Stimulka od októbra 2008

kikina666
31. okt 2008

Kejla, zuzali, efik, endzi ,labus, dior, dicinka, lubkaeck, vika34, V555 ..... pokracujeme, ak som niekoho zabudla ospravedlnujem sa 😵

endzi30
2. nov 2008

kiki, dobru nocku 😉

kejla, takze preto 2 krvne testy! hej citala som aj tie dve babenky co si pisete, ale ani jedna este nemate mrchu! krv je krv 😵 🤐
a ziadny ukaazkovy pripad co sa tyka mrchy zajtra n.e.b.u.d.e.s! 😵 🤐 e e.... 😠

no ale normalne nechapem co s tebou ten utros robi! to vlastne este aj mna moze chytit, ved ty ho beries trosku dlhsie! no hadam nie 😠 😠

co sa tyka mna a bejby, tak akosi citim, ze z toho nic nebude a pomaly ale iste sa s tym vyrovnavam, keby to aj vyslo, tak by som bola ozaj prekvapena 😅 proste mam taky pocit 😖

vika34
2. nov 2008

ahojte ,čo sú to za pesimistické reči,nehnevaj ma endzi,treba veriť

kejla
2. nov 2008

Endzi, ani ja nechapem, preco tak so mnou mava 😀 😀 A neboj, teba to uz nepostihne.Verim tomu, ze budes prijemne prekvapena.Naozaj 😵

Inak, tie 2 krvne tety maju vraj aj ten vyznam, aby sa vylucilo mimomaternicove.Preto nan maju chodit aj kocky, kt.maju 1.test negativny.Ale tomu moc neverim, lebo aj pri mimomaternicovom by hadam bola nejaka hodnota HCG.

Ahoj Vika 🙂

A ak tu uz nie ste, prajem vam DN 🙂 Zajtra drzte palce pls 🙂

vika34
2. nov 2008

ahoj kejla,aj ked máš mimomater.máš normálne HCG/BOHUžISľ VLASTNá SKúSENOSť/Napíš mi prosím kto má zajtra testovať?žeby už ty?

kejla
2. nov 2008

Vika, ano, ja mam zajtra krvne testy 😒 Ale som bez priznakov ☹

endzi30
2. nov 2008

vika, no co mam robit, chcem strasne verit, aj verim, ale som pripravena aj na zle 😖

a ty ako? vzdy sem prides minutku pred polnocou 😀 😀 vika a muzik uz spia, ci? 😀 😀

kejla, priznaky nepotrebujes 😉 myslim na teba uz odteraz, a ofkooorz drzim pasticky moja 🤐 🤐 🤐 😵 😵

dobru nocku vam styrom 😉 (vike, kejle+2) 😀

vika34
2. nov 2008

ahoj nestíham skôr,babi príznaky nemusíte mať žiadne,ja som teraz pri poslednom tehu nemala vôbec nič a ešte aj tie prsa čo ma vždy bolia aj tie prestali a bola som tehotná,takže hlavu hore 😀

vika34
2. nov 2008

kejla aj ked by si slabo krvácala,aj tak môžeš byť v tom ,tak nevzdávaj to,večer čakám tehotnú kejlu 😀

vika34
2. nov 2008

včera a dnes som lepila fotky do albumu už mi chýbali tri roky tak som to už musela urobiť,preto až tak neskoro

vika34
2. nov 2008

tak som si trochu popísala sanma zo sebou 😢 ,ja idem 24.11.oznámáiť dokimu ,že žiadne KET nebude a ideme na IUI,včera som začala túto tému doma a bolo po nálade ,lebo Juraj neverí ,že mu n iekedy ešte donosím dieťa a beriem tie inseminácie aspoň tak,že sa dozviem či ešte môžem stehotnieť normálne a či domáce snž je k niečomu,ináč mi to na nálade moc nepridalo ,no ale čo už

vika34
2. nov 2008

tak už ste šli naozaj spať ,tak DN,ZASE ZAJTRA v noci 😀

labus
3. nov 2008

Dobré ránko
tak som si vás preštudovala čo ste popísali
KEJLI ty moja chceš po zadočku?že utroš ved to je jasná tehu toto čo opisuješ len sa ty pekne neboj a dneska otvárame Vineu na oslavu ja tomu proste verím takže MM mi donesie ked pojde z práce jednu sviatočnu vineu 😀 😀 na tvoje babulky rozumieš hlavu hore
ZUZALI moja som tu a obom vám na dnes silno držím palce večer som sa za vás pomodlila MM ma nespoznáva že som sa v živote tolko nenamodlila čo posledné dni -pekne sa vybuvaj a hned daj vediet čakáme

kikina666
autor
3. nov 2008

luly .. to je super ze tvoja svagrina caka mimino ... ale mna by to pred stimulkou rozculilo, moja svagrina sa tiez snazia, ale som jej povedala, ak otehotnie ze nech mi to oznami, az ked budem mat cely ten cirkus za sebou ... tak ze jasne ze nebude ma znervoznovat .. tak ma to potesilo lebo keby mi oznacila ze ona je tehu tak by som urcite revala preco zase niekto iny kto uz deti ma

kikina666
autor
3. nov 2008

ozaj dobre ranko som 😵 zabudla povedat ...

kejla zuzali drzte sa

kikina666
autor
3. nov 2008

no baby kde ste dnes vsetky ????

kikina666
autor
3. nov 2008

labus kedy mas krv ?

luly uz sa tesis zajtra prvy krat pichas co ???

chantalle7
3. nov 2008

ahojte babulky? tak som si konecne docitala vsetky prispevky v novej teme zial k starej som sa este nedostala tak soryy ak budem trosku mimo obraz ☹

luly3
3. nov 2008

Dobre ranko 😀 😀 😀
hej kiki zajtra pichám 😀 😀 😀 , už sa tešííííííííííííííííííííím

kejla držíííííííííííííííííííím palčeky už sa teším na tu správu že som tehotná 😀

chantalle7
3. nov 2008

inak baby neberte to tak ze som Vas opustila (a bez rozlucky) ja sem urcite budem chodit len nechcem byt kazdy den tak naplno upriamena na tuto temu takze preto tie moje vypadky

chantalle7
3. nov 2008

kejla drzim moc palceky

zuzali vela vajok

endzi ty sa tiez drzkaj dnes som sa zase narehnila na tej tvojej poznamke - knizna zalozka 😀 😀 😀 😀
si ty riadny kxicht 😀 😀 😀

kikina666
autor
3. nov 2008

luly aj ja by som uz papkala lieciky ... ale

chantalle chpam v pohode ved nic sa nedeje uz to mas tiez za par a nejdes skusit test ?

luly3
3. nov 2008

neboj kiki možno pro niečo je to dobre ze ti to odložili, možno to tak ma byt 😀 😀 😀 😀
jááááák kikina ale sa teším na keilu ako to tu rozbehne

chantalle7
3. nov 2008

kejla - uz sa neviem dockat kedy napises ako si dopadla ja verim ze si na 100P tehu
inak ja mam presne tie iste pocity stale mam pocit ze dostanem mrchu ale citim to hned od ET akurat vcera to bolo tak silne ze som si isla lahnut od strachu ze uz je tu ta potvora
mam vsak este jeden priznak straaaaaaasne ma bolia prsia a mam ich take velke ze nechapem no a ta citlivost hrozneeee na nevydrzanie a uz mi bolo 2x j tak cudne na grckanie ....ze by to uz bolo ono?!?!?

😉

chantalle7
3. nov 2008

kikinka ahoj no to mam ale test nechcem skusat keby som bola zastihla kejlu skor razne zakazem a teda aj vam vsetkym je to SUPER SPOSOB AKO SA TOTAAAAALNE ZDEPKOVAT!!!!!

iba pre zaujimavost: moja uz tu dost slavna kamoska cakajuca 2-icky si doma robila az 3 testy vsetky boli / a nakoniec ako vidite krvicka ukazala ze je teho a dokonca 2x 😀 😀 😀

takze babeny neblbnite a vydrzte tie obchodne testy su odveci .....
10 dni sa da prezit len mozno treba trosku menej na to mysliet (alebo sa aspon snazit pre to urobkat max)

takze ja nic neskusam pockam ved piatok je tu co chvila 😀

luly3
3. nov 2008

ahoj chantall tak aj ty čakáš na krvičku????? 😀 😀 😀 😀
jááj ale sa nam to tu rozbieha aj budeš testovat?????????? 😀

chantalle7
3. nov 2008

luly, kiki drzkam vam palce
ja mastim zase prec mozno vecer kuknem ako dopadli baby

papaaaa

luly3
3. nov 2008

paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😀 chantall

luly3
3. nov 2008

no nič kočky nikto tu nieje tak ja zasa utekám 😀 😀 😀
držíííííííííííííííííííííím palce keila 😅 😅 😅 😅 😅 a myslím na teba 😅

kikina666
autor
3. nov 2008

luly ja som tu, len som cosi robila

chantale mne nemusis teraz, mne to posunula poistovna o mesiac, dufam, ze sa uz konecne dockam ... ved uz od septembra sa to taha ☹ vsetky ste uz odstimulkovali a ja stale nic, len cakam a cakam

dior
3. nov 2008

Kejla- kedy ti budu volat? Velmi na vas myslim 🙂