Mladé mamičky

nezabudka84
18. sep 2006

Ahojte (najmä)mladé budúce mamičky.Aby nás nikto neodsudzoval, že načo takým mladým ženám deti, tak by som sa rada takto trošičku separovala.Tým zase nehovorím, že tu môžu písať len mlaďasky.Veľmi rady tu uvítame aj ostatné žienky.Budem im vďačná za každý príspevok.Momentálne som na PN, lebo som v 6. tt začala krvácať a musela som si týždeň poležať v nemocnici, čo ma aj dosť vystrašilo.Ale už sa máme obidvaja dobre, pekne rastieme a tešíme sa na prvý moment, keď sa uvidíme.
Ešte, ak by chcel niekto uverejniť svoj vek, tak budem veľmi rada.Ja konkrétne budem mať v piatok 22 krížičkov.Zatiaľ pa

jana20
6. mar 2007

nooo pomalycky nam rastie 🙂 ale aj ten tvoj sa za byt vlky....vies,ze aj ja som si myslela ze si strasia 😀

jana20
6. mar 2007

pardo to malo byt velky

tinni
6. mar 2007

tak som zase nachvilu tu, jani, mala sa budi v noci vacsinou kazde 4 hodiny, ale niekedy sa jej podari prespat aj 7 hodin. Inak Petko je zlatucky 🙂 pozerala som album

jana20
6. mar 2007

dakujem 🙂
tinni - to mozes byt rada,ze ti mala tolko prespinka,nam drobec spinkaval v noci hrozne...asi az ked mal 2,5 mesiaca nam prvykrat prespinkal 5 hodin v kuse....ale teraz je to uz v pohode.... 🙂

maca21
6. mar 2007

nno vidíš, keď sa nebavíme o veku ani o sebe nevieme kto má koľko, no aj Nicolas je už riadne veľký, ani sa to nezdá, ešte nedávno som pišťala, že chcem rodiť a už má 6 týždňou. Ja som si to o tebe asi kvôli tomu myslela, že si spomínala, že staváte tak v dnešnej dobe to nie je lacná záležitosť tak asi preto 🙂

jana20
6. mar 2007

ahaaaa....moj muz zacal stavat o trosku skor ako sme sa spoznali,lebo keby zacneme spolu tak urcite by sme nestavali v Babe... 🙂
mne cas nenormalne rychlo leti,este len nedavno sa nam Petko narodil a vcera mal uz 4 mesiace.... 🙂

maca21
6. mar 2007

aha tak napríklad to by ma nenapadlo, prečo nepáči sa ti tam?

jana20
6. mar 2007

noooo nieze nepaci,ale som zvyknuta na mesto,vsetko mam blizko,takze staci mi len vybehnut a som v meste..a takto budem musiet ist busom do mesta a ked nahodou uz bude v busy neaka mamina s dietatom a kociaromtak mna nezoberie....a to sa mi vobec nepaci....nuz ale budem si musiet zvyknut...ale na druhej strane sa tesim,ze budeme byvat sami....

maca21
6. mar 2007

teraz ste u vašich? to sa dá vyriešiť, spravíš si vodičák a hotovo, aj ja som to tak riešila, lebo s malým do poradne do Vrábel busom by som nešla

jana20
6. mar 2007

no ja uz idem spat,som hrozne unvena,uz ledva pozeram....maca ak pojdesnekedy do Nitry ozvysa,hodime stretko ak budes chciet 🙂
prajem dobru nocku....zajtra sa ozvem...

jana20
6. mar 2007

nooo ved na vodicak sa chystam uz davno,len sa mi nedari sa prihlasit,ale este chvilu pockam a potom si ho urobim,ked bude drobec trosku starsi....nevim si predstavit ako by som mohla jazdit,stale by som myslela na maleho ci neplace a tak....

maca21
6. mar 2007

ok brúúú noc, jasné že hodíme stretko pa zajtra 😀

jana20
7. mar 2007

dobte ranko prajem....
dnes nam vonku svieti kraaaaaaaaaasne slniecko... 🙂 to bude pekny den

jana20
7. mar 2007

no haloooo kde ste???

kajule
7. mar 2007

Já jsem tady. 😉

jana20
7. mar 2007

ahooooj.....hmmm Parik pekne menno,aj ja som chcela Patka...

jana20
7. mar 2007

prepac nedopisala som.....som pozerala ako sa bude volat tvoje miminko...naozaj je to kraaaasne meno 🙂 kolko mas rokov???

kajule
7. mar 2007

No tak já mám 20. Chtěla jsem Kubu, ale přítel chce Patrika, tak jsme se nakonec shodli na něm. 🙂

maca21
7. mar 2007

ahojky ako? 😀

jana20
7. mar 2007

ahojky maca -nevies viac otom stretku????co robi Nicilasko?????
kajule - ja som chcela Patka a manzel chcel aby sa maly volal ponom ak sme drobcovi dali meno Petko...a aj to mi povedal az tesne predtym ako sa maly narodl....

maca21
7. mar 2007

neviem, stále sa dohadujú, ity ponúkla svoj byt, vyzeralo to na piatok, ale vavka má doma Vanes tak neviem ako to vymyslia, ja by som rada šla 😀 Malý práve dopapal a snažíme sa odgrgnúť, čo Peťko?

tinni
7. mar 2007

caute baby, konecne ste tu, doobeda tu bola celkom nuda 😉

maca21
7. mar 2007

tinni keby mám dievčatko tiež by sa volala Rebecca, strááášne sa mi to páči 🙂

baby odkedy sa môže dávať detičkám vankúš do postieľky?

jana20
7. mar 2007

nooo tak Petulo konecne zaspinkal,za cely mi prespi dokopy hodinku....tak sa mu musim stale venovat 🙂 maca my davame malemu vankusik do postelky asi od 2 mesiaca...
tinni - ahoooooj 🙂

maca21
7. mar 2007

díky janka, lebo včera kamoška že hneď od narodenia sa môže ale to sa mi nezdalo a dokedy si balila naširoko?

jana20
7. mar 2007

ja som maleho balila nasiroko mesiac,on ked spinka tak ma nozicky tak ako keby sme ho balili na siroko....a ked sme ho tak balili tak bol z toho nervozny..

maca21
7. mar 2007

aj náš malý to neznáša, ale na ortopédii mi kázali, tak neviem čo mám robiť, ale na noc mu nedávam

pipi1211
7. mar 2007

ahojte mamulky, tehulky.... ako sa mame? ja som akurat dosla homenko pekne napapkana 😀

tinni
7. mar 2007

maca o inom mene sme ani nerozmyslali, vymyslel to priatel ked sme sli z 3d ulz a povedali nam, ze to bude baba-to bolo v 16.tt a odvtedy ju tak volame 🙂

jana20
7. mar 2007

nam nepvedali nic....uvidim co nam povedia ked tam najblizsie pojdeme...som nenormalne hladna,ale chcem schunut,tak som si povedala,ze uz takto neskoro jedavat nebudem,len keby sa mi to dalo...