Stimulka od októbra 2008

kikina666
31. okt 2008

Kejla, zuzali, efik, endzi ,labus, dior, dicinka, lubkaeck, vika34, V555 ..... pokracujeme, ak som niekoho zabudla ospravedlnujem sa 😵

kikina666
autor
9. mar 2009

labus ... no lenze sa nam to mohlo podarit aj neskor ako mi brali krv, lebo mi sme teraz isli naplno stale kazdy den, takze kludne este nemuselo byt hcg pozitivne ... vies preco chcem testnut .... lebo potrebujem pichnut agolutin ako povedal dr. a ak bude / tak zajtra po saune mi ho kamoska pichne

kikina666
autor
9. mar 2009

krv mi brali v stredu

labus
9. mar 2009

Jasnačka -držím palce

kikina666
autor
9. mar 2009

ale sanca je min, ja len tak ci nahodou, lebo priznaky mrchy ziadne a sliznica bola velmi vysoka, ale nemuselo byt uhniezdene mohlo sa uhniezdit az neskor .. ale to je sanca 1:100 ale skusit treba a navyse nerada by som mrchu mala na dovolenke, tak preto potrebujem pichnut agolutin do 14.dni by mala prist, uz ho mam aj doma mi ho dr. predpisal, tak ak nie tak ho mozno pichneme este aj dnes, ved to je 42.den a oni to pichaju aj ked meska tyzden ... kazal sice az vo stvrtok ale minule mi ho pichali asi 37.den ...

kejla
9. mar 2009

Ahoooj kocky,

Kiki-Agolutin Ti mozu pichnut,aj keby si bola tehotna,obsahuje hormon progesteron a ten maju tehulky zvyseny..Dokonca tehotenstvu pomaha..Takze toho sa neboj..Ale ak mas take divne pocity a krv bola negativna,tak si myslim,ze je telo pomylene z tych hormonov po stimulke 😉

kikina666
autor
9. mar 2009

kejla uvidim je to jedno jeden test ma nezabije a aj tak je minimalna sanca ze bude pozitivny .... a ak bude neg, co asi s 99,99999 percentnou istotou bude tak zajtra idem na injekciu

kejla
9. mar 2009

A to, co som Ti pisala,ze som zazila presne take iste "priznaky"-mrcha mi meskala mesiac,sliznicu som mala 14mm,a kedze bola tak velmi vysoka,mala som samozrejme zvacsenu maternicu..Tehotna som nebola a mrchu som dostala az po pichnuti Agolutinu 🙂

kejla
9. mar 2009

Jasne Kika,ja som len chcela napisat,ze Agolutinu sa nemusis bat,ani ak by si bola tehu 🙂

kikina666
autor
9. mar 2009

ale aj tak ma to stve ... spravim test a dnes uz s presnostou na 100 percent ukaze vysledok a podla toho sa zariadim ale sance tomu nedavam ziadne

baby prave kolega poslal mail potrebuje krv pre jeho 9/rocneho syna ma leukemiu .... nechodite niektore darovat .. je jedno v ktorom meste sa daruje ked sa uvedie jeho meno tak sa k nemu dostane

kejla
9. mar 2009

Fuuu,Kiki,to mi je luto toho maleho,...Je to hrozne..Tu na MK som niekde raz videla temu o darcoch krvi,baby tam pisali taketo pripady,ked bolo potrebne niekomu pomoct..:Skus to najst a napisat tam...Tehulky krv nesmu darovat,takze jedine netehulky maminy po ukonceni dojcenia...Drzim mu palce ☹

kejla
9. mar 2009

Labus,ako sa citis?Je to uz lepsie?Myslim na teba a dobre robis,ze odkladas stimulku o mesiac..April je uz kraaasny jarny mesiac a budes fit 😵 😵 😵

kikina666
autor
9. mar 2009

baby podarilo sa mi zohnat jedneho cloveka na krv pre maleho lukaska ... jedna kocka z konika ... jej manzel pojde .. som taka stastna hlavne nech mu to pomoze

zuzali
9. mar 2009

Ahojte 🙂

babinec sa má fajn, už mi začínajú tlačiť na močový mechúr 😀 😀 😀

a vy sa ako máte???

posielam podporu:
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

kikina666
autor
9. mar 2009

ahoj zuzali .. no a to je iba zaciatok ... a uz si ich aj poxitila, uz kopkaju ??? aky je to pocit ???

zuzali
9. mar 2009

ahoj, kiki... ešte nie, len trošku žblnkajú 😀

kikina666
autor
9. mar 2009

ako zblnkaju to pocujes zblnkanie ???

zuzali
9. mar 2009

nie, to v brušku cítim ako keby sa mi tam prelievala voda, ako keď tebe behajú v črevách vetry 😀 😀 😀

kikina666
autor
9. mar 2009

aha .. no ja neviem ... ja som to este nemala kedy citit tak sa pytam a nemali by uz kopkat predsa len su dve mali by tam mat menej miesta ko jedno

zuzali
9. mar 2009

mali by kopať asi o týždeň, dva 🙂

kikina666
autor
9. mar 2009

no to bude super pocit .... tak ti ho zavidim, aj ja by som chcela ... keby som 2x nepotratila 1 babo by uz malo 2 roky a druhe by sa nam tento mesiac narodilo

labus
9. mar 2009

Kiki toho chlapčeka mi je fakt luto ak by som bola zdravá už aj utekám darovat ☹ ale takto nemožem teraz som bola na hematologii a lekárka vravela že budem mat besne výsledky po stimulke a po zákroku
Kerjli presne tak marec utečie a v apríli idem na to -sakriš už sa teším len nech sa mi ta moja prdelka zahojí-inak už je to lepšie ešte to bolí ale zvládam to už bez liekov len nevydržím dlho sediet vtedy to bolí.
Všetky vás pozdravujem a štítnu žlazu mám v poriadku kenečne mi začína svitat na lepšie časi 😉 😀

zuzali
9. mar 2009

labus, som rada, že si v pohode 🙂

prajem pekný deň, ozvem sa 😉

kikina666
autor
9. mar 2009

labus no super ... drzim palce april je tu coby dup ...

no utekam ja domov, teda do lekarne pre ten test a ak bude /ciarkovy sup do zadku agolutin 😀 😀 😀

luly3
9. mar 2009

ajojte 😉
joooj chudáčik chlapček, aky je ten svet nespravodlivy,čo????? 😠 😠 😠 😠 😠

kikuš testuj ako to tak vyzera asi aj ja začnem, lebo mrcha nikde,už asi týžden
tak si skusim aj ja testnut ale asi cca za 5 dní, no a do vtedy mi možno aj dorazí.
ja si myslím že sme rozhadzane týma hormonami žiadne tehu 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 ,
alebo 😀 😀 😀 😀 😀 , no uvidí sa každopadne pri testovaní ti držím palce.

zdravím všetky kámošky 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kikina666
autor
9. mar 2009

takze baby test je negativny ... ved sa dalo cakat zazraky sa mi vyhybaju .... juj moj zadok dalsi pichanec ... zajtra po saune ... ak to nahodou nepride same ... ale to by bol tiez zazrak

luly3
9. mar 2009

baby druha strana 😝 😝 😝 😝 😝
nehanbíte sa????

vika34
9. mar 2009

ahojte,všetky zdravím ja som stále čakateľka ,ak všetko pôjde o.k. idem štvrtok na krv,ked nepôjde o.k. aj tak pôj dem na krv 😀

kikina666
autor
10. mar 2009

vika ... no drzim palce

takze ja uz mam agolutin pichnuty od vcera vecera .. nech ratam ako ratam, ked dostanem koncom tyzdna vyjdu mi plodne dni na dovolenku .... a co to znamena ???? ze si donesieme maleho lyziara a prve co mu kupime bude co??? no predsa lyze

zuzali
10. mar 2009

Ahojte

vika....veľmi, veľmi, veľmi držím palce a ešte viac ti to prajem, myslím na teba 😵

kiki ... podľa mňa budeš rada, že mám mimi v brušku a na lyže hneď zabudneš a budeš vyberať postielku, kočík, oblečko... 😀 😀 😀

zuzali
10. mar 2009

a posielam vám prídel na dnešný deň 😵 😵 😵
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

máte dosť??? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀