Stimulka od októbra 2008

kikina666
31. okt 2008

Kejla, zuzali, efik, endzi ,labus, dior, dicinka, lubkaeck, vika34, V555 ..... pokracujeme, ak som niekoho zabudla ospravedlnujem sa 😵

kejla
12. jan 2009

Ahoj BM,

dakujem.Nemam vobec ziadne priznaky, okrem zvacsenych bradaviek...Ani citlive prsia, ani precitlivelst...nic....Test som si robila len na zaklade meskania mrsky a bola tam dialnica-velmi silna...Ale bojim-bojim 😎

buducamamina
12. jan 2009

kejluska viem ze sa bojis clovek je stastny ano ze sa to podarilo ale teraz sa zase boji aby vsetko islo v pohode.moja hlavne sa nebojkaj uvidis vsetko bude v poho len sa nestresuj a nenamahaj moja posielam ti veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeliku pusinu ako gratulaciu taka som stastnaaaaaaaaaaaaaaaaa

kejla
12. jan 2009

Dakujem BM, si velmi zlata...A drzim palce, nech sa aj vam stane takyto maly zazrak, lebo u nas naozaj "motyka vystrelila", tak mozno aj preto sa bojim, aby to bolo ok..Dnes pred vysetrenim som mala poriadny stes,ale ked som videla tu malu bodku na sone a tlcuce striecko, az som mala slzy v ociach....Velmi to prajem nam vsetkym 🙂 😵

buducamamina
12. jan 2009

kejluska tak to ti verim ze si mala aj slzicky v ociach moja este stale tomu nemozes uverit vsak moja ale ty si nam dala nadej ze aj zazraky sa deju moja juchuuuuuuuuuuuuu si ber ze sa zadarilo 2 mesiace po stimulke nie lebo v novembry si bola na krvicku nie

buducamamina
12. jan 2009

juchuuuuuuuuuu juchuuuuuuuuuuuuuuu juchuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu moja nemaj mi to za zle ale fakt sa moc tesim ako keby som to zistila ja juchuuuuuuuuuuuuuuu juchuuuuuuuuuuuuuuu kejli kedy ides na dalsiu kontrolu moja

kejla
12. jan 2009

Prave preto som vam to takto skoro prezradila, lebo vsetky sme na jednej lodi a chcem vam dodat nadej 😵 Moj dokktor a sestricka skoro odpadli, ked som povedala, ze mam pozitivne testy...Dali mi prednostny termin a vytesovali sa ako male deti...Dokonca ja som ich chladila, ze este je dlha cesta pred nami....

A dobre si pamatas-v novembri som bola na krvi a na druhy cyklus sa zadarilo 😵 😵

kejla
12. jan 2009

na dalsiu kontrolu idem 9.2. a z toho soku si ani cas presne nepamatam 😀 😀

tinka12
12. jan 2009

kejla !!!!!! to je skvelá sprááááva !!!! 😀 😀 😀 😀 😀 gratulujeeeem a mam strasnu radost...
a to prirodzene? krááásny zázrak 😉

kejla
12. jan 2009

Dakujem Tinka 😵 😵 Ano prirodzene a necakane 😀 😀 😵

buducamamina
12. jan 2009

moja keljli a co na to manzelicek asi v riadnom soku vsak to ste sa museli fajnovo snazilkovat 😀 juchuuuuuuuu juchuuuuuuuuuu

buducamamina
12. jan 2009

kejli ani na ket si nestihla ist 🙂 moja vidis zadarilo sa aj prirodzene juchuuuuuuuuu juchuuuuuuuuuu

kejla
12. jan 2009

Mangelik sa veeelmi tesi 😀 😀 😀 Aj hafan 😀 😀 😀 😀 A mangelik je teraz maximalny ochranca, vsetko robi on, mna nepusti ani k upratovaniu, tak si to vychutnavam 😀 😀 😀

kikina666
autor
12. jan 2009

kejla gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeemmmmm dobra spravicka pred OPU zajtra, jasne drzim palceky vsetko dobre dopadne ... no teda kejla vidis ani si nevedela ako si otehotnela 😀 😀 😀 😀

tinka12
12. jan 2009

jeeejda... tak predsalen je pravda aj to, co sa vravi, ze aj nevydarena stimulka, moze byt ucinna a ze predsalen nejako tie hormoniky rozprudi , ci nie? 🙂
straaaasne sa tesííím...
a je skvele ze bolo vidiet aj srdiecko 😉 ja sa vsak po tvojej správe este viac bojim, pretoze mne podla menzesu 7+0 este nebolo vidiet srdiečko a tak trpnem, co bude tento stvrtok na kontrole ☹

kejla
12. jan 2009

Dakujem kiki 😀 😀 😀 Zajtra o deviatej ti silno drzim palce 😵 😵

buducamamina
12. jan 2009

tinka neboj asi sa mrnusik pomalsie vyvija hlavne sa zbytocne nestresuj a mylsi pozitivne moja

kikina666
autor
12. jan 2009

no to si vychutnavaj a ak mas fotecku sup s nou do albumiku, nech ma inspiraciu a zajtra pekne obidvaja mi drzte palce 😉

kejla
12. jan 2009

Tinka, neboj...Urcite tam srdiecko bude...Mne doktor hovoril, ze este nemusi byt vidiet srdiecko, ze vacsinou vidno okolo osmeho tyzdna..Takze zajtra tam urcite bude a bude byt ako zvon 😵 😵 😵 Kedy presne ides na sono? Aby sme ti drzali palce 😵

tinka12
12. jan 2009

idem vo stvrtok ...a dakujem za podporu 😉
kejli, to je uzasne!! budes mamina!!! 😀 😀 😀 tesim tesim tesim tesim 😀 😀

kejla
12. jan 2009

Kiki-fotecku nemam 😒 Ja som si ju z toho krasneho soku zabudla vypytat 😀 😀 😀

A Tinka-vraj po stimulke je telo zblbnute z hormonov a je vacsia sanca otehotniet...Nieco na tom bude 😀 😀

lubkaeck
12. jan 2009

Kejli- 😕 😨 😨 😨 😀 co som sa to prave dozvedela 😨 😨 blahozelam, velmi, velmi 😀 😀

tinka12
12. jan 2009

lubik, ahoj, ako ti dopadla konzultacia? co nove?

kikina666
autor
12. jan 2009

kejla na buduce nam ju ukazes ,,,, uz sa neviem dockat

kikina666
autor
12. jan 2009

kejla no viuac si ma ani navnadit na zajtra nemohla ... endzi sa zblazni od radosti a zuzali bude v soku 😀 😀 😀

kikina666
autor
12. jan 2009

buducamamina ... dakujem moc, ty si to zajtra precitas .... splnim rozkaz, zvladnem to a hned ako skoncim a budeme vediet vysledok ti poslem sms 😵

lubkaeck
12. jan 2009

Tinka - aaale u mna to nie je take pozitivne 😒 Mam teda pozitivne tri zo styroch hematologickych faktorov 😖 , ale vraj sa s tym da nieco robit, tak som bola u hematologicky a pojdem v stredu na krv a asi v piatok za nou do amb a uvidime co povie 😅 Ale povedala, ze by ma to nemalo velmi zdrziavat, aj ked jej sa moc nepozdava "umele", ale co mam inak robit ked to inak nejde? ☹ No nic ideme dalej a ta Kejlina spravicka, je uplne super 😀 😀 Nic nie je nemozne 😀 😀 A Ty sa ako mas?

Kiki - a Tebe drzim silnoooo prsty, aby to bolo zajtra vsetko oki 😉

kejla
12. jan 2009

Ahoj Lubka,dakujeeem 😀 😵 A velmi nam to vsetkym prajem 😵 😵 😵

kikina666
autor
12. jan 2009

kejla a kedy mas dalsie vysetrenie

buducejmamine padol internet mi volala pred chvilkou a popriala vela stastia, ked uz mi tolko ludi drzi palce tak to snad vyjde

kejla
12. jan 2009

kiki-9.2. 😎 Hodinu som zabudla, budem musiet zavolat 😀

lubkaeck
12. jan 2009

Kejli - uz som v obraze 😉 no cize tak ako my, hmmmm, zeby som ho este vecer prikvacila 😀 😀 😀 Joooj ja sa taaaak tesim 😀 a uz len Kikina musi mat pozit testik a uz to pojde s nami len taky fukot 😉 A nstresuj kvoli trimestrom, kazdy je rizikovy ale treba si ich naplno uzit a bodka 😉