• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Nájdem tu nejaké ekomaminky?

3. augusta 2017 
@alenk uz su plienky zase biele ako ked som ich zacala pouzivat, diki za rady :slight_smile: nemas nieco este na zmakcovanie, zjemnenie? ten ocot akosi nezabera... pouzivam ho, ale stale su tie plienky nejake tvrde...hm?
21. okt 2010 o 07:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@impka tak to som rada. skus sa spytat v teme plienok, rozoberala sa tam dekalcifikacia plienok (kyselina citronova rozpustena vo vode a do toho namocene plienky na par hodin), ale vraj to nici bambusove plienky, vlakna. tak som to nakoniec neriskovala so ziadnymi, nase stvrdnute tots bots som suchala (zohnes, posuchas, zmakne).

a teraz zase k orechom :slight_smile: oprala som v orechoch kravatu, ktoru manzel namocil do polievky a v cistiarni nam ju nevycistili, ostal mastny flak. prala som ju s farebnymi vecami na 30 stupnov a cuduj sa svete, flak zmizol a kravata vyzera ako nova :slight_smile:
21. okt 2010 o 11:40  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cauko baby po dlhom case sa ozvyvam ako pozeram preberate pranie s orechami , uz sa nam zozimuje xi a ja pomaly malej sijem fusak do kocika , sijete aj vy nieco doma???
21. okt 2010 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
29. okt 2010 o 12:01 • naturbaby
Ahojte, tiez sa k vam pridavam:slight_smile:. Skusila som orechy aj puer a som velmi spokojna.
Jedna otazka pomimo: co rocnemu dietatku na pusu a tvaricku v zime? Skusala som kokosovy olej, no nie som si ista, ci neobsahuje aj vodu, aj olivovy olej, no moc nepomohlo, malemu popraskala pusa:(. Co prirodne mozem davat? Dakujem za rady
30. okt 2010 o 23:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mima777 hm, ja by som skusila bambucke maslo, su aj verzie pre deti, ale asi to uplne najobycajnejsie by som dala.

@hexi ja nesijem, nemam priestor ani masinu ani sikovnost :slight_smile:
6. nov 2010 o 17:56  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alenk nemam ani ja moc priestoru a sikovnost u mna je taka ze ake to je taketo je ved to mame len doma xi, ale nesijem stale xi
7. nov 2010 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alenk- vidis, to ma nenapadlo, hoc som aj ja pocas tehu pouzivala...ozaj dik:slight_smile:
7. nov 2010 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mate nejake skusenosti so znackou greenbaby?
21. jan 2011 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bleble ahoj a co by si o tom chcela vediet?
22. jan 2011 o 00:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hexi ci ste spokojne s kozmetikou l a oblecenim a kde ste kupili, dakujem
22. jan 2011 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no neboj som rovnaká... plánujem , plánujem , plánujem... :wink:
22. jan 2011 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bleble ahoj ja som bola na ich stranke ale to si musis objednat z anglicka ale co som pozerala tak tam maju super veci, ci oblecko ,alebo kozmetiku , velmi ma to laka
23. jan 2011 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hallo ekomaminky neviete mi niektora poradit kamaratkina mala ma suchy, drsny ekzemik na tvaricke a nechce jej nicim ustupit poradte mi nieco na to aby to nebolo pre nu skodlive
24. jan 2011 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maminky velmi by ste mi pomohli ak by ste si nasli chvilku cas na vyplnenie tohto dotaznika:
http://www.vyplnto.cz/databaze-dotazniku/bio-kozmetika-a-oblecenie-z/
dakujem
4. feb 2011 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bleble vyplnila som ten dotaznik a naco je to dobre??,
6. feb 2011 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zdravim, mate skusenost s cistenim lanovych veci? Konkretne ide o sako, ktore je z lanu a podsivka je z bavlny ale nemam velmi chut ho davat do cistiarne kvoli chemii,ktorou to cistia. Za kazdu radu vdaka!
18. apr 2011 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mate niektora skusenosti s eko-jednorazovymi plienkami? Nieco som nasla na internete,ale je to dost drahe, pochybujem, ze si to bezna zena na materskej moze dovolit... Potom ozaj ostava len pri ekologickom zmyslani a nie konani .
20. apr 2011 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ohnivazena eko jednorázovky v drvivej väčšine prípadov používajú maminky, ktoré väčšinu času látkujú, takže to nie je na full time nosenie. Ja som skúšala Alany a Nature Babycare, cenovo sú na tom rovnako, kvalitou sú Nature BC jemnejšie, majú lepšie elast. pásiky, ale zase sa pomerne často uvoľňujú guličky z absorbčného jadra na kožu.
22. apr 2011 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
23. apr 2011 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ohnivazena ja som skusala moltex, v zahranici, napr. v nemecku su za polovicne ceny ako na slovensku (zohnala som tam balenie 42ks za 6e). neviem ich porovnat s inymi eko jednorazovkami, minuli sme jedno balenie a neuvolnilo sa nic zo saveho jadra, sali nadherne, akurat smrdkali pocikane.
a my sme na bavlne uz stale, eko jednorazovky sme zrusili, uz sme boli aj u lekarky v kravickovych mommys touch :slight_smile: zozali uspech :slight_smile: a vsade na vylety a navstevy uz nosime vrecko s plienkami, je to uplne v pohode.
24. apr 2011 o 21:22  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak som objavila v dm tie alany a zatial su fajn :slight_smile:
27. apr 2011 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, mate nejaky tip na doma robeny cistic na okuliare?
22. jún 2011 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jaroe hm, ja uz na vsetko doma pouzivam vyvar z orechov zmiesany s kvapkou silice a octom. nerobi to zazraky ake slubuju mnohe prostriedky v reklamach :wink: ale ja som spokojna. okna aj zrkadla s tym umyvam, aj ked prave rozmyslam, ci okuliare nemaju nejake speci povrchove upravy, slnecne ci dioptricke? tak na okuliare by som skusila asi len cisty vyvar, bez octu.
a urcite viem ze sliz nie, umyvala som s nim zrkadlo v kupelni, raz :dizzy_face: smuhyyyyy
8. júl 2011 o 22:51  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, neviete mi niekto poradit, co robit? ked som pravala v eko pracich praskoch (mala som Ecover, aj Frosch, aj eko avivaz), tak po case to oprate pradlo vobec nevonalo, bolo take akoby stuchnute. aj som dezinfikovala pracku s octom, ale nepomohlo. dala som 4 litre octu a pustila program na 90st. a nic, nepomohlo. ked periem obycajnym praskom, tak vsetko pekne vonia.
13. júl 2011 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuan To moze byt tou eko avivazou, ktora je vyrobena z prirodnych olejov (u nas v USA hlavne sojovy olej) a tie casom stuchnu. Skus len oprat bez avivaze niekolko krat a uvidis, ci ten zapach zmizne. Nedaj sa odradit od pouzivania eko prostriedkov, lepsie pradlo bez vone, ako oprane v chemikaliach!
13. sep 2011 o 21:37  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kacenkaharris dakujem za radu. vyskusam teda bez avivaze. uvidim, ci to pomoze.
13. sep 2011 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, neviete mi poradit nejaky dobry eko prostriedok na umyvanie riadu? Moze byt aj domaci.
22. sep 2011 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok