Michael Jackson zomrel. Zasiahlo vás to?

mirka1308
7. júl 2009

Ahojte kočky.
aj vám bolo smutno, keď ste sa dozvedeli, že Michael zomrel?? 😢 😢
Mne neskutočne, lebo na jeho pesničkách som vyrástla! 😅 A doteraz ich milujem! 😵

mimado
20. júl 2009

Nedala som link 😀 😀 😀 😝
http://filmy.sme.sk/product/208364 😅

dididi30
20. júl 2009

dadi, fantasticke videjka, teda bol to tanecny maniak, iny druh tanca, na neho nik nema, uz ani mat nebude 🙄

inak som na azete citala o tom biologickom otcovi jeho deti, hnusak, dostal za mlcanie peniaze a aj tek pipol, tu ide o prachy to je zrejme 😠 😝 , bol to je ho kozny lekar a dokonca bol aj homosexual 😕 boze, to mal mike kamosov, falosnici 😠 a tak chcel vsetkym dobre a nakoniec ostal najhorsim 😖 ☹

sticker
20. júl 2009

Didi bola som s Jankou u krčnonosnej doktorky. Naša MUDr. robila výter z hrdla a aj po vybratí liekov nemala negatívne, tak sme šli. Povedala, že má trochu zväčšenú nosnú mandľu. No ale ja nie som naklonená vybratiu 😒
A mňa strašne bolí hrdlo, ale strašne. Úplne z ničoho nič. Doobeda som bola v pohode a ako sme obedovali zrazu bum a nevládala som. Nechcem byť chorá, snáď to cez noc nejakým zázrakom vypotím.

penny13
20. júl 2009

Ahojte, čítame túto diskusiu od začiatku. Dozvedela som sa tu kopa zaujímavostí. Napríklad o to mVintigu som ani nevedela.
Inak aj Česko Slovensko má takého malého kráľa popu- Karla Gotta. Tak to vravela Lucka a všetci sa jej smiali ☹
Pričom v Reflexe také niečo....

dididi30
20. júl 2009

sticker, ja by som mandle nedala von ani za svet, potom su kadejake alergie, malym detom mandle dorastu..
aj my sme chori, vsetko ok, kedze nemame teplotu, ale tu je tak chripkova epidemia 😖

penny no vidis este aj nohy mal v hroznom stave, kuk topky.sk

penny13
20. júl 2009

Zas som tu Ja, Penina sestra.
Ja mám toho už dosť! Novinári sú ....(nebudem nadávať), keď zacítia peniaze, tak urobia čokolvek. 🙄 Čím je človek slávnejší, tým je to pre nich lepšie. A najvôčšiu radosť majú, keď si môžu ygustnúť na človekovi, ktorý je citlivý, čistý a navyše má dušu dieťaťa.
O tom, že robil charity nepovedia, ale o tom, že zneužíval deti, mal plastiky, bol gay, o tom sú plné noviny!
Možno sa ja mýlim, mám na veci iný názor. Mám 17, ale tiež sa správam ako dieťa. ☹ A ostatní sa mi smejú. 😠
A som rada, že Denisa našla túto super stránku. Kedysi som čítavala aj iné, tam bolo plno nadávok. Tu je to všatko slušne vyjadrené, aj sa tu dozviem veľa zaujímavých vecí, ktoré iste budem potrebovať. No to som už moc odbočila od támy.

sticker
20. júl 2009

Penny na Gotta som myslela, keď dávali na Jojke tú jeho oslavu. Niekomu to môže znieť smiešne, ale je to tak, on je tiež "svetový" 🙂

penny13
20. júl 2009

Sorry za chybu. Od témy.
Inak mám rada Kulyho, a bolo mi nanič, keď o ňom písali, že sa opil. lenže to je nič, nič, proti tomu, čo písali o Michaelovi. Dúfam, že odpočíva v pokoji a prajem si, aby ho už nechali na pokoji. Stále sa kvôli nemu modlím....

dadulik
20. júl 2009

penny, este v pokoji neodpociva, este ho nepochovali 😔

mirusch
20. júl 2009

Ahojte, zase kukam. A toto ste videli? Z turne Dangerous, Man in the mirror, posledna piesen, super nadhera to bola a na konci odletel. Teda, ak si vsimnete, ako vliezol do toho boxu v druhej casti, tak vyliezol uz dvojnik, cize neletel Michael. Ale fasa. No a potom som ja na druhy den rano tu bielu koselu obdivovala v jeho aute, vyzliekol si ju tam a este bola otlacena od jeho zadku. A ja blba som ju tam nechala. Aj nedopitu flasu s vodou 😔 😝 😀 Tomu sa hovori disciplinovany fanusik, nie?

https://www.youtube.com/watch?v=nRpmpJ7asDE

- Man in the mirror v Bukuresti, cast 1

https://www.youtube.com/watch?v=N82pl45k2M4

- Man in the mirror v Bukuresti, cast 2

sticker
20. júl 2009

Miri ako vieš, že vyliezol dvojník? 😅

mirusch
20. júl 2009

No toto, vsetky ste tu chore, kazdu chvilu mi niekto hlasi aj tu v Nemecku, ze ho boli hrdlo. No, mam sa na co tesit asi 😖 Aj ked mnohokrat si viem zahnat chorobu homeopatikami - hned na zaciatku, potom to uz nepomoze. Tak uvidime... Prajem vam vsetkym skore uzdravenie.

dididi30
20. júl 2009

peny , tak kuly je iny...ja ho nemusim 😅 moj muz ma s nim nejaku skusenost, tak veru andelik to nieje 😀

mirka idem kuk 😉

sticker
20. júl 2009

Mirka ďakujem 🙂 Cmúľam septolete, aj to som pôvoden kupovala pre malú, pýtala som niečo pre 5 ročné dieťa a mám čerešňové, no Janku to štípe, takže ich vycmúľam ja 😅 😝 . Ale normálne ma to zaskočilo, pretože mi absolútne nič nebolo doobeda.

mirusch
20. júl 2009

Sticker, kloktat teplu vodu s morskou solou! A med - rovno z lyzicky, nie do caju. No, hadam ti to rychlo prejde. A salviovy caj, ten dezinfikuje. A ked nic, tak potom k Dr. po antibiotika. Hrdlo budu asi bakterie. 😔

dididi30
20. júl 2009

mirka , si si ista,ze to bol dvojnik?

dididi30
20. júl 2009

mirka a dik, my to mame ako retazec, mala donesie, potom ja, potom maly a na koniec tatko 😖 mne nepomaha nic, ja to mam dlhoooooo, som alegricka 😒
sticker aj je dobra obycajna jedla soda, das lyzicku sody do pol deci vody a kloktas casto, ako sa len da 😉

sticker
20. júl 2009

Nad tou slanou vodou veru premýšľam, len mňa z toho napína 😝 Ale skúsim, lebo nemám chuť byť aj s malými doma zavretá. Nemám ich s kým pustiť von, tato stále v robote, tak je to na mne.

mirusch
20. júl 2009

Didi, na 95% som si ista. Aj sa o tom niekde pisalo. Nuz, bolo by to velmi nebezpecne pre neho, asi by ho ani ziadna poistovna nechcela poistit. A je to dost ocividne, ze sa v tom boxe vymenia. A aj postavy su trochu ine. Mozem sa mylit, ale tak to mam v hlave zafixovane, ze dvojnik. A ked si vsimnes, tak ma sklonenu hlavu, aby mu nik nevidel do tvare...

sticker
20. júl 2009

Didi sóda 😕 😝 Blé, to si asi dám radšej tú soľ 🙂

mirusch
20. júl 2009

Didi, no nemas to lahke. Ja zvyknem tiez lahko chytit, ale nastastie sa mi to v poslednom case podarilo tymi homeopatikami odohnat. Klop,klop,klop.
To je fakt, ze radsej sol ako soda 😝 Alebo ten salviovy caj, to sa da pit, aj kloktat. A ak mate radi cesnak, tak pekne roztlacit alebo rozotriet na chleba.

sticker
20. júl 2009

Cesnak zbožňujem a "starý" nie je doma, tak by to nemalo nikomu vadiť 😀 Akurát ledva zjem niečo pevné, ako ma to hrdlo bolí 😝

dadulik
20. júl 2009

aj ked to bol dvojnik, nechajte mi fikciu, ze to bol mike, bolo tu uzasne 😵 😵 😵 😵

sticker
20. júl 2009

Dad tak že si to Ty......bol to MJ 😵

dadulik
20. júl 2009

jani 😀
joooj, smutno mi je zase za nim 😢 😢 😢 dnes som pocuvala moje oblubene pesnicky z invincible 😔

sticker
20. júl 2009

Juj Dadulik 😔 Tak by som ťa objala teraz 😔

mirusch
20. júl 2009

Dadulik, ale jasne, bol to Michael 😉 Aj mne chyba. Vcera som pockala, kym manzel zaspi (teda nemam pred nim tajnosti, ale zase nechcem nech si mysli, ze teraz mam len to v hlave a na neho kaslem, lebo uz je hadam najhorsie za mnou) a vytiahla som tie speci casopisy - cele len MJ, krasne fotky tam boli a par informacii, tak som si zaspominala.

Sticker, cesnak ale roztlaceny, ked si chora, vtedy sa uvolnuju liecive neviemco...ale liecive. Cize nie vcelku schrumat. Alebo natriet na chlieb. A med. Ja som taku chut teraz na cesnak dostala, ze som hned vytiahla, taky nalozeny mame z obchodu, v chilli oleji, no mnam!

sticker
20. júl 2009

Ja som si už roztlačila a mňam 🙂 A idem si dať ešte med a tak pol hodinu po tom, si vykloktám tou soľou.... A keďže mm nie je doma, púšťam si ešte linky MJ 🙂 😉

mirusch
20. júl 2009

Joj a este k tej knihe, Mimado. Tuto nepoznam, netusim naozaj. Ako som uz spominala, ak chces, kup si ju, nie je draha, citaj to s tym, ze si utvoris vlastny nazor. Su taki, co na MJ kydaju, su taki, co ho vychvaluju do nebies, to nie je dobre. Mam rada objektivne knihy s nadhladom. A clovek tiez musi pouzivat zdravy sedliacky rozum.
Ako som pisala, skuste sa poinformovat, ci nie je v predaji - na nete a tak, kniha od Randy Taraborrelli. To sa mi celkom pozdavalo. Musim kuknut, ci ju vlastne mam doma, ci som len citala, vsetky veci s MJ mi ostali u rodicov, ale teraz to pekne prejdem a spomienkove veci si donesiem k sebe, napr. perie z M. vankusa 😀 😀, kusok tricka, listky na koncerty a knihy. A pockam si do oktobra, ked vyjde doplnena verzia. A budem patrat po tej jedinej autorizovanej biografii, co M. aj podpisal, cize s nou suhlasil. A Moonwalk stale vedie, lebo tam je Michaelov osobny pohlad na vsetko. Najviac mi utkvelo v pamati, ako pisal o albume Thriller. Ze ho nahrali a ked pocuval v studiu konecnu verziu, tak povedal, ze toto v ziadnom pripade nepustia, ze to bolo hrozne zmixovane. A dali si nacas, zmixovali to nanovo, pekne jednu piesen za druhou a ked to potom vsetko vypoculi, tak ze to bola bomba. A naozaj bola. A ked nahraval She´s out of my life, tak nie a nie to dobre trafit, ako chcel, tak dal vypnut vsetky svetla a odspieval to potme a hned na prvykrat sa mu to podarilo. Mam taky dojem, ze on casto spieval v studiu potme, aby sa do toho mohol lepsie vcitit.

mirusch
20. júl 2009

Sticker, dobry plan mas 😉