• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

16. októbra 2017 
@bzucinka2 ďakujem :wink:
28. mar 2011 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sofi07
@anibas obe krasne a obom gratulujem :slight_smile:ste sikulky velikanske :slight_smile:
28. mar 2011 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sofi07 prosim prosim tu tvoju net adresu na stranky :slight_smile: vdaka :slight_smile:
28. mar 2011 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sofi07 děkuju za odpověď. Já jsem si udělala to tvoje těsto na perníky a mám tam teda přidat trochu mouky, když chci udělat tu mističku, aby mi to nesteklo??? Jenom nevím, jestli najdu něco, na čem to budu moci upéct. Papírovou krabičku nemám a skleněnou misku jenom velkou. :frowning2:
28. mar 2011 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tessa @anibas - prekrásne torty
@sofi07 - :astonished: :astonished: :astonished: nádhera!
28. mar 2011 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ďakujem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
a musím prezradiť na Sofi, že už min. 1x v takejto súťaži vyhrala :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: pred rokom na Valentína
28. mar 2011 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sofi07 @anibas, blahopřeji k takovému umístění, skvělé nápady, ale taky musím říct že bylo by těžké vybrat, všechny jou tam nádherné
28. mar 2011 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,

prepáčte, že tu tak často nechodím, ale celý minuý týždeň sme boli u mojich rodičov, samozrejme bez netu. Medzitým mi synátor znova ochorel, už 8 dní má teploty ... konečne dnes klesli, lebo ešte včera mal 39,6 - boli sme u Dr. a podľa krvných testov to vraj zatiaľ vyzerá na infekčnú mononukleózu - ach jo. :confounded:

Ale robila som jednu tortičku - pôvodne ju chceli úplne jednoduchú, iba s motýlikmi, no ja som im tam pridala Tweety-ho
28. mar 2011 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sofi07
@anibas gratulujem vám - obe tortičky sú prekrásne
28. mar 2011 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sofi07 parádne ružičky na drôtiku, vd ty to už vieeeš :slight_smile:
28. mar 2011 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas @sofi07 gratulujem k výhre ste moc šikovné @sofi07 to si sa musela riadne namakať pri tom zdobení asi to išlo aj zle ked si to nemohla zdobiť zvrchu ako medovníky
28. mar 2011 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zlatat syncekovi prajem skore uzdravenie, torticka je krasna :slight_smile:
28. mar 2011 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zlatat nadherna :slight_smile: ten tweety je krasny, ako zivy :wink:
28. mar 2011 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas a @sofi07 obom gratulujem, zasluzene vitazstva, torticky mate obidve krasne....skoda, ze tu nie je tlieskajuci smajlik...no proste nadherne diela.... :dizzy_face: :dizzy_face: :sunglasses:
28. mar 2011 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zlatat krasna torticka.... :slight_smile:
28. mar 2011 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alicc
@mizulienka
@nadulici ďakujem veľmi pekne, snažila som sa - je to môj prvý Tweety a ani som nevedela ako ho budem robiť, nejde mi na NB internet, tak ho nemôžem mať pri sebe v kuchyni, takže som si vytlačila obrázok a podľa neho modelovala a celkom to išlo :grinning:
28. mar 2011 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas to je úžasné, originálny nápad. Obdivujem...
28. mar 2011 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sofi07 po pozretí tvojej citujem môjho muža : Ty kokos tak to je brutal :grinning: . Gratulujem k zlatým ručičkám.
28. mar 2011 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte chcela by som poprosit o pomoc. :sweat_smile: tu niekde na týchto stránkach som videla recept,alebo link (už si presne nepamätám)na tortičku ktoru by som chcela urobiť ale už ju samozrejme nemôžem nájst. :angry: ide o okruhlu tortu ktorá bola vnutri plnená punčom.ten sa tam tak stáčal a po rozrezaní tortičky tam vznikli také pekné ružové pásy.dufam že to niekto pochopí čo hladám a že sa tu nevyjadrujem ako tatár :sweat_smile: ,ale neviem to lepšie opísat.keby ste niektorá vedeli čo hladám by som vás poprosila o obrázok alebo link.dakujem veľmi pekne :dizzy_face:
28. mar 2011 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zlatat kráááásna tortička. :slight_smile:
28. mar 2011 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
28. mar 2011 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mima595 júúúú to bola rýchlost :grinning: dakujem veľmi veľmi pekne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. mar 2011 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som dnes skusala robit otlacanie na potahovku cez hackovane decky a ide to fajn :dizzy_face: mala som len zvysky MMF tak je taka fadna, zelena.. :unamused: Mandlovy korpus a cokoladovy krem
28. mar 2011 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
28. mar 2011 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucula73 dakujem :wink:
28. mar 2011 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuziq vypadá to hezky. :wink:
28. mar 2011 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zlatat nádherná tortička! :wink:
29. mar 2011 o 08:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcata chcem sa spytat...

doteraz som pouzivala MMF a vrch torty som stale potrela iba maslom vyslahanym s cukrom, teraz som prvy krat robila s PDT a prvy krat som tortu natierala karamelovym kremom. Robila som ho tak, ze som upalila cukor, do toho 1 slahackova smotana, potom som do toho pridala 1 maslo a 1 karamelovy puding...a potah sa mi stopil,moze to byt tym kremom?

a este sa vas chcem opytat...krem sa mi troska zrazil, v akom poradi pridavate suroviny do kremov?
napr davate karamel do pudingu alebo puding do karamelu a potom maslo, alebo ako? dakujem

29. mar 2011 o 08:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok