Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

reruna
27. jan 2011

@lili01 když to rozdělíš, tak budeš mít bíý a modrý marcipán, když to nerozdělíš tak budeš mít světle modrý marcipán, ty červené si můžeš umýt pod vodou a budeš mít bílý MMF a obarvíš to práškovou barvou z drogerie na jakou chceš barvu, když ty červené bonbony neumyješ, tak máš růžovou barvu a z těch oranžovo růžových máš tělovou barvu

reruna
27. jan 2011

@jakelina 🙂

lili01
27. jan 2011

@alionuska prosím píšeš v návodu potřít folii před válením MMF cerou a ruce taky...co to je??? 😅 😅 😅 to je nějaký tuk či co??

lili01
27. jan 2011

@reruna děkujííí už jsem si to napsala at to nezapomenu 😅 😅 😅 jsem hlava dubová 😀

reruna
27. jan 2011

@lili01 ta cera myslím je něco jako naše omega... prostě tuk, ale já to nedělám, matlám to i bez toho

mrka2
27. jan 2011

@lili01 to je u vas tusim omega, ci ako ... je to 100 % tuk 🙂

mrka2
27. jan 2011

@alionuska ty kokos... tak to su krasne torty.. ako vzdy... tie slzickove su nadherne.. (teda vsetky su).. 😀

bianca
27. jan 2011

@lili01 tak tak omega

lili01
27. jan 2011

@reruna ajoooo já mám Ivu,tak to potřu jí 😀

@mrka2 díkec jojo omega 😅

lili01
27. jan 2011

@bianca díky vy jste rychlovky paráda

jakelina
27. jan 2011

@lili01 náš malý bude mít narozeniny 11.3., tak budeme tvořit spolu. Co mu budeš dělat za dort??

bianca
27. jan 2011

@lili01 neni zac.I nabuduce

mrka2
27. jan 2011

@lili01 urcite by som tu omegu pouzila, mna islo porazit, ked som Ceru nedala... ale to bolo ine kafe,ked som si natrela ruky.. nelepilo sa to tolko a slo to ovela lepsie. ja vytieram aj misku,ked davam do MW a aj tu spachtlu,ked to s tym premiesavam. 😀 ale teraz som presla na mliecny marcos... 😉

reruna
27. jan 2011

@mrka2 tak to příště taky vyzkouším, třeba se to nebude tak lepit

jakelina
27. jan 2011

@mrka2 dobré rady, já budu dělat poprvé z bombonů Rubino. Jednou jsem dělala z JOjo a to se mi nějak špatně válelo. A kolik tam toho tuku mám dát???

mrka2
27. jan 2011

@jakelina no to si len potries ruky, len malinko... ako s kremom na ruky 😀
@reruna skus 😉

jakelina
27. jan 2011

@mrka2 děkuju 😉 Skusím vytřít trochu tu misku a vařechu, to jsem měla strašně zalepené. ☹

mrka2
27. jan 2011

@jakelina urcite skus, je to ovela lepsie,ked si to potries. ved uvidis 🙂 a nemas za co, ja som to tiez len nastudovala z youtube 😅 😉

jakelina
27. jan 2011

@mrka2 ještě štěstí, že někdo vymyslel ten internet 😀 😀 😀

mrka2
27. jan 2011

@jakelina pravda... 😀

mizulienka
27. jan 2011

@reruna to su nejake speci farby v drogerii? alebo ako sa to vola, ja tam idem zajtra, by som pozrela, dakujem 😉

mizulienka
27. jan 2011

@mrka2 mozem sa spytat, tu MMF hmotu, ked sa ti rozpusti v MW, das si ju na dosku na foliu? alebo to robis priamo na doske? a co robis so spachtlou? na youtube som pozerala, ze to pani miesila iba v ruke, tak ze na co sa mam pripravit 😀 ach jaaj do coho sa to ja pustam 😝

mrka2
27. jan 2011

@mizulienka no ja asi nie som az taka odbornicka,ale tak ja som nedavala na foliu. ja som robila rovno na pracovnej doske,ktoru som natrela cerou,aby sa to tak nelepilo a potom som tam nasypala preosiaty cukor - ked najdes Povazsky,tak tej je uplne naj. Ale ja som nasypala cukor este aj hned do misky,ked som vytiahla roztopene cukriky a tak premiesila a az potom som to supla na ten cukor na doske. no a na doske normalne rukou zapracuvavas ten cukor do hmoty. spachtlu som pouzila,ked som premiesavala v mikrovlnke tie cukriky,aby som videla,ci uz su,ale niekto to asi nerobi 😕 neviem... nie je nic horsie,ako ked prezenies ten cas v mikrovlnke. treba davat pozor,je to naozaj chvilka a radsej castejsie kontrolovat.

lili01
27. jan 2011

@jakelina jůůů paráda...ještě nevím přesně co se mu bude líbit...viděla bych krtka,pat mat nebo tučňáčky????? musím si to promyslet 😀
a ty budeš dělat co?

@bianca 🙂
@mrka2 vyzkouším MMF a mám i recept na marcipán tak vyzkouším i ten ale až budu víc zběhnutá 😝

mizulienka
27. jan 2011

@mrka2 dakujem 🙂
a ako by to malo vyzerat, ked to uz je hotove? 😕

mrka2
27. jan 2011

@mizulienka ako plastelina, da sa pekne tvarovat, ale to uz uvidis sama

mizulienka
27. jan 2011

@mrka2 dakujem, asi si vyskusam najprv iba tak par cukrikov aby som nechaosila, ked pojdem naostro 😵

jakelina
27. jan 2011

@lili01 to já se budu držet při zemi. Figurku jsem ještě žádnou nedělala. Já budu ráda, když potáhnu dort, napíšu na to Eliáškovi a jedničku. Ozdobím jenom nějak jednoduše. Možná skusím udělat medvídka nahoru a pár nějakých malinkých kytiček. Já nemám žádné pomůcky, jenom to co mám běžně v kuchyni. Tak asi tak. 😉

zlatat
27. jan 2011

@mrka2 ja som dala smotanu a sa mi zdá dosť taký akoby tukový - išla som podľa receptu, ktorý som našla na dortománii - ale dala som trochu menej cukru ako bolo v recepte, tak aj to mohlo spôsobiť, že som ho nemala taký výrazný karamelový. Ale to ti ako stuhlo, keď si to zaliala mliekom?
@reruna presne včera som ho v Lidli hľadala -už ho ani nebudú mať? ☹ To bolo najlepšie kakauko, aké bolo na trhu. Škoda ☹

mrka2
27. jan 2011

@zlatat no toho mliecka som davala len tak postupne po trosku a stale som miesala,aby to nebolo az take riedke... no ono to nebolo tuhe,ale ked som to zaslahala do masla,tak to krasne stuhlo... a bolo to super karamelove.... 🙂 ale vies co, ked mas overeny recept so Salkom,tak by som nevymyslala... ked ti chuti salkovy krem,tak nie je co riesit.. 🙂