Stimulka od októbra 2008

kikina666
31. okt 2008

Kejla, zuzali, efik, endzi ,labus, dior, dicinka, lubkaeck, vika34, V555 ..... pokracujeme, ak som niekoho zabudla ospravedlnujem sa 😵

zuzali
4. dec 2008

Ahojte 😉

labus...tak to je fantastické, že sa vám v tom Brne páčilo, nový rok začnete úplne najlepšie aj s Kiki a Lubkou

skúšky už skoro máme, ešte v pondelok manažment 😠 to bude des, ale nejako to prežijeme hádam 😠

dnešný prídel: chytajte 😉
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

inak ja sa cítim fajn, len ráno mi je ťažko, ale nevrackáme, takže sa to dá zvládnuť 😵

zuzali
4. dec 2008

babulka...........to je supeeeeeeeeeeer 😵 😵 😵

baby, no vidíte, tá dobrá vlna je tuuuuuuuuuuuuu 😵 😵 😵 😵

luly, tinka, pekne hladkajte bruškááááááááá 🙂

kiki, ja tiež neviem bez vás vydržať, ale tento týždeň mám toho fakt otrasne veľa ☹

tribitka333
4. dec 2008

jeeej, ahoj mamina..tak to je super ze sa citis dobre.

labus
4. dec 2008

Zuzali len pekne študuj a budeš mat mudre babulky a buduci týžden ta tu čakáme no a na skušky držíme palce
Tribitka pozdrav maminu vieš ja som mala velmi tažký život a tak robím všetko aby to moje deti mali čo najjednoduchšie vieš aký je to super pocit ked tak kecáme s chalanmi a vravím im aka som na nich hrdá že nepiju,nefajčia a su zlatý a vieme sa porozprávat a syn mi nato vieš mami ako si si nás vychovala takých nás máš -no povedzte ved to je to najkrajšie na svete pre toto sa oplatí žit 😉

tribitka333
4. dec 2008

labus,znie to neuveritelne,ale ako keby som ju pocula..presne aj ona mala velmi tazky zivot a preto sa snazila co najvaic aby my sme ho mali jednoduchsi..aj ja by som jej splnila co jej na ociach vidim, len aby som jej to vsetko vratila

labus
4. dec 2008

Tribit normalne si ma rozplakala pozdrav maminu a bud rada že ju máš ja som mala taku babičku najužasnejšia žena na svete už tu 12r. nieje ale ja na nu myslím stále z velkou láskou a neboj aj ty budeš taká uvydíš 😉

luly3
4. dec 2008

zuzali 😉 chytaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam

luly3
4. dec 2008

náááááá kiki keby si si prečitala čo som napísala
tak by si vedela 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝
ja vravím že mna nikto nečíta 😕 😅

lubkaeck
4. dec 2008

Labus - si ma pekne rozplakala 😢 Ja mam maminu prilis prakticku, lebo ona doma prakticku vychovu moc nemala, teda vie rubat drevo, kurit, starat sa o dom a tak - boli tri sestry a otec im zomrel ked mala mamina cca 9 rokov a zili na lazoch. Cize najstarsia varila, mladsia upratovala a najmladsia behala okolo domu. My sme museli so segrou zacat varit uz v 12tich, kazdu sobotu o osmej budicek, ci bola diskoteka, alebo nie a upratovat a bodka bez debaty 😉 Ale zase do manzelstva som prisla hotova a sikovna 😀 😀 😀 Ale taky debatovaci vztah mame a je to velmi fajn, vdaka skypu sme v kontakte kazdy den a mozem povedat, ze lepsiu segru ako mam by som nikdy nenasla - mamina nas naucila spolupatricnosti a verit len vlastnej rodine 😉

Luly -pozdravujem fazulky, len nech sa pekne uhniezdia 😀 😀

Zuzi - manazment mate s Konosovou? ak ano tak drzim palec, som si ju v maji uzila 🙄

Kiki - prosim Ta nestresuj, pekne zacnes 10.12. brat Proveru a v januari bude OPU a zaciatkom februara Ti povedia "pani ste tehotna" 😉

labus
4. dec 2008

Lubka ahoj tak už máš napačené šikulka jedna no ja začnem neskor no a rozplakat som ta nechcela ja som taká atipická mama no ale čo už so mnou u nás sobota ,nedela spoločne obedy aj ranajky aj večere a ráno ich budím až ked je všetko na stole a najlepšie zaberá ked prídem do izby a sievam im ja som budik budíček to už vedia že dobroty su na stole ale nepovedste to nikomu ,lebo si bude mysliet že to v hlave nemám pokope 😀 😀 ale vtedy sa chichocu a nešomru že už vstávat ale mne bez ních nechutí ☹

lubkaeck
4. dec 2008

Labus - chcela by som byt taka mama ako Ty 😉

labus
4. dec 2008

Lubka neboj budeš cele tehu ti budem dávat kurzy 😀 😀 ale to stačí chciet a lubit a ono to ide neboj 😉

lubkaeck
4. dec 2008

Labus - budem poslusna studentka 😉

Zelma vsetkym sladke sny a fazulkam dobru chut 😉

vika34
4. dec 2008

ahojte zdravím vás a pripomínam sa,že existujem,len nestíham 😀

kikina666
autor
4. dec 2008

labus uplne s tebou suhlasim ja tiez by som za malickych aj dychala len aby som nejakych mala

kikina666
autor
4. dec 2008

lubka len aby to tak aj bolo pri tej mojej vsetkej smole

dobru noc babenky idem este pisat ulohu z nemciny a do sprchy a spat rano tu budem az okolo 9,15 lebo od 7,30-9,00 mam nemcinu

papa

dobru noc a sladke snicky o babetkach

kikina

vika34
4. dec 2008

prajem dobrú nôcku

kikina666
autor
4. dec 2008

ahoj vika .... som vysla z vane este rychlo kuknut ci tu niekto neni ale zial ...

luly dufam, ze zajtra budete chatovat ... a ozaj prestan mi vyplazovat jazyk na maminu sa to nehodiiiiiiiiiiiii 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

zuzali pohladkaj babenka a uz by si mohla aj nejaku fotku bruska hodit na net

k

labus
5. dec 2008

dobre ránko kočky
KIKI dufam,že poriadne študuješ 😉 no do 9,15 je daleko tak mazám ešte do postele 😀 😀 občas možem aj dlhšie nie?Jáj zajtra ráno idem pracovat Andy u nás na pošte nosí noviny už druhý rok a teraz zanho chodí jeho kamoška suseda ale zajtra nemože tak mamiiiiiiiiiiiiii pojdeš?no čo tak sa prejdem 😀 😀 len dufam,že im nezabudnem napchat Mikulášske balíčky do čižiem ako minulý rok už som otvárala dvere že idem do práce a mužíček dojde a chcechce sa potichu že ty si riadny sklerotický Mikuláš ach bystu to by bol pruser keby tam nič ráno nenašli 😀 😀 😀

kikina666
autor
5. dec 2008

labus ahoj uz mam po nemcine , zase som si dokazala aka som blba

labus no to hej ja by som asi tiez mala nieco kupit ked pojdem z roboty, ale neviem ako ked pojdeme s muzom spolu

labus
5. dec 2008

ahoj KIKI nemčina je tažká tak si z toho nič nerob dobre? no a Mikuláša by si mala kupit ,ale ako? ked chodíš na obed nejdeš okolo nejakeho obchodu?

kikina666
autor
5. dec 2008

zial nejdem okolo ziadneho obchodu, ale ked pridem domov vybehnem do tesca to mam kusok .... keby si vedela ako sa mi nechce
a mame tu nejaky problem s mojim pripojenim na server ...

labus
5. dec 2008

KIKI ja idem dneska o 13,00 k Durimu chce vediet ako sme pochodili v Brne ozaj a poviem mu že chcem ten FOSTIMON ten čo ti zostal máš 75UI alebo 150UI kolko ti pichaju ampuliek?mne vravel doktor že mi dá 300jednotiek ty máš kolko?

zuzali
5. dec 2008

ahojteeeeeeeee 😀 😀 😀

takže dnešný prídel:
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

labus, mne zostalo 6 ampulí Fostimonu 75UI, takže ti ich venujem 😉

ahoj, Kiki 🙂

kikina666
autor
5. dec 2008

zuzali ahoj tak co uz nieco vidiet

boze ja uz aby som zacala 10.12. sa blizi pomalicky a isto, neviem ci si citala ale som si to posunula zaciatok o 1 den z 9.12. na 10.12. ... baby suhlasili, ze je to rozumne, co si ty o tom myslis ?

kikina666
autor
5. dec 2008

zuzali ja uz chcem mat v profile tt, mna uz z tej nervozity bolia aj vajecniky aj brucho, cele je to na nervy ..

zuzali
5. dec 2008

kiki ... prepáč, ale neviem prečo si si to posunula, ale ak sa to všetkým zdá rozumné, tak je všetko v poriadku 🙂

a ešte nie je nič vidieť 😉

labus
5. dec 2008

Zuzali dakujem ja si ich zaplatím ale beriem určite a boskaj babulky

zuzali
5. dec 2008

jasné labus, dávam na ne pozor 😉

zuzali
5. dec 2008

labus...prepáč, teraz som pozerala, že tie Fostimony mám len 4, ale sú tvoje 😉