• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Michael Jackson zomrel. Zasiahlo vás to?

13. januára 2016 
mirka, nevies mi poradit, z ktoreho albumu je mikeho piesen "If You Don't Love Me" ?
20. júl 2009 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dadulik, to nevyslo na albume. To som dnes pocula prvykrat, nezverejnena vec. Pokial viem.
20. júl 2009 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dad až teraz som si pozrela "Panther Dance"...naozaj super :slight_smile:
20. júl 2009 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale baby, solou to trva dlho a sodou to bude do dna ok :wink: nevysusali ste, tak neviete, tak vasa chyba :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
cesnak lubim, ale mne take nepomaha a vlastne ako to pomoze hrdlu :confused: :sweat_smile: skor zabije bacili :grinning:
20. júl 2009 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dad bol tu link na tú pesničku?
Didi ja by som aj skúsila, ale mne sa sóda prieči :sweat_smile: Ty, ale že si to Ty, tak skúsim :grinning:
20. júl 2009 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A to pol deci vykloktám na jedenkrát alebo celé pol deci môžem aj na dlhšie nechať? :sweat_smile:
20. júl 2009 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ako citam, on mal dost pesniciek, ktore mu nevysli na albumoch, skoda :confounded:
inak v neverlande, alebo v tom bordeli, co ho tak nazvali novinary, ci bulvar, tam mal kolko kaziet a vselicoho,vsak? kto vie ake vselijake piesne tam mal nahrane :confused:
20. júl 2009 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sticker, ved ked sa ti prieci nechaj tak :wink: :grinning: na viac krat som si ja davala, kazdu hodku doobeda a poobede kazdu druhu , tretiu a tak.....chapes, hehe :grinning:
20. júl 2009 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Už to mám Dad. Trubka mám to otvorené v lište :angry: :sweat_smile: :grinning:
20. júl 2009 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Didi, o to ide, ze cesnak zabije bacila :grinning: To je prirodne antibiotikum. Dokazane :wink: No a soda....u mna nie, lebo tu pijem, ked mam kyselinu a je mi zle a potrebujem si pokecat s veckom. Takze to by aj tak nakoniec dopadlo :sweat_smile: Ja hlasujem za morsku sol, ta je lieciva ...

No a Michaelovi vacsina piesni na albumoch nevysla. Ved si zober, ze na kazdy album nahral okolo stovky piesni a vydal kolko...10-15? Maximalne.
20. júl 2009 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No tak to by som mohla to pol deci zvládnuť :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Inak tá pesnička sa mi zdá byť "iná"....taká plná života, energická :dizzy_face:
20. júl 2009 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirka, ale ved nie pit ale len kloktat :grinning: :grinning: :grinning:
ved ja sa nebranim morskej soli, ja som len napisala, co urychli zastavenie blesti hrdla :wink:

sticker, dame pol deci? :grinning:
20. júl 2009 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skoda takej paradnej rytmickej piesne, ze ju nevydal :frowning2: mne sa straaaasne lubi :sweat_smile:
20. júl 2009 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Didi na zdravie :slight_smile: :wink: Mám tu Bošácku slivovičku - možno aj tá by mi vypálila bacilky :grinning:
20. júl 2009 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sticker,ja mam domacu slivovicu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale nedam si,este by sa maly opil :grinning: ale aj tak na zdravie, nech si rychlo zdrava, mne to este potrva :pensive: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

dadi, ved si ju teda napal na cd :wink:
20. júl 2009 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirka, kde si?? kloktas sodu? :grinning:
idem kuk nejake linky :dizzy_face:
20. júl 2009 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Didi ja ju budem mať ešte vééééľmi dlho doma. :stuck_out_tongue_closed_eyes: U nás sa to nepije. Iba keď príde suseda a tá tu už dlho nebola. Ja zväčša vylievam alkohol, lebo sa otvorí pri jednej príležistosti a potom to nemá kto dopiť :unamused:
20. júl 2009 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sticker, neboj dojdem ozereme sa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ble, to by som asi skoncila na are :sweat_smile:
20. júl 2009 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som ešte opitá nebola, sa bojím toho stavu potom :grinning:
20. júl 2009 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Didi, nekloktam :stuck_out_tongue_closed_eyes: Mne ju staci len citit na jazyku a uz bezim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ziadne ozieranie sa nebude, no toto :fearful: Ja som tiez este nebola opita a ani neplanujem byt :confounded:
20. júl 2009 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale Mirka! Jasné, že nie!!!!! To bolo v rámci srandy, keď idem pol deci kloktať :wink: :slight_smile:
20. júl 2009 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ešte tá voda vlažná, teplá, studená? :sweat_smile:
20. júl 2009 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ved preto Sticker :grinning: , ale je fakt, ze niekedy kloktanie slivovicou, takou riadnou domacou, zaberie :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. júl 2009 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale na Mikea by sme si pripiť mohli, nie? :dizzy_face:
Ja som akurát detskú upratovala, lebo to tam vyzeralo ako v Neverlande...

Ste sa rozjeli...

Na tých koncertoch.. to musela byť sila preňho, keď tak celý dav burácal kvôli nemu...
20. júl 2009 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nie ďakujem, neprosím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. júl 2009 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj baby, my sme dosli partia na discu, tak okolo 11 vecer a o 12 vecer sme uz boli doma, totizto dididi ogrcavala vsetko naokolo :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja neznesiem alkohol, ja vypijem 1 poharik a som na mol :sweat_smile:

baby, ja sa lucim, som hotova, rano do roboty, sak vas tu kuk, pred odchodom, papa :dizzy_face:
20. júl 2009 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak nech choroby prejdú...

K tým knihám...Miruš, len teba číta to je román...v dobrom...no, pútavé to je...
Sticker, vlazna voda.
No, tak ja zase deci bieleho polosladkeho vina, to ano. Ale inak nemusim. Alebo Baileys. Mnam :sweat_smile:

Arleta, ved toto. On sa zo zivota tesil len ked sa hral s detmi a ked bol na javisku :pensive:
Didi dobrú noc a nech je ráno už lepšie :wink:
20. júl 2009 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok