Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

janula.h
5. jún 2012

@monika76 prepáč zase ja ja to ani prečítať neviem teda prečítať hej ale nejak si to dať dokopy v hlave nemá to hlavu ani pätu a keď chcela byť jedninečná prečo si anjela kúpila??? mala si ho dať uplácať z holubičích pierok!!!!

katulkaaaaaa
5. jún 2012

@monika76 😀 😀 😀 😀 😀 som sa zasmiala...moja bud rada ze si to dostala meilom,ja som mala take dve vymudrene u mna hodinu doma!!!!maly mi reval co chcel spat druhe dieta chcelo tiez nieco odomna a ich to ani nehlo,odchadzali okolo pol 9....stacilo... 😀

anibas
5. jún 2012

@janula.h Jani 😀 😀 😀 😀 z pierok ?????? 😀 😀 😀

janula.h
5. jún 2012

@anibas no a? šak kedz jedinečná ta jedinečná ne???jak lastovička

anibas
5. jún 2012

Baby - to keď nemáte doma EE pol dňa - to toľko vecí urobíte, čo ste rok odkladali 😅 😅 😅 😅 😀 😀 😀 😀

dadka212
5. jún 2012

@abriela
@dm1 u mňa skončilo už minimálne 7kg mmf v koši už to ani neskúšam robiť, neviem to 😅 mňa by to odradilo keby sa mi to nepodarilo, na začiatku som mala K2 potom som robila mmf a potom som začala radšej kupovať WI, PDT atď 😀

ajka82
5. jún 2012

@vlada111 jeeejo, ja som tipovala slnecnicovu medzi vitazmi, mne sa velmi pacila 😵

abriela
5. jún 2012

@dadka212 juj, mala si poslat, ved je to super jedla hmota, aj ked samy cukor. 😀

pristela
5. jún 2012

@dadka212 aj ja som zaciatocnicka a robim len z mmf aj potah aj ozdoby 😝 😀 😀 😀
ale strasne moc pokukujem po tych hotovych hmotach a naj po tej ceresnovej, len mi je vzdy luto penazi 😠 aach ☹

anibas
5. jún 2012

@monika76 Kašli na ňu - videla tvoje fotky - videla !!!! Zjedli tortu celú - určite zjedli !!! Podľa mňa € jej prepli v hlave na iné !!! Mne ked ľudia vypisovali čo všetko chcú na torte, tak som odpísala, že nie som Michelangelo !!!

anibas
5. jún 2012

@pristela Smatflex len prešiel okolo čerešne - podľa mňa véééľmi ďaleko 😅

dadka212
5. jún 2012

@abriela mne nechutí a ešte sa mi vždy pokašle 😅
@pristela že ťa huba teda prsty nebolia, že začiatočníčka, to môžeš povedať len po nejakú 10-tu tortu 😀 a ty po prvej si už bola profík 😎

dadka212
5. jún 2012

@anibas sa rehocem jak blázon 😀

monika76
5. jún 2012

@janula.h ja som to čítala niekoľko krát a aj mi volala 🙂 mne sa o tom aj snívalo 😀

pristela
5. jún 2012

@janula.h ach som sa zasmiala 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
@anibas 😀 este ze si ma ukludnila a nemusim objednavat, aale opovážiš pisat nejaky nazov druhej , ktora je skvela!!!! 😠 😀

monika76
5. jún 2012

@katulkaaaaaa to je práca s ľudmi veru...

janula.h
5. jún 2012

@monika76 mne by ani kolkovaná žiadosť nepomohla 😝 to musela byť dajaká preafetovaná "krasotina"

monika76
5. jún 2012

@anibas moj synček bol teraz podarený 😀 mamka tota teta je šiši ... lebo on tak zbožnuje tie torty a bol samozrejme pri miske a stále prosíka aby som mu dala tenký plátok špecialky 😀

iwulka23
5. jún 2012

..prvý pokus o Shreka 😀

janula.h
5. jún 2012

jaaaaaaaaj ženy robil ste niektorá červenú gerberu? s čím to skombinovať??? je to pre sesterku na 40 ale určite bez veku ( to nemože byť) ale niečo veľmo pekné by som chcela nech sa ukážem 😉

anibas
5. jún 2012

@monika76 presne aj môj skoro 3-ročný Filip už ťahá vedro s PDT a hovorí: " Idem ľobiť toltu" a samozrejme, že všetko hneď zje !!!! 😀 😀 😀 😀

monika76
5. jún 2012

Žienky veľmi pekne ĎAKUJEM za všetky riadky už som kludná 🙂 oči napuchnuté to nevadí 😉 už som mala jeden telefonát na tortičku a usvečila som sa že viem čo robím a kde je moje miesto 🙂 pri tortičkách 🙂

katulkaaaaaa
5. jún 2012

@monika76 vies co neries ti vies ze si davala vsetko ako malo byt,pani je dokonala sama o sebe o com sveci aj ten stupidny meil....som zvedava ako dopadnem ja po tomto vikende ked idem davat DOKONALUtortu tym co tu boli vcera...nech pri mne stoja vsetci 😀 😀 😀 som myslela ze ked poviem cca 50eur ze nebudu chciet a oni cez to vsetko chcu...ale mna dorazili zeplnka neni podstatna 😲 je im jedno ako bude chutit,nech spravim to najlepsie co viem,no dovi dopo 😀

monika76
5. jún 2012

@anibas ja som objednala teraz tu Stellu -kok lebo som ochutnala a je ovale mňam 🙂 samozrejme decká odsúhlasili 😀

pristela
5. jún 2012

@monika76 juj andelicka na pracu s ludmi treba riadne nervy ☹ ☹ len si poplac pak bude lepsie a budes aj o nieco dlhsie ziť a budes aj zdravsia!!! s placom sa vyplavuju špatné latky z tela 😀 😀 drzim palcoky nech mas rychlo druhu objednavku a zabudnes na tetusku 😵
len nekonci s tortami kvôli jednej.... mas krasne torticky , a kuk na mna , prva takato prajná zenska bola u mna ked som zacala prvy rok babule,juuj kolko sĺz som ja vtedy vyronila ☹ tiez ma holky podrzali 😵 a vidís robím ich uz piaty rok 😝 bude dobre, neboj 😵

dadka212
5. jún 2012

@katulkaaaaaa no to je tiež dobré, ako máš vedieť čo im bude chutiť....

janula.h
5. jún 2012

@katulkaaaaaa kurnik ja by som im dala urobiť JEDNU tortu!!! jedinú a hneď by držali hubu a krok! ☹ to fakt može povedať iba človek neznalý veci 😖

anibas
5. jún 2012

@janula.h bzučinka alebo daducha alebo mizulienka mali krásnu čisto gerberkovú v kombinácii so saténovými stužkami

janula.h
5. jún 2012

@anibas už ideeeeeeeeeeem draháááá šmírovať diky Broňaaaaaaaaaaaaaaaaa :-*

aduskatt
5. jún 2012

zenusky moje zlate, jedna technicka🙂.ked davate pod potah nutellu, miesate je s maslom, alebo ju nababrete pod potah len tak?