• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Stimulka od októbra 2008

7. apríla 2009 
no jasne ked som tu ja tak tu nikto nie je :frowning2:
8. dec 2008 o 15:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak tak lubka daj nám :wink: neviem čo tu ma kto stresovat :wink: :grinning:
8. dec 2008 o 15:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Lubka dakujem za podporu čo sa Kiki týka presne si jej to opísala moja KIKI čítaj tieto svate slová aj o tomto je život treba sa tešit aj z maličkosti a ty sa máš na čo tešit ved už začínaš :wink: ked ta chytí depka zbal ju a pošli do teplých krajín sadni a znova prečítaj čo Lubka napísala :wink: jasnačka lebo inak sa k tebe všetky na vianoce dovalíme a pod stromčekom ti na zadok naložíme :wink: TAK
LUBKA aj ja sa moooooooc teším
8. dec 2008 o 16:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no kočky tak som vám tu písala litánie o probiotikách a MM že niečo si pozrie a všetko mi zmazal takže v skratke doporučujem vám kupit si SUPER DOPHILUS probiotiká mne ich poradila imunologyčka a moc mi pomáhaju mrknite na www.dophilus.sk a kliknite na citlivý životný štýl a potom tehotenstvo je tam všetko čo som vám chcela povedat
8. dec 2008 o 17:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Labus - diky za infosky, uz som vsetko upiekla uz zlepujem lekvarom :wink:

Kiki - no ozaj ked neprestanes depkovat tak povedz TM, ze nech kupi aspon troch kaprov do zasoby lebo naberieme smer Zilina na Stedry den a ked zoberieme aj polovicky, to este bude len zur :grinning:
8. dec 2008 o 18:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Lubka ty šikulka mna to len čaká ale už sa moc teším na pečenie buduci týžden idem na to :wink:
8. dec 2008 o 18:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ozaj Labus, mam zajtra vziat aj tie lieky?
8. dec 2008 o 18:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jej ozaj Lubka ano určite si ich kupim ja ich už v januari dufam budem potrebovat :wink: napiš mi cenu do IP a hlavne uplne kludne ved aj ty si za ne platila :wink:
8. dec 2008 o 19:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
LABUS som cela od lekvaru,ale vecer pozriem e co stali, ale asi to ani nebudem vediet, sa mi vide ze tam nie je naklepka. No ked si umyjem haksne tak pozriem :wink: ty chces menopur? dobre si pamatam?
8. dec 2008 o 19:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Lubka ano Menopur a ked si lekvárikova tak budeš mužíčkovy lepšie chutit :wink:
8. dec 2008 o 19:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
pisem malickom-ten mam suchy :grinning:
labus-ja som mala decapeptyl a menopur :wink: z kazdeho mi zostalo jedno balenie :wink:
8. dec 2008 o 19:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Lubka ten Decapaptil je na čo,ten mi doky nespomínal a vobec ho nepoznám
8. dec 2008 o 19:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
labus-decapeptyl sposobuje stav podobny prechodu necha oddychnut vajecniky a nabudi ich na produkciu a potom sa do toho dava menopur, aby sa foliky vyvijali a rastli, ale aby nepraskli :wink:
8. dec 2008 o 19:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aha-tak to som nemala ani pri prvej stimulke to je ten dlhý protokol?
8. dec 2008 o 19:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
hej ja som mala dlhy protokol :wink:
8. dec 2008 o 19:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a predáš mi ten MENOPUR aj ked Decapeptil nepotrebujem? ja sa nenahnevám ak nie tak budem rýchlo zhánat inde
8. dec 2008 o 19:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
labus- o tom nepochybuj :wink: zajtra ho mas v kabelke, len nezabudni ze musi byt v chladnicke
8. dec 2008 o 19:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Lubka dakujem a nezabudnem uložím ho vedla Cetrotide čo som už kupila možno sa spária a budem tehu chladničková :grinning: :grinning:
8. dec 2008 o 19:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
lubka ...cakam vas na stedry den .... host do domu je dobry signal ... veceriame o 17,30 daj vediet uz len pocet

druhy pokus medovnikov ... na brade mam riadny pluzgier ale prsty su uz celkom ok, dnes som zvolila jednoduchsiu variantu medovnikov ... iba patlala a patlala na doske, ziadne karamely po tom vcerajsom vybuchu mi stacilo ...

ten pluzgier sa hadam cim skor zahoji .. a moj muz si ma dobera, ze si mam zalozit srocku Kika lepidla a stavebny material ... a aj lacne vybusne materiálu ...

kuchyna uz je v poriadku MM to upratal, ved mu ani nic ine nezostalo, lebo ja som siliecila popalaniny ...

OZAJ nechcete recept na vybuchujuce medovniky ????? velmi rada poskytnem :grinning:
8. dec 2008 o 19:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
labus -len sa prosim ta necuduj ked bude nahodou vonat po slanine - v sufliku som pred liekami mala slaninu, aj ked som ho umyla stale to citim :grinning: :grinning: :grinning: ale mozno aj preto ze ju mam teraz zevesenu vedla chladnicky
8. dec 2008 o 19:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
baby idem vykrajovat medovniky ... hadam to uz nebude zdraviu nebezpecne ...
8. dec 2008 o 19:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Lubka neboj nebudem ,len musím upozornit chlapov nech mi ich nezjedia,že mnam slaninka :wink: :grinning: :grinning:
8. dec 2008 o 19:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Kiki - tie pluzgiere som postrehla len uchytkom co sa ti stalo? :confused: :confused: medovniky uz mam napecene, ticho sedia na chladnicke :slight_smile: a ten pocet zavisi na tebe :wink:
8. dec 2008 o 19:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
KIKI :grinning: :grinning: :grinning: tak som sa zasmiala takto sa mi páčiš :wink: tá s.r.o-čka je dobrý nápad ešte budeš na materskej a už bohatá :wink: no vybuchujuce medovníky neriskujem ja som zasa farebná s tým monoklom čo sa mi vyrobil po strednajšom strete s tým stlpom :grinning: :grinning: dnes mi to začalo hrat farbami a vravým mužovy že pozri ake to mám a typický on:no ved a čo mám s tebou robit ked neposluchaš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. dec 2008 o 19:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Lubka ja teda pečiem vela a všeličo ale medovníky čo som skušala nikdy nešli na odbyt,lebo boli tvrde kde ja chyba?zlý recept,postup,alebo kuchárka? :grinning: :grinning:
8. dec 2008 o 19:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Labus - neviem kde je chyba, ale tento rok som citala, ze moze to sposobovat aj vela medu: mam od muzovej sekretarky recept na zarucene makke medovniky, ale nesmu sa piect dlhsie ako 5 min, lebo inak zostanu tvrde a samoska, ze som len dva plechy stihla v limite :grinning: :grinning: ona tvrdi, ze odkedy pouziva korenie Kotanyi tak ich ma dobre :wink: U nas idu aj tvrde k cajiku :grinning: ale oni zmaknu ked tam dam jablcko prekrojene :wink:
a som na ten Yvoj monokel zvedava :grinning:

Kiki - tak s.r.o cka pobavila aj mna - doma ticho a aj vybuch smiechu - MM na mna hladi, ze co sa deje a povedala som mu aj o tych Vianociach :wink: mas poslat adresu aby si mohol naplanovat trasu :grinning: :grinning:
8. dec 2008 o 20:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Lubka monokel je krásny a zajtra možno zasa zmení farbu som ako chameleon teraz :grinning: :grinning: ale aj tak dojdem
a KIKI aj naša femili sa dovalí :wink: :grinning: :grinning:
8. dec 2008 o 20:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
takze operacny nazov nasho stretka na Stedry den u KIKI bude? No dajte navrhy :wink:
8. dec 2008 o 20:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no Lubka uvažujem
8. dec 2008 o 20:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
lubka a ty nevies co sa mi stalo ??? ked mam pluzgiere vybuchol mi karamel na medovniky ... a mam pluzgiere na prstoch a 1 velky na brade :frowning2:

lubka adresa beverly hills 902 10 ... vysvetlenie v IP

labus ok len mi dajte vediet koilkych nmam cakat alebo ci si mam objednat este vacsi kastrol na kapustnicu ....
8. dec 2008 o 21:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok