Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

pristela
11. okt 2011

@lusil2005 huraaa, konecne budu vediet kto sme a snad uz aj kde sme 😝

lusil2005
11. okt 2011

@pristela no kto by tych chlapov nemiloval... 😀

swiss
11. okt 2011

@pristela nemáš za čo. 😉 Keď sa dá pradím.

yamahafazer
12. okt 2011

@vlada111 nadhera 😵 😵 😵 uplne ako ozajstny a tie fotky to mas super,ze ti ma kdo tie torty aj pofotit hned to krajsie ukaze ako ked si len tak sama fotim a este to aj naprd foti

baby ja vas vobec nestiham docitat vela ste toho popisali iba fotky som popozerala a krasne vsetky torticky fakt a
@pristela ta molavana nema chybu ty vies vsetko mozne tiez .Ja uz odkedy sa stale chystam nieco skusit namalovat a akosi furt neni komu

lamps
12. okt 2011

@vlada111 😅 no je to viac starostí, ale aj oooooveľa viac radostí 😅 😅 😅

Inak všetkým, ktoré ste mi poslali žiadosť o priateľstvo na FB som ich potvrdila a sranda je, že neviem, ktorá ste ktorá. Poznávacím znakom sú torty, poznám vás podľa nich a nie podľa "civilných" mien 😀 . Ale časom sa snáď dostanem do obrazu. A všetkým vám želám pekný a pokojný deň

zdenallicka
12. okt 2011

A mně nežádá nikdo proč? 😠 😀

mizulienka
12. okt 2011

@zdenallicka ja chcem byt tvoja kamaratka 🙂

dadka212
12. okt 2011

@vlada111 Vladi ja z teba odpadnéééém to sú dokonalé kópie pinguinov 😵 😵 nádhera wau

yamahafazer
12. okt 2011

@lamps ja mam pri mene yamaha tak podla toho ma spoznas 🙂

@zdenallicka a ake mas meno?ja ani neviem ci ta mam v priateloch alebo nie

yamahafazer
12. okt 2011

@dm1 citam na pecenie s kamkou,ze by robili stretko v trencine to by bolo super aj ja by som chcela ist konecne nieco tu blizko len este podla toho kedy to bude zalezi

dadka212
12. okt 2011

@jakelina mňa z tej Kamily picne....teraz má zas nové 😅 asi budem musieť znova objednať 😀

lamps
12. okt 2011

@yamahafazer ty si jedna z tých, ktoré som "identifikovala" 😅 .

zuba
12. okt 2011

babule nájdete niekto nejakú tú orechovú plnku z vlašských orechov alebo aspoň korpus a nejakú kávovú plnku potom - -prosím

adul67
12. okt 2011

@yamahafazer ahoj tak to bi som aj ja išla prosím daj vediet keby dačo aj mne ok?de si to čítala o tom stretku?

lusil2005
12. okt 2011

@dadka212 ani mi nehovor, mna uz vcera svrbela ruka ked sem baby dali tie kliestiky.... nevies, uz to poslala?

dadka212
12. okt 2011

@lusil2005 neviem neodpísala ešte...a kamoška ide zajtra do čiech a ja neviem kolko jej mám dať...

reruna
12. okt 2011

@dadka212 😀 já čekám ještě na jednu věc z toho mmb, takže si asi taky ještě přiobjednám 😀 😀

dadka212
12. okt 2011

mne sa páčia tie silikonove formy aj na tie babatkovske veci 😝 aj vykrajovačku na krajku aj ešte všeličo iné...aj kostice si chcem objednať aj nejaké iné silikonove formy 😀 len sa mi nepáči, že je taká, ja neviem či má v paži, veď objednávame dosť vela toho mohla by sa troška poponáhlať...

lusil2005
12. okt 2011

@dadka212 tiez si myslim ze na takuto zakazku by mohla aspon reagovat na maily...

katulkaaaaaa
12. okt 2011

@dadka212 teraz neviem kto ci kamka ci ta pani z ceskeho mmb 😕

dadka212
12. okt 2011

@lusil2005 ja sa cítim už ako idiot, že jej tolko vypisujem stále....asi sa jej viac oplatí posielať balíky za pár desiatok prípadne stovky korún ako za pár tisíc korún...neviem na čo stále čaká...dúfam, že to už poslala...lebo vidím jej hodnotenia ako prišiel balík svetelnou rýchlosťou a k nám ho asi prinesie pešo 😝

dadka212
12. okt 2011

@katulkaaaaaa tá z mimibazaru...ona sá tiež volá Kamila 😉

katulkaaaaaa
12. okt 2011

@dadka212 jáááj ma zase nové veci?

dadka212
12. okt 2011

@katulkaaaaaa no veru má a niektoré by sa mi fakt hodili 😀

mrka2
12. okt 2011

@vlada111 to je krasna torticka. ja mam tiez rada Pingu 😀 sranda z neho 😀 😵
@mizulienka havko je krasny!!! skoda krajat!

katulkaaaaaa
12. okt 2011

@dadka212 no uz pozeram baby zistime odkial berie tovar a budeme mat vyhrate 🙂 aj mne sa tam pacia zase dalsie veci

jakelina
12. okt 2011

@dadka212 je fakt, že mně to vždycky přišlo do tří dnů, kdy jsem poslala peníze z účtu, tak nevím proč se s tím tak crcá, když ty tam kupuješ za mnohem víc peněz.

katulkaaaaaa
12. okt 2011

@vlada111 vladi ja z teba fakt nemozem!!!!toto sa mne nepodari ani za sto rokov 😕 uzastne!!!!

dadka212
12. okt 2011

@jakelina no my máme objednané za cca 6000 kč 😝 a sama mi navrhla dobierku aj prvý krát som to mala na dobierku a hneď sme to vyzdvihli, aj vtedy to celkom naťahovala...
@katulkaaaaaa no tak to by bola špica, keby sme vedeli odkial berie 😎

jakelina
12. okt 2011

@katulkaaaaaa to bude všechno Ćína, psala mi jednou, když něco neměla skladem, že jí to celníci nechtějí proclít a musí čekat. 😒