Stimulka od októbra 2008

kikina666
31. okt 2008

Kejla, zuzali, efik, endzi ,labus, dior, dicinka, lubkaeck, vika34, V555 ..... pokracujeme, ak som niekoho zabudla ospravedlnujem sa 😵

zuzali
30. jan 2009

kiki ... prepáč, reagovala som na predchádzajúce príspevky, na ten dnešný už platilo to do kelu ☹

kikina666
autor
30. jan 2009

zuzali nic sa nedeje ... boze ako tu ja este obsedim do 16.00 to neviem ☹

zuzali
30. jan 2009

kiki ... ja som mala taký deň včera a dnes idem do nočnej, tak, len prepínam telku

sisajojo
30. jan 2009

zuziali viem,aj mna svrbia ruky mam doma 5 testov ,ale bojim sa fakt ako cert 😒 ,ze sa sklamem a dnes je 7 den po et tak mozno ,ze je este skoro nie??

kikina666
autor
30. jan 2009

sisajojo nerob testy zbytocne sa budes znervoznovat, nebud ako ja ...

zuzali
30. jan 2009

sisi... 7 deň je fakt skoro, ja som testovala až na 10 deň po ET

zuzali
30. jan 2009

bambuľky držte sa, nejako ma bolí hlava, tak sa idem natiahnuť, papa 😉

sisajojo
30. jan 2009

no ved prave,ze 7 den je skoro...nebudem este testovat vydrzim 😠 aj ked si viete predstavit co su to za nervy..stale sa pozorujem uz mi zacina riadne udierat na mozocek 😀 vcera ma bolelo chvilu brucho prsia ,dnes ma zase nic neboli a tak to ide do kolecka do kola ...

zuzali
30. jan 2009

sisi ... viem, tá neistota je najhoršia, ale uvidíš, dobre to dopadne, držím palce 😉

sisajojo
30. jan 2009

dufam aj ja aj ked to je loteria a som pripravena na vsetko 😎 babenky idem dat prat a kukat telku pridem a potom pride manzelik z roboty a budem sa mu venovat 😀 aj tak chudak pocuva ma stale a ma velku trpezlivost

kikina666
autor
30. jan 2009

zuzali len oddychuj

sisajojo tak to si viem zivo predstavit ja som to prezivala 2x po IUI, 2x po ET a 1x po KET a ani sa mi nechce ist do martina po vysledok v pondelok, zajtra asi pojdem lyzovat

luly3
30. jan 2009

kuk som tu ahojte 😉
kiki ☹ no čo k tomu dodat 😠 😠 no ale každopádne v pondelok
na krv chod ani nevieš...

sisajo 7 den po ET nieje skoro mne tehotensky test už ukazal //,
no bohužial som to v 4 tt potratila ☹

zuzali 😅 ahoj čuduj sa svete prečo ta boli hlava ved ti dropci
ti mosia dávat inú zaberačku na organizmus 😀 😀 😀 😀

tinuška a ty ako moja????? to je fajn že hcg kleslo, ale aj tak je to
divne,nie?ty tiež nemožeš mat všetko jednoduché,čo? 😀

luly3
30. jan 2009

haloooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo
kde ste

kikina666
autor
30. jan 2009

luly jasne ze idem na krv, utz ale sanca je uz minimalne, akurat sa dohodnem s dr. na dalsom postupe, kedy mozem vypisat dalsiu ziadost

sisajojo
30. jan 2009

luly3 no to si mi dala chrobaka do hlavy ,este uvidim co povie na to muz pa pa 😅

kikina666
autor
30. jan 2009

sisajojo a daj hned vediet ako to vyzera s tym testikom

labus
30. jan 2009

Sisjo ak si mala predlženu kultiváciu tak to už može byt Luly ju mala - dnes som sa dočítala že embrijko začína tvorit HCG 10den po oplodnení tak si to vypočítaj a rozhodni sa ale upozornujem ta aj na to že každe telo si ho tvorí po svojom tak aj ked nebudu // to ešte neznamená nič len že máš počkat a o dva dni skusit znova bola tu kočka ktorej ukazalo až 17 den // a aj taká ktora mala slebe // na 5 od ET

kikina666
autor
30. jan 2009

labus ahoj ako sa citis ?

luly3
30. jan 2009

ste tu kočky

luly3
30. jan 2009

labus moja a ty ako sa cítiš???

luly3
30. jan 2009

sisa ja som mala PK ako vravi labus 😉 a ja
aj pravda to že ak ti neukaže namaš nič stratene...
ja som začala testovat od 5 dna a ukazal mi na 7,
a potom som si ho robila každy den 😀 ,jak trubka

haloooooooooooooooooooooooooooooooooooo

labus
30. jan 2009

ahoj kočky uplne v pohode užívam si to ako sa dá čítam,pozerám telku a polihujem noooooo pre mna čo mám stále doma kopec práce je to riadna zmena 😀 😀 😀 večer sa ideme trošku prejst a snažím sa nepozorovat aj tak ako som sisi písala je všetko ešte utroš tak sa nebudem rozladovat
Luly ,Kiki ste zlate že na mna myslíte moc vás pozdravujem

kikina666
autor
30. jan 2009

luly tu som co reves ako na lesy

labus kedy ides testovat ???

luly3
30. jan 2009

kiki ahoj 😉 sem ked pridem nikoho tu nieje a nerevem 😝

labus moja pekne sa opatrujte 😉
tinuš a ty ako dnes si o sebe nedala vobec vediet,ako sa maš

labus
30. jan 2009

Kiki neviem skor ako utorok určite nie mám 3 testy tak uvydím do kedy vydržím

sisajojo
30. jan 2009

no ahojte musela som nakuknut a nedalo mi to vam to nenapisat,ze jasne co sa dalo cakat ..testla som ,lebo som nevydrzala a co tam bolo??co?? 😠 ..bola jedna ciara ako vysita 😖 ..aj som to tusila,ale potom som si citala co ste pisali dalej tak mi trochu odlahlo ..ja som nemala PK mne vkaladali emryjka o 2 dni po OPU..teraz budem uz poslusna a vydrzim.. 😠

luly3
30. jan 2009

sisa nevadí nič si s toho nerob su babulky ktorym ani na
10 den nevyšiel test a krv bola pozitívna ak nemaž bmrchu tak
si na dobrej ceste 😉

labus
30. jan 2009

Sisi fakt si z toho nič nerob tento test ber tak ako by nebol a nedaj sa rozhodit jasnéééééééééééééééé 😉

sisajojo
30. jan 2009

jasne labus,uz som aj na to zabudla 🙄 ,vies ale aj moj muz to ti je take pokusenie,ze aby som skusila v nedelu hovori

labus
30. jan 2009

tak skus a hlavne sa neboj a ber test z rezervou pokial nedojde mrcha je všetko o.k. a test ber len ako zábavku 😉 nedaj sa ním rozladit