• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Šité hračky a iné tvorenie

Kati, smutne - dik za pozdrav, drzim Ti palce, nech je Remi uz len usmiaty :grinning:
15. máj 2012 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@k8ty držím palčeky a prajem veľa síl a trpezlivosti, nech ste už zdravučkí
15. máj 2012 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
no,tak sa mi podarilo dosit tu tasku na kocik. sovy su vonkajsie vrecko a jedno sietkove vrecko je vnutri. zadna cast je z tej kvietkovanej latky.
16. máj 2012 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
@snehovavlocka Velmi pekne !!!!
Pripajam fotky z nasho šicieho vikendu v Ziline :slight_smile: Dufam, ze ma baby nezadrhnu :grinning: :grinning:
16. máj 2012 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
@k8ty -juuuuj, dufam, ze sa vam to uz nevrati... :confounded:
@snehovavlocka - kraaasna taska :dizzy_face: kukam, ze mas aj moje sovicky :grinning: (aj ja ich mam, aj ja ich mam ...)
@vera21 - zadrhnem :grinning: ...
16. máj 2012 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
16. máj 2012 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte žienky,
Kati tak prajem, aby teploty klesli a nikdy sa nevrátili. My sme to mali tiež, našťastie bez kŕčov, ale za to v double formáte, najskôr Matúško 40 a o 2 dni Adelka tiež 40, takže fasa....zas išlo všetko bokom, ale čo človek neurobí pre zdravie svojich detí a seba :slight_smile:
ste úplne všetky šikovné, bábiky super, kabelky ani nevravím....no možno niekedy cez leto, keď bude dovolenka,tak aj mne sa snáď zadarí niečo "spichnúť" teraz len dokončujem, čo je nedorobené a opravujem, čo sa pokazí pri nosení :wink: majte sa krásne a krásne tvorenie
17. máj 2012 o 21:18  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vera21 @lussy23 @olivova @ludik3 Ďakujem dievčatá. Malý je už úplne fit, ani na ňom nevidno, že bol v nemocnici. Horúčkoval vlastne iba v sobotu v noci a celú nedeľu a odvtedy mu vlastne nič nie je. Len rodičia sú teraz vystresovaní. Včera mi zaspal v kočíku, tak som hneď kontrolovala, či neomdlel a či dýcha. Tak skoro sa toho asi nezbavíme, ale pevne verím, že to bola iba jednorazová záležitosť.

Predvčerom mi prišli časopisy, tak sa už teším, čo si z nich ušijem. Ale najbližšie mám v pláne župan pre malého :dizzy_face:
17. máj 2012 o 23:44  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@k8ty to ma tesi,ze ste zu fit :slight_smile: a podla coho ides sit ten zupan?lebo ja zhanam pre maleho a nemozem kupit
18. máj 2012 o 06:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@troll podľa jedného staršieho čísla Stitch. Je taký dvojvrstvový. Dovnútra idem dávať froté (kúpila som také lacné osušky v Ikea, tak rozstrihám) a navrch normálne bavlnenú látku.
18. máj 2012 o 10:01  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@troll adi, sak sme ho videli v niektorom tom casaku u Katky :wink:

baby, ja som sa pustila do deky pre ninku, uz mam skoro hotovy top, @vera21 davam tam aj tie ebay stvorceky :wink: som myslela, ze ju stihnem, kym je ninka prec, ale tak nic, budem musiet po veceroch na tajnasa :sweat_smile:
19. máj 2012 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@troll @k8ty ja som videla na nejakej anglicky pisanej stranke relativne jednoduchy navod na zupan z uteraku....ak to este najdem,dam link. a kati,tesim sa s vami,ze uz ste ok :wink:
20. máj 2012 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
20. máj 2012 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, a toto by kto usil ???? :slight_smile:
22. máj 2012 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (8)
@vera21 jezin, to je strasne, ako mrtvola mamuta v obyvacke :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. máj 2012 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
ozaj baby, rusia tu v samorine predajnu s kreativnymi potrebami, maju vsetko za 50%, ak by ste niektora nieco potrebovali, plst, farby (na textil, sklo,..) koralky, stetce, atd napiste
22. máj 2012 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bezaz uuuu, to by som potrebovala! Kámoška práve zháňa plsť! Dáš adresu? Žeby som ťa teda niekedy prišla pozrieť? :wink: Vieš aj, dokedy ešte majú otvorené?
22. máj 2012 o 18:09  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snehovavlocka Ďakujem moja. Už som rozstrihala podľa strihu v tom časopise. Keby sa to náhodou nepodarilo, pozriem tie tvoje :wink:
22. máj 2012 o 18:09  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ludik3 Ďakujem! Pevne verím, že to bola iba jednorázová záležitosť. Aj keď už viem, čo máme robiť, ale radšej nech sa to neopakuje. Najviac sa bojím toho, že sa to bude opakovať, keď s ním práve nebudem. Ale na to nechcem ani myslieť.

Dúfam, že tebe výjde dovolenka spojená so šitím podľa predstáv :slight_smile:
22. máj 2012 o 18:12  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@k8ty kati, na pesej zone v alexovi :wink: dondi :grinning:
22. máj 2012 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky, nemáte prosím tip na nějaký spolehlivý internetový obchod s látkami? Sháním hlavně bavlněné látky. Díky
22. máj 2012 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luvie v cr je toho vela www.mojelatky.cz alebo mraz www.latky.cz urcite aj baby na mimibazare :slight_smile:
22. máj 2012 o 23:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caveste, tak som dokoncila aj dalsiu babiku
23. máj 2012 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (11)
babyyyy, dosla mi ta nova tilda knizka, jarne napady, uzasneeeeeeeeeeee veci su tam :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: boze, keby tak mal den aspon 72hodin :sweat_smile: a deti by chceli spat aspon 24 :grinning:
23. máj 2012 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bezaz bábika je fantastickáááá a súhlasím s tvojou vetou o 72 hodinovom dni. Inak my sme zas mali "super" víkend, opäť teploty, 39,8 to bolo tentokrát....tak už len dúfam, že vybratím nosných mandlí sa to zmení- snáď k lepšiemu :wink:
23. máj 2012 o 18:47  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bezaz děkuju :slight_smile:
23. máj 2012 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bezaz náááááááádherná bábika
23. máj 2012 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bezaz ta je ozaj uzasna :slight_smile:
24. máj 2012 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievčatá, konečne som trochu šila a urobilo mi to teda veeeeeľmi dobre. Fakt som si to vychutnávala :slight_smile:

Viac tu: http://modernpatchwork.blogspot.com/2012/05/baby-boom-1001-peeps.html
24. máj 2012 o 22:36  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (9)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok