• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Šité hračky a iné tvorenie

20. januára 2017 
@bezaz krásni sú
4. apr 2012 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievčatá, ktoré ste z Bratislavy, ak máte chuť sa znovu stretnúť, pozývam na kávu a koláčiky niekedy v druhej polovici apríla! Dajte aspoň orientačne vedieť, kedy by sa vám to hodilo :slight_smile: Swap asi tentokrát robiť nebudeme, lebo by sme potrebovali aspoň pol dňa a s drobcami sa to veľmi nedá. Jedine, že si vymyslíme nejaký swap už hotových výrobkov.. ale to na seba zase pletiem bič, určite nebudem stíhať šiť :sweat_smile:
4. apr 2012 o 21:45  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@k8ty som sa nemohla vynadivat ! musela to byt parada vidiet to nazivo :slight_smile:
@bezaz super ! Bracekovia :grinning: Velmi pekne to je :slight_smile:
4. apr 2012 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
4. apr 2012 o 23:50  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Ahojte dievčatá! Ako ste sviatkovali? Myslíte, že sa už život vráti do normálnych koľají? Ja som vďaka Prahe a Veľkej noci úplne mimo :rolling_eyes:
10. apr 2012 o 09:55  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@k8ty Ahoj Katka!unas vsetko v pohode,boli sme na vylete v Rakusku a zase ten isty kolotoc.a pracujem znova na babike.Dame niekedy stretko?pa prajem pekny den :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
10. apr 2012 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@troll Ahoj Adi, asi si si nevšimla môj odkaz o stretku však? Čakám na vaše návrhy, kedy by sa vám to hodilo.. ja by som v druhej polovici apríla už mala normálne fungovať, tak môžeme :slight_smile:
10. apr 2012 o 13:18  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Katka ja mozem kazdy den okrem 24.4.to som mimo a chcem ist znova do Viedne,na konci mesiaca,ale napis datum.bude to u teba doma? :slight_smile:
10. apr 2012 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@troll no, keď nás bude do 10, tak u mňa :slight_smile: A zatiaľ to vyzerá tak komorne.
10. apr 2012 o 17:33  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@troll Adi, tak nakoniec budeme možno iba dve, nikto sa neozval :frowning2: Možno sa pridá Anka, ale ani to nie je isté..
Dievčatá, kľudne sa hláste! :slight_smile:
11. apr 2012 o 18:02  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@k8ty
@troll
to viete, zeby som sa hned pridala:slight_smile: aj Verony miluje vlaky :grinning: ale este je skoro - nic nestiham odkedy chodim do prace. Dako som sa este nedostala do tych spravnych kolaji....Snad nabuduce sa pojdeme len tak previezt... :wink:
11. apr 2012 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nech sa páči, trochu klasiky z Prague Patchwork Meeting: http://modernpatchwork.blogspot.com/2012/04/prague-patchwork-meeting-2012-klasika.html
11. apr 2012 o 20:43  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@k8ty Kati neva,ja sa niekedy zastavim aj sama urcite dojde aj Bezaz,neviem preco sa nehlasi :grinning: :grinning: :grinning:
11. apr 2012 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@troll Adi, @k8ty Katka vie preco, vcera sme spolu volali, boli sme s ninkou 5dni v nemocke, a ani nie po tyzdni je zasa chora, 40tky teploty, som total KO :stuck_out_tongue_closed_eyes:
stretko urcite velmi rada, len sa musime dat dokopy
11. apr 2012 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bezaz tak to mi je velmi luto :cry: zajtra ti brnknem pa drzte sa
11. apr 2012 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bezaz skoré uzdravenie
11. apr 2012 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@troll ešte sa skúsim ozvať lusil, či bude môcť
11. apr 2012 o 21:57  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martinkah ahoj ja na šuštení používam pruhledné okna z obálek, vypisu z banky a pod..jsou pevnejsi a mají supr zvuk :wink:
11. apr 2012 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@troll @lussy23 baby dik, nejako sa nevieme z tych chorob vystrabit, ninka je chora uz dva mesiace v kuse :sweat_smile:
11. apr 2012 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bezaz obdivujem, ze si tam dala usmievajuceho smajlika.. keby bol Remi dva mesiace v kuse chory, tak tam dam toto: :confounded: :angry: :frowning2: :unamused: :cry:
12. apr 2012 o 16:06  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte šikulky, vidím, že ste opäť nezaháľali a tvorili, cestovali a aj nemocnici navštívili, čo mi je ľúto :frowning2: , ale aj u nás boli 40 teploty a nemocnica nás ešte len čaká v máji :unamused:
ja pridávam len moje skromné šatky pre Adelku na sobotnú svadbu. a inak ja by som sa s vami rada stretla, ibaže RK a BA...no bolo by to na dlhooo a ja mám strašne málo času, alebo sa mi to len zdá?
majte sa krásne :wink:
12. apr 2012 o 21:15  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (7)
@ludik3 ak sa to len zdá, tak je nás takých asi viac :wink: ja mám stále pocit, že nestíham..
12. apr 2012 o 21:33  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludik3 krasne šaty!Adelka bude paradna :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
12. apr 2012 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludik3 krásne šaty
12. apr 2012 o 23:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
šikulky, já jsem se zase na mateřské vložila do šperků, tvořím šperky z korálků a z polymerové hmoty, je to pro mě relax a fakt mě to chytlo
13. apr 2012 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@victorie21 ahoj.tak hod foto :wink:
@ludik3 krasne saty
@bezaz prajem skore uzdravenie

tesim sa ako mala-----budem mat nove latocky :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes: uz len cas na sitie si zaobstarat :sweat_smile:
13. apr 2012 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Posledný príspevok o Prague Patchwork Meeting je o našom stánku a o stretnutiach :slight_smile:
http://modernpatchwork.blogspot.com/2012/04/prague-patchwork-meeting-2012_13.html
Najbližšie vás s pražskou výstavou budem bombardovať o rok :dizzy_face: :dizzy_face:
13. apr 2012 o 23:34  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@k8ty my si radi precitame :wink:
14. apr 2012 o 06:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok