Stimulka od októbra 2008

kikina666
31. okt 2008

Kejla, zuzali, efik, endzi ,labus, dior, dicinka, lubkaeck, vika34, V555 ..... pokracujeme, ak som niekoho zabudla ospravedlnujem sa 😵

zuzali
16. nov 2008

BM...včera bol ešte pracovný deň-----sobota a krásne slnniečkoooooo

vika34
16. nov 2008

babulka,tak to nejak rýchlo ubehlo a už ideš na OPU,ani sa mi veriť nechce

zuzali
16. nov 2008

BM..v utorok ma v GF čaká sestrička so striekačkou 😀

buducamamina
16. nov 2008

zuzali asi ti ostava len nam verit ja ako keby som to citila ze si tehula budes ta ktora spusti vlnu tehuvirusikov a po tebe kikina

tinka12
16. nov 2008

babulky, tak čo? mam vziat ten notebook? alebo mate niektorá samostatne pripojený net?

babulka123
16. nov 2008

nooo ani nehovor ale v pohode, na kratky protokol .. mala som 10 inekcii a dnes uz len pregnyl a som v pohode... v pondelok to mam bez pichacky hehehehehehe

luly3
16. nov 2008

Tinka ako dopadla kontrolka v GF???????????????????????????????
kedy začinaš pichat druhu??????

buducamamina
16. nov 2008

babulka a prve ivf si mala dlhy protokol
kolkko si mala vajok

vika34
16. nov 2008

ja som počkala až na krv,zuzali držím palčeky a nestresujte nám tehulku,nech pekne počká na krvičku,mne napr.tak skoro test neukáže,lebo chodím veľa na WC a koncentrácia HCG je nízka

babulka123
16. nov 2008

BM no ano v GF iny vraj nedavaju .. alebo inak standardne davaju dlhy... no a mala som 1 vajko ...

buducamamina
16. nov 2008

vika ty tiez cakas na vysledok alebo ako som trosku mimo ked nemas nic v pase

zuzali
16. nov 2008

Tinka...nezdáa sa mi, že v Avione je Wifi free zona...neviem, skúsiť to môžeme 😉

buducamamina
16. nov 2008

babulka 1 oplodnene alebo ti prezilo iba jedno a to ti aj dali

vika34
16. nov 2008

babulka ty si to mala celé divné,ja som mala dlhý a vajec bolo ,celé JRD

tinka12
16. nov 2008

no luly, nic moc, pojdem stimulovať pomaly, lebo mam PCO a endometriozu (cysta 16mm na maternici)...dnes mi pridali dalsie lieky, ktoré som povodne nemala mať... gonal. ten mam pichať 3 dni, potom 3 dni menopur a v piatok kontrola.

buducamamina
16. nov 2008

vika ale zalezi ako telo alebo vajecniky reaguju vies niekto ma kvantum a niekto bohuzial malo

luly3
16. nov 2008

baby kto to vlastne ide na stretko????????????????

vika34
16. nov 2008

ja zhodou okolnosti čakám na mrchu/už meška 4 dni/ale som po potrate a koncom novembra idem na konzultáciu a chceme skúsiť IUI

zuzali
16. nov 2008

tinka...si teda užiješ svoje 😠

babulka123
16. nov 2008

BM pri opu zistili ze sa mi "stratili ostatne foliky" a nasli len jeden a ten mal aj vajko aj sa oplodnilo a potom mi ho dali spat, ale nic z toho .. na ult.som mala predtym 4 foliky .. no a teraz je to troska ine... asi .. ale to budem vediet az v utorok kolko tam budem mat aj vajok a kolko sa oplodni..

vika... tazko povedat ocividne kazda reaguje na nieco ine.. mne asi viac vyhovuje ttotot... ale je to uz jedno hlavny je vysledok a ten je este taaaak daleko..

tinka12
16. nov 2008

aj mne sa zda, že tam nie je wifi freee, ale ak niktorá nedonesie comp, tak pri najhorsom mozeme vyhladať nejaku net kafe a napojiť sa tam....

vika34
16. nov 2008

VED PRáVE PRETO,JE TO VEľMI INDIVIDUáLNE,KAžDá VYPRODUKUJE INáč A REAGUJE TIEž INáč

zuzali
16. nov 2008

luly, takže : ja, endzi, ty, labus, tinka, vika, dior to je podľa mňa 7 ešte som niekoho zabudla??? 😨

luly3
16. nov 2008

tinka ☹ ale nevadííííííííííííííí mi sme bojovníčky ale zasa
pomaličky dalej zájdeš 😉 😅 😉
tinka a čo je to to PCO????

tinka12
16. nov 2008

zuzi mas nejake skusenosti s tým, co mam ja?

zuzali
16. nov 2008

tinka, aj to je možnosť, ja to tam obehnem, lebo tam budem už o 13.10 😀

vika34
16. nov 2008

babulka verím ,že by som zareagovala aj s tvojimi liekmi a mala by som 10000 vo vačku 😀 😀 😀

buducamamina
16. nov 2008

vika34 ano kazdy inac reaguje na hormony a kazda ma ine lieky a preto si myslim ze ked clovek sa da na to 2 krat tak doktory uz vedia co a ako ked nesadlo to tak daju nieco ine a tak

babulka123
16. nov 2008

tinka ja som mala gonal a picha sa veeeelmi jednoducho.. a nestipe.. asi ako jediny..

vika vies len keby som mala taku tu vestecku gulu..

tinka12
16. nov 2008

PCO sú polycystické ováriá.... v podstate to znamená to, že sa tvorí vačšie množstvo folikulov... no problém býva, že nedozrievajú do potrebnej veľkosti...