ja som napokon urobila len take ryhy,akoze vlasy :grinning: diky!!! :wink:
@broucek2 no to je prekrasna zirafka!!! strasne milucka! :dizzy_face:
10. mar 2011 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes som skusala robit MMF podla receptu od BohusaL kde sa pridava cera ale stale sa thmota lepi... predpokladam ze treba pridat cukor nie? alebo ceru? :confused: a zaroven som nasla super stranku na postupy, mozno ju uz poznate :wink:
http://www.kuharka.ru/talk/kladovka/kulina/6582.html
10. mar 2011 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
POMOOOOOC. :astonished: :astonished: :astonished: Pokušam sa urobiť mliečny marcipán podla receptu od vás a akosi sa mi to mrví.Nechce sa mi to spojit pekne do kopy.Treba viac vody alebo kde sa stala chyb??? :fearful: :fearful: :fearful: Dakujem
10. mar 2011 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte zienocky, nestiham akosi v poslednej dobe (nie som chobotnicka ako @alionuska :slight_smile: ) :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

minule sme sa bavili o zruseni kakaa v Lidli... bolo super a veru, co som kupila, tak vzdy stalo za prd... ale ostala som prekvapena, svokra mi doniesla toto kakao http://www.coopeuro.com/images/katalog/BIG/premium/kakao.jpg - robi v Jednote a dnes som ho pouzila... je skutocne farbou velmi podobne tomu z Lidla aj chutovo super.. tak mozno niekomu pomoze :slight_smile:

krasny den vsetkym :slight_smile:
10. mar 2011 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ada9557 - marcipan zo suseneho mlieka alebo z cukrikov?
10. mar 2011 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ada9557 teda asi z cukrikov, ked spominas vodu... ak mas doma este cukriky, tak skus roztopit a pridat... ak nie, tak neviem poradit, ja uz MMF nerobim... ale bude asi vela cukru... ja som cukor vzdy primiesavala postupne, nikdy mi hmota tolko cukru nevzala ako bolo v recepte... - a skus si mozno aj tu hmotu este nahriat a tak prepracovat :slight_smile:
10. mar 2011 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ada9557 jiste chybi voda :wink: kdyz jde o mlecny marcipan ....
10. mar 2011 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@broucek2 KRáSNA žIRAFKA =)
10. mar 2011 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fukylove so sušeného mlieka.
@hejdita Dakujem.Močila som si ruky a potom to už šlo.tak uvidíme čo s toho bude dalej. :grinning: :grinning: :grinning:
10. mar 2011 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@broucek2 jeeej krasna zirafka, dakujem za inspiraciu a super foto, dnes idem malemu robit zvieratka na safari tortu, tak sa mi to zide :wink:
10. mar 2011 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hejdita a ešte jedna prosba.čo s nepoužitým marcipánom.uskladniť ho?nestvrdne?alebo čo s ním.Dakujem
10. mar 2011 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fukylove aj ja som ho používala, bolo fajn, no už som ho v našejjednote dlhšie nevidela a potom som prešla na Kauflanďácke Grande - a je super, presne ako Lidlácke
10. mar 2011 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nadherne torticky zasa pribudli :slight_smile:
@mizulienka ta torticka je krasnucka na druhu tvoju tortu je uplne dokonala :dizzy_face:
10. mar 2011 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.Viete mi niekto poradit čo s marcipánom so sušeného mlieka ak som ho všetok nepoužila?Dá sa uskladniť alebo sa musí spracovat hned?Ked zatvrdne tak čo sním?Da sa ešte nejako použit a zmäkčiť :frowning2: ?Dakujem
10. mar 2011 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte holky , som tu dlho nebola :confounded: mala som a este mám toho hodne vela :frowning2: ale idem si vás poprezerat dozadu :wink:
a tu je moja posledna pre najstarsieho synatora :grinning: chcel draka, ale ked som od neho pytala nejaky obrazok-nula bodov :angry: pc mam v spalni takze robit podla neho nehrozilo, tlaciaren mam suchu, no prosto samá radosť , takze ospravedlnte jeho výzor, musel byt podla mojej fantazie :grinning: a možností
10. mar 2011 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi je zas ta fotosa mala tak skusim vacsiu :angry:
10. mar 2011 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela to je pekny to je ze srdce?
10. mar 2011 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pozeram ze aj tak mi to hodilo v malom :angry:

@beruska2x nie nieje to zo srdca ale z dvoch kruhových :wink: ale v pohode by mohlo byt aj srdce, len ja som nevedela ako bude vypadať :grinning:
10. mar 2011 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela krásna tortička :slight_smile:
10. mar 2011 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yamahafazer dakujem, ale od vas sa mam este vela co ucit :wink:
10. mar 2011 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky nenapadá vás ako alebo do čoho položiť babätko /z formicky/ na tortu? Inak ja robila prvy krat bábo so silikonovou formickou a úúúplne úžasná vec, jednoduchá, rýchla a krásna , som mala radosť akoby som ho porodila :grinning:
10. mar 2011 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela posielam ti par inspiracii ako dat to babo na tortu
10. mar 2011 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@fukylove ja to kakao mám tiež doma a je naozaj čierne. Ty s tým farbíš MMF? Ak áno, aká farba z toho vyjde? Všimla som si, že tu kočky spomínali to z LIDLa, ale nechápala som o čo ide keďže som ho nikdy nemala.
10. mar 2011 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yamahafazer jeeej dakujem , sladke sú :wink:
10. mar 2011 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj prosím nevíte některá - je nějaký rapidní rozdíl mezi smartflexem a formixem?????
10. mar 2011 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zdravim pridavam svoje prve tohtotyzdnove. Potahovana je podla prinesenych oblubenych plysacikov a tu coko som nepiekla ja ale moja birmovna ja som ju len zdobila

10. mar 2011 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 krásné obě. Ty postavičky jsou moc roztomilé
10. mar 2011 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 nadhera!!! a ta cokoladova vyzera neskutocne chutne!!! nadherne su obe!!!

tu je moja dnesna, mala som urobit okruhlu a na vrch cervene auticko,ale nejako mi pripomina toho Bleska z tej rozpravky,ale to nebol zamer.. :sweat_smile:
10. mar 2011 o 23:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlada111 - ja s MMf uz nerobim, dnes som ale prifarbovala Pastu Dama Top - lebo som chcela ciernu :slight_smile: a mala som rozne farebne zvysky... tak som k tomu pridala kakao, bolo to pekne hnede a potom som dala ciernu a "dociernila"... samotnym kakaom som ale este nefarbila :slight_smile:

@ada9557 - ja s tymto susenym som este nerobila - ale ak sa nemylim, ked si to das do sacku (aby sa tam nedostal vzduch) a do chladnicky, tak by to malo byt OK... si myslim... aspon nejaku dobu... ale nie som si ista... skor ti mozno poradia babulky, co s tymto marcipanom robia :slight_smile:
11. mar 2011 o 00:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok