• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@jakelina si poklad ďakujem moooc :dizzy_face:
16. apr 2011 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 není zač :wink:
16. apr 2011 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!

ja som dnes prvýkrát robila poťahovanú tortu z Marschmallow. Super vec! Síce MM kúpil kauflandové Katy cukríky, tak vznikla marhuľková hmota, ale poťahovala sa super.
Skúsila som aj postavičku, tak s ohľadom na môj umelecký antitalent celkom fajn.

Zvýšilo sa mi však ešte veľa hmoty. Môžem ju skladovať v chladničke mesiac?
16. apr 2011 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dupinka můžeš i dýl. Zabal do sáčku a nemá se tam co zkazit, jenom bombony a cukr :grinning: :grinning:
16. apr 2011 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina ja som to dala do sáčku hneď a šup do chladničky, postupne som si vyberala a roztápala v mikrovlnke cca 10 sekúnd. Tak sa to robí správne? Či počas práce stačí mať na stole v sáčku. :confused:

A díky za odpoveď. Potešila si ma, lebo odtieň sa mi hodí na tvár pre Mickeyho, čo mám v pláne urobiť synkovi k narodeninám. :wink:
16. apr 2011 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dupinka děláš dobře, šikulka. :wink: Já než dodělám dort, tak to ani do ledničky neschovávám, ale mám v sáčku po ruce. Nikdy se mi s tím nic nestalo.
16. apr 2011 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina aha, no fajn.
Ešte zohnať predlohy, šablóny a tvoríme :dizzy_face: :dizzy_face:

16. apr 2011 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
16. apr 2011 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina aha, pozriem v Kauflande. Globus u nás nie je a ten sa mi celkom pozdáva. Raz som bola v jednom neďaleko Prahy, super mňamky tam mali.
16. apr 2011 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlada111 uvidíš jestli budeš mít štěstí. Já na něj natrefila jenom dvakrát, někdy ho prostě nemají. :frowning2: Možná ho můžou mít i v nějakém menším obchodě, chce to hledat.
16. apr 2011 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dupinka - tu najdes postup na mickeyho mousa... http://forum.dortomanie.cz/viewtopic.php?f=161&t=5431
Mozno troska pomoze. :wink:

@bzucinka2 - velmi pekne torticky.

@zlatat - wow, ta pivonka je uzasna. Na nerozoznanie od zivej. Skutocne nadherna praca. Ty si expertka na kvietky. Definitivne :dizzy_face:

@zuzana124 - perfektny thomas. Chlapcek sa musel velmi tesit :grinning:
16. apr 2011 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina a kolko stoji prosim ta? len ma zarazila ta kratka zarucna doba ze 6 mesaicov . Klasicke je urcite viac ako rok lebo teraz mam doma s datumom spotreby az v r. 2012
16. apr 2011 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina no skúsim pohľadať, urobila by som grilážové oblátky na Veľkú noc.
16. apr 2011 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak kočky, moje nočno-ranné snaženie sa :grinning: potiahla som to do 4:00 rána... trošku tlstejšia podoba Hello Kitty :grinning:
17. apr 2011 o 01:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moje dnešní tvorba. :slight_smile: Snad bude i chutnat dobře.
17. apr 2011 o 01:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky tahle diskuze mě silně znervózňuje :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jste strašně šikovné, moc vás obdivuji všechny, ale o to víc vím, jaky jsem kopyto :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. apr 2011 o 01:34  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzka72 Za ty nervy mi to rozhodně nestojí, ale jednou za čas se vyřádím. -)
17. apr 2011 o 01:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@antarres :wink: :wink: řádíš pěkně, ale když mě to pečení tak nebaví :grinning: budu raději vařit celý den, než péci..ale možná je to tím, že jsme masový a né na sladký a taky tím, že možná, kdyby se mi něco tak krásnýho povedlo jednou, že mě to nějak nakopne, ale bojím se, že to zmrvím :grinning: :grinning: tak to oddaluji, ale na narozeniny peču všem, jen to není tak krásný, jako ty vaše...
17. apr 2011 o 01:38  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
17. apr 2011 o 01:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina a to děláš ty postavičky taky z těch MM bonbonů?
17. apr 2011 o 01:42  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@antarres vrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: krásnej
17. apr 2011 o 01:43  •  4 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Fakt nervy, ale jednou za čas to stojí za to :slight_smile:. Když není člověk cukrářka nebo nemá pro to skolny, tak je to těžký no.
17. apr 2011 o 01:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak to je z těch povedených vše. :slight_smile:
17. apr 2011 o 01:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jajuuus super sa ti podarila :slight_smile:
@antarres paradna, Kittybola v kurze :slight_smile:
17. apr 2011 o 07:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jajuuus a z čeho si potáhovala
@antarres - povedli se ti :slight_smile:
17. apr 2011 o 07:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evinkaaa ďakujem za kompliment :sweat_smile: ... kvietky ma strašne bavia - aj detské tortičky mám rada, ale ak by som si mohla vybrať, tak radšej by som spravila kvietky ako postavičky
17. apr 2011 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@antarres ale veď sú pekné
@jajuuus tak to ťa obdivujem, ja by som nemohla robiť v noci - ja strašne rada spím a keď neprespím minimálne 9 hodín, tak som cez deň nemožná a nervózna :confounded: Kitty je peknučká - moja prvá bola tiež s "nadváhou" :grinning:
17. apr 2011 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina ty brďo, toto karamelové salko som u nás ešte nikde nevidela
17. apr 2011 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zlatat ty brdo ze 9 hodin spanku to co je :slight_smile: ja som isla tiez spat o 2

tu je posledna tohtotyzdnova

17. apr 2011 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok