• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Stimulka od októbra 2008

7. apríla 2009 
autor
ahojte som tu zase na chvilku, len na skok, lebo ked sedim v robote 8,5 hod za pc tak uz vecer nemozem lebo ma bolia oci

takze co to tu ste nove popisali, efiku rada ta tu vidim ...
3. nov 2008 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
labus no sledujem to tu o dohode terminu na stretko .... rozumne rozmyslate :dizzy_face:
3. nov 2008 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no baby kde ste ?????? uz spite tak ja sa sem nachvilku dostanem a vy nikde ,... no toto
3. nov 2008 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj som tu síce na chvíľku bola ,ale už aj idem pá,možno sšte neskôr nakuknem,píšem nejak čudne :sweat_smile: ,ale pochopila si dúfam :grinning:
3. nov 2008 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
vika jasne pochopila
3. nov 2008 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kika :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. nov 2008 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nič babulky tak ja idem pozerat TV nikoho tu nieje :grinning: :grinning: :grinning:

keila a na teba zajtra myslím a budem držat tak silno palce ako viem :sweat_smile:
posielam štastííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííčko :sweat_smile: ozvi sa čo najrýchlejšie :grinning: :grinning: :grinning:
pa krasnu nocku všetkým
3. nov 2008 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj je tu ešte niekto?
3. nov 2008 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak vám prajem DN
3. nov 2008 o 23:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...ups, som tu akosi neskoro sakris! :angry:

no tak ci tak, Kejla, na teba nie ze zacnem mysliet az zajtra, ja PokracujeM v mysleniii :grinning: :grinning: :grinning: a palcoky este staaale drzkam, aby si vedela :wink: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :dizzy_face: pekne chod zajtra zasa povozit male kejlinky a potom nam daj vediet, jo? :grinning: :grinning:

zuzalik, uz urcite teraz cez noc zuurkuju tvoje vajka so spermoskami a rano z nich budu uz chutnucke malinky :grinning: :grinning:

lubik a ty v bezpeci prines domov tie tvoje dva mrnuuuusky a hned nas informiiiruj :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

prajem dobru nocku aj maminkam, co prave maju hraaasky v bruskach a buducim maminkam, ktore este kopkaju v zaahradke a pripravuju ju na zasiatie :wink: :slight_smile: :grinning: :dizzy_face:

papaaaaaa, zdravi Endzi a Endzoliiina :grinning: :grinning: :grinning: (bodaj by :confounded: )
3. nov 2008 o 23:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
EšTE SOM NAKUKLA
3. nov 2008 o 23:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak aj ty ešte nakukni :grinning:
3. nov 2008 o 23:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj kocky,

mna ten zapal hrdla nejako zmohol, ale uz som pojedla ten cesnak :wink:

Labus-tie mrchovske bolesti ma naozaj kazda, neboj :wink:Ale ked to pocitime na sebe, zlakneme sa - poznam to veeelmi dobre. Deturence sa u teba maju fajnovooo, a nepochybujem,ze tam zostanu celych 9 mesiacov.

Lubka - zajtra veeelmi drzim palce

Endzi - ja prsia nemam citlive, ani ked ich stlacim :astonished:

Chantalle- kraaasne tehu priznaky, veeelmi sa tesim :wink:

Zuzali - zajtra nam daj vediet,kolko mate embryjok, drzim palce, nech sa krasne delia :wink:

Efiku - ahoooj

Luly - vychutnaj si prvu injekciu :grinning:

Ixi - ani ja nemam priznaky, tak bojim-bojim....Zajtra pride rozsudok :unamused: Dokonca som si uhnala ten zapal hrdla :frowning2:

Pozdravujem vsetky mimina v bruskach - Endzimimino,Labusmimina,Diormimina,Chantallemimina, Iximimina :dizzy_face: :dizzy_face:
3. nov 2008 o 23:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ENdzolina sa mi paci :grinning: :grinning: :grinning:
3. nov 2008 o 23:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kocky, zajtra na mna prosim myslite,drzte palce, naozaj mi to velmi pomaha...Velmi bojim :sweat_smile:

DN vsetkym
3. nov 2008 o 23:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ráno
Kejli jasné že myslíme a strašne moc tak sa neboj
Zuzali a Lubka na vás tiež jasnačka
4. nov 2008 o 07:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte dobre rano teda sledujem ze vcera vecer ste na mna akosi zabudli

kejla drzim silno palce .... a kto nam dnes testikuje alebo ma in7 vyznamny den okrem luly .. ta dnes zacina stimulku :slight_smile:
4. nov 2008 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre rano babeny tak dnes vam drzime palce a verime ze budeme pocut same pozitivne spravy
4. nov 2008 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no teda dnes tu nikto neni ..... kde ste vsetky este spite ?

kejla ixi ako ?
4. nov 2008 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzali a ty ako tak kolko mas oplodnenych vajok,ako sa citis
4. nov 2008 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj kiki ja som tu len som žehlila
4. nov 2008 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj labus
4. nov 2008 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kiki máš dneska vela práce?Ja sa pojdem poobliekat a zbehnem na poštu pozriet kolegyne mám vychádzku a treba mi poplatit nejaké šeky
4. nov 2008 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
labus no mam dnes dost ... :frowning2: ale aspon mi to tu rychlejsie ujde
4. nov 2008 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte

už mi je lepšie, ale ešte neviem nič nové, až po 11.00
4. nov 2008 o 10:17  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zuzali drzim palce, to je dobre ze ti je lepsie , drzim palce aby sa ti oplodnili vsetky ... ja som to vcera ratala ... tak ak mi to pride nacas a uz sa nic nepokafre tak mi vyjde fostimon kura cez vianoce a odber na novy rok, tak to by som ani z roboty nevymeskala lebo mame celozavodnu dovolenku :slight_smile: to by bolo super
4. nov 2008 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak kiki...pekne si si to vypočítala :slight_smile: Držím palce, aby to aj vyšlo :grinning:
4. nov 2008 o 10:22  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzali daj vediet moja ako sa ti vajka oplodnuju ,dufam ze sa ti vsetky oplodnia
4. nov 2008 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kikina zase zacinas s tymi poctami moja nechaj to tak viem ze sa tesis ale nestresuj sa tolko s tym za chvilu je to tu tak sa tes moja :sweat_smile:
4. nov 2008 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
buducamamina ... rozkaz poslucham
4. nov 2008 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok